Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

02-05-2009, sobota

Rebel 4 Progress II

Fraktal, Mikołów
DJs:
Zombie [live act] (Behemoth Breakz / RIP Rec. - Szczecin)
PZG [live act] (Blotklaat Rave - Kraków)
Karto [live act] (moro_salceson - Mikołów)
Trippmatic (Silent Killaz - Wrocław)
Noico (St.crew/Zawias.cru - Sosnowiec)
Babik (Zawias.cru/Animabass/moro_salceson - Mikołów)

vj's:
Koletz (Katowice)
dominator86 (Animabass/moro_salceson :: Lublin)
Toxic Ninja (pacemakers.pl/Ruda Śląska)
Bilet:
10 zł
Start: 22:00

muzyka: d&b, breakcore, hardcore, gabber, psychohaus


! 4kW sound systemu ! sporo dymu ! stroboskop !


Zombie przygodę z tworzeniem muzyki rozpoczął około '97 roku grając liveacty z dwóch komputerów Amiga500. Po jakimś czasie udało mu się zaistnieć w audycjach "Cybernoc" i "Panta Rei" na falach radia PSR. Swoje produkcje poszerza o eksperymenty z - ambientem, big beatem czy drill 'n bassem. Uwieńczeniem dziesiątek godzin spędzonych przy komputerze są 2 płyty winylowe wydane nakładem francuskiej tłoczni REST IN PIECES, oraz jeden autorski album wydany przez
ogólnopolskie czaspismo muzyczne LAIF. Jako dj, dał się poznać w składzie BEHEMOTH BREAKZ, grając najtwardsze odmiany d'n'b i breakcoru .Przez ponad 2 lata prowadził audycję autorską w klimatach chill out 'Kanapa Trippin' na falach niestniejącej już lokalnej rozgłośni radiowej ABC. Współpracował z kilkoma krajowymi producentami muzycznymi na płaszczyźnie remiksów oraz z hiszpańską wokalistką Nurią. Organizwał dziesiątki imprez w Szczecinie i nie tylko. Jako pasjonat broni nuklearnej, pracował przez jakis czas w szczecińskim schronie przeciwatomowym , gdzie oprowadzał wycieczki. Obecnie podróżuje pomiędzy Szczecinem a Barceloną, zajmując się rozmaitymi przedsięwzięciami dźwiękowymi. Finalizuje prace nad autorskim quasi - słuchowiskiem dźwiękowo - muzycznym o charakterze postnuklearnym oraz krótką nowelką graficzną o podobnej treści.
W planach realizacji misji dźwiękowych współpracuje również z niezalenymi poducentami filmowymi. Często sprzedaje się artystycznie na potrzeby gier komputerowych, filmów rolkowych lub zagranicznych produkcji fetish porno. Przygotowuje się do reaktywacji audycji Audioautopsja oraz Kanapa Trippin w nowopowstającej rozgłośni radiowej w Szczecinie.


Trippmatic aka Światło Czerwone Proszę Czekać w wieku 7 lat zaczyna nauke gry na pianinie w walbrzyskim ognisku muzycznym. W tym samym czasie jako najmlodszy w rodzinie zostaje katowany muzyka elektroniczna i punkiem przez starszych braci co odbilo sie pozniej na jego wlasnych upodobaniach. Rownoczesnie z uzyskaniem dyplomu zaglebia sie w bardziej skomplikowana elektronike. Experymentalne i minimalistyczne dzwieki bardzo szybko i skutecznie dominuja jego psychike, ale trzymajac sie maxymy "kto sie nie rozwija temu chuj w dupe" nie zaprzestaje poszukiwan coraz ciezszych i bardziej wymagajacych gatunkow muzycznych. W 2001 roku zaczyna przygode z graniem, i tak trafia na breakcore, idm oraz hardcore gatunki przez ktore zmienil calkowicie swoje poglady muzyczne. Od 2005 wraz z Ric_Hard'em i Jababu propaguja extremalne brzmienia na dolnym slasku jako Silent Killaz. Dotychczas mial przyjemnosc grac m.in. w takich miejscach jak The Croft (Bristol/UK), Wagon, Browar Mieszczanski, Samo Zycie, Intro, DDM (Wroclaw), Roentgen, Folia, Krzysztofory (Krakow), Sfinks, Sanrell (3miasto), INQ (Katowice), Pilon (Torun), Demode (Lodz), Balinga (Poznan), Chilli (Kielce), PG, Apartament (Warszawa), Kino Bzura (Lowicz), Tunel, Musztardownia, Impulse, Tecza, Wulkan, Mandragora (Walbrzych), Bunkier (Swidnica) oraz open air free parties na terenie Polski i UK. Walczyl u boku takich artystow jak Rotator [FR], Sickboy [BEL], Duran Duran Duran [USA], The Teknoist [UK], Enduser [USA], Parasite [UK], S.I.M. On Kor Funkle [BEL], Gromov [RUS], Raxyor [USA], GVK [FR], AMPH [ESP] i wielu innych oraz z praktycznie cala polska czolowka sceny core i nie tylko. Dzięki swoim do perfekcji doprowadzonym umiejętnościom dorobił się mixa wydanego w poważanym francuskim labelu Peace Off, a doslownie na dniach pojawi sie kolejny pod bandera polskiego netlabelu Apogsasis. Obecnie zamierza poswiecic sie glownie wlasnym mocno polamanym produkcjom.


PZG aka DEPIZGATOR
Skryty, ale sympatyczny, niegroźny wojownik, czyli 9ty zaniedbany pasażer Nostromo, kompan Żwirka, brat Muchomorka, to co robi na imprezach toprawciwy cut+paste mashup – amendrummer, 80´s collage, gabbakick, digital backspin, hoovergroover, zaskokstep. Choć jak niosą słuchy nadal przy pomocy zestawu laptopowo-midisuwakowego poszukuje nowego już spełnienia w pejzażach bassline´owych, ale obiecuje trzymać się też wcześniej obranych mashcore´owych wytycznych.
To kiler imprezowy, chyba że będzie miał doła i spieprzyy seta. Koniecznie trzeba dodać że nakładem CCTV Rec. wydał piosenke na nośniku winylowym siedmiocalowym, jest zarówno lajwaktowcem, DJem i promotorem. Kiedyś powiedział o sobie: „Słucham wszystkiego od country po noise”.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_