Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

04-04-2009, sobota

We Love Ibiza Most Wanted - Monomotion (Francja)

Quasar, Gliwice
DJs:
Monomotion (Red Light/ Francja / Parys)
Barillo (Sunset People/Ibiza Most Wanted/Krk)
Deeplay (sunsetpeople/quasar)
Bilet:
10 zł
Start: 21:00
Koniec: 06:00

music: house, tech-house, electronic, deep


Agencja Sunset People przy współpracy z klubem QUASAR po raz pierwszy na śląsku szykuje niepowtarzalny wieczór rodem z Balearów, gdzie począty cykl Ibiza Most Wanted" stał się regularnym przystankiem odwiedzanym przez najsławniejszych ze sceny muzycznej Ibizy, jak też sposobem kreowania młodych talentów z kraju jak i Europy.
Do tej pory naszymi goścmi byli tacy artyści jak Smokin Jo, Tocadisco, Pete Gooding, Tim Sheridan, Tom Novy, Desyn Masiello, Jason Bye i wielu innych...

Już 4 kwietnia przeniesiemy się w tropikalne klimaty palm, dekoracji , performance, a swoją obecnoscią zaszczyci jeden z najlepiej zapowiadających się dj w rankingu M8 Ibiza Magazine, promotor, dj, producent oraz posiadacz własnej marki, którego umiejętności i popularnośc stała się kojarzona z Ibizą oraz wydeptała ścieżki sławy we Francji - MONOMOTION. Jako support zagra rezydent oraz pomysłodawca cyklu Barillo oraz DeePlay.

Energiczny bit, nowe głębokie elektroniczne brzmienie oraz nietypowe dekoracje i oprawa wizualna spowoduje ze nie musisz jechac na IBIZE żeby poczuc co dzieje się tam naprawdę!


Monomotion

Jego wyjątkowpolega na tym, że potrafi rozgrzac każde miejsce do czerwoności. Bez cienia wątpliwości jako dj jest jednym z niepowtarzalnych i pod koniec tego sezonu stał się uznanym artystą na Ibizie jak również wstąpił na listę czołowych dj'ów świata. Grając pośród fosforyzujących gwiazd takich jak: Erick Morillo, Sasha, David Guetta, Darren Emmerson, Laurent Garnier, Carl Cox oraz Armand Van Helden i wielu innych nabyl niesamowitego do_wiadczenia jak i znajomo_ci które otworzy_o przed nim dalsze ścieżki kariery. Szybko zauważony przez Joachima Garound (producent Davida Guetty) został zaproszony do wspólnych produkcji przy albumie "Invasion"
Brzmienia produkowane i prezentowane przez Monomotion atakuje lektronicznych bezkompromisowością, a sety to muzyczne podróże, w których pobrzmiewa house, progressive, a ostatnio także subtelna nuta tech i deep...


Barillo

Człowiek odpowiedzialny m.in. za projekty Ibiza Most Wanted, Let’s Get
Dirty, Cirus, rezydent, a do niedawna również art-manager krakowskiego klubu Cień, współtwórca agencji eventowej Sunset People. Niezwykle aktywny promotor tanecznych brzmień klubowych. Profesjonalnym graniem zajmuje od 2004 roku. Można powiedzieć, że dosłownie bardzo szybko “wyszedł z Cienia”, w którym zaczynał swoją muzyczną przygodę.
Spędził kilka sezonów na Ibizie, gdzie dzięki DJ Competition udało mu się zaistnieć w klubach Eden, Orange Corner, Plastik, Bay Bar, Bull Bar. Energetyczne sety Barillo od kilku lat regularnie rozgrzewają dancefloory najlepszych klubów całego kraju Błędne Koło, Rdza, Midgard, Frantic, [Kraków], On-Off, Piekarnia, Utopia, Klubokawiarnia, Tomba Tomba, Level [Warszawa], Sqandal, Dekadencja [Katowice], Quasar [Gliwice], Mandragora, Sfinks [Trójmiasto], La Plage [Władysławowo], Surf Spot, Solar na Helu. Można je również usłyszeć w Radiostacji, Radiu Bis i Jazz Radiu.
Jego talent prowadzi go przez ogromną różnorodność klubów i miejsc na globie, w których grywa. Ibiza, Francja, Londyn, Kanada, Szwecja, Czechy gdzie publiczność przyjmuje go z wielkim entuzjazmem.
Umiejętność łączenia i przenikanie stylów deep house, tech, progressive i electro, zadowoli każdego pasjonata elektronicznych brzmień. Wspólne sety z Mark Knight, Pete Gooding, Smoking Jo, Danny Graham, Paul Harris, Moonbootica, Jason Bye, Jonathan Ulysses, The Beginerz, Stonebridge, Ozugar Can, King Roc, Tome Novy, Olav Basoski i Todadisco, Paul Jackson, pozostawiły klubowiczów pod ogromnym wrażeniem jego umiejętności.
Ulubione wytwórnie DJa Barillo to Get Physical, Silver Planet, Tlevision Germany, Gigolo Rec. Na co dzień pracuje w agencji eventowej Sunset People.
Po godzinach produkuje, a niedawno nakładem wytwórni Point Records pojawił się w sklepach utwór We Love Manggha, promujący imprezę sylwestrową I Love House! Początkiem maja pojawi się również nowa EP na digital label Definitive Rec. Johna Acuavivy.

www.myspace.com/djbarillo
www.sunsetpeople.pl


Deeplay

Marek Wierzbinski - pojawił się na Slaskiej scenie klubowej jako DJ Maro rodzimych Gliwicach. Nastepnie rozszerzał swe horyzonty na caly Śląsk, by w końcu być dostrzeżonym i w innych zakątkach kraju. Kontynuował swoją karierę grając w wielu istotnych miejscach, takich jak: Piekarnia [Wawa], Bledne Kolo [Krk], Prozak [Krk], Inqubator [Kat.], Sfinks [Sopot], On-Off [Wawa], Rura [Czestochowa], Droga Do Mekki [Wroc], Cien, Frantic, Rdza, Midgard [Krk], u boku takich artystów jak Eric Prydz, Chris Liebing, Monika Kruse, PAul Thomas, David Guetta, Mark Knight, Paul Jackson, Smokin Jo, Pete Gooding, Novika, Easy, Boogie Mafia, Hagal, Peres, Ex-Or oraz wielu innych... Jako zwycięzca eliminacji Miller Clubbing Tour, zagrał w finale tego konkursu w katowickim Mega Clubie. Sety Deepley'a początkowo zdominowane przez Deep, Tech - House, ostatnio przesycone sa wyważonymi akcentami Minimal. Obecnie związany jest z krakowską agencja Sunset Peoeple oraz z gliwickim klubem muzycznym "Quasar", którego jest wlaścicielem, i w którym organizuje szereg cyklicznych imprez w szerokim spektrum muzycznym.

www.myspace.com/djdeeplay
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_