Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

16-05-2009, sobota

Break Fusion

Zanzibar, Chorzów
DJs:
Blackrain Cru w składzie:
Goro (Deph Rec.)
Dephzach (Deph Rec.)

oraz:
Crab (Venom Minds)
Escape (Venom Minds)
GTO (Venom Minds)
Kicó MDFK (Disturbia Sounds, Venom Minds)

Mc:
Pinky DLR (Disturbia Sounds, Venom Minds)
Proxy (Venom Minds)
Bilet:
10 / 15 zł
Start: 22:00

Kolejna odsłona najważniejszego cyklu Drum'nBass na Dolnym Śląsku, tym razem zawita również do Chorzowa. Potężne basy, poprzeplatane synkopowymi połamańcami wypęłnią wrocławską Drogę do Mekki, a dzień poźniej chorzowski Zanzibar.

Break Fusion to cykl imprez, od dwóch lat regularnie organizowanych przez czołowy skład drum'n'bassowy z Wrocławia. Do tej pory gośćmi  ekipy Venom Minds byli najważniejsi przedstawiciele połamanej sceny z Wielkiej Brytani, USA czy Węgier. Tym razem do Polski zawitają nasi sąsiedzi z południa. Są to artyści, których śmiało można nazwać "małą instytucją".
Dj'e, producenci, właściciele klubu i labelu (drugi otwierają niebawem) oraz organizatorzy największego DnB festiwalu na Słowacji - Rainbow Open Air.
Wspomagać ich będą naturalnie chłopaki z Venom Minds w składzie ASBLAZE, CRAB, GTO, ESC, KICÓ, oraz mc's : ANTONE, PINKY i PROXY, oraz jeszcze ktoś dla miłośników skreczu - TRU(analogsite.com) z Kalisza. Tajemniczy gość który robi z gramofonem rzeczy, o których wiele osób marzy.

Miłośnicy połamanych bitów łączcie się! Nadchodzą GORO & DEPHZAC! Imprezowicze, którzy byli 2 lata temu na ostatniej edycji Przeglądu Połamanych Bitów w klubie Intro we Wrocławiu, wiedzą czego się można po nich spodziewać. Ta dwójka gdziekolwiek się pojawi powoduje dosłownie trzęsienie ziemi na parkiecie.


Blackrain Cru powstało w roku 2002 w Novych Zamkach, na Słowacji, przy połączeniu sił dwóch dj-ów, producentów, mianowicie Gora i Dephzaca. Wspólnie zajmują się produkcją i dj-ką oraz organizacją imprez mających na celu promowanie muzyki DnB, na terenie calej Słowacji, jak i również za granicami kraju, między innymi w Holandii, UK, Czechach oraz w Polsce. Oprócz kilku wydanych produkcji w tym jednej na własnym labelu Blackrain rec. zajmują się prowadzeniem klubu pod nazwą Club no.3 oraz organizacją dorocznego festiwalu Rainbow Open Air.
Blackrain Nights już dawno zostało okrzyknięte najlepszymi eventami spod znaku DnB na Słowacji, a Goro i Dephzac dość szybko zdobywają uznanie w całej europie od Budapesztu aż po Londyn, gdzie również są stałymi gośćmi u boku takich gwiazd jak Andy C, Bassline Smith, Drumsound czy Black Sun Empire. Zostali zaproszeni do udzielenia wywiadu do jednego z najpopularniejszych magazynów dotyczących kultury Drum'n'Bass , KNOWLEDGE MAGAZIN.Występowali w audycjach radiowych w kraju i zagranicą.O swoich występach mówią, ze to porcja energicznych, twardych bitów, z "dopinką" przyjemnych melodii...
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_