Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

11-07-2009, sobota

Otology Summer Jam

Zamek Lipowiec, Wygiełzów
DJs:
Dapayk & Padberg (Mo's Ferry Prod.) [DE] – Live!
Jeff Samuel (Trapez/Poker Flat/Frankie) [US]
From Karaoke to Stardom (Rrygular/Apnea/Igloo/Living) [FR] – Live!
SLG (Trapez/Trenton/Channels) [PL] – Live!

Showcase! (105L & zolvik) (Oto Studio)
Chine (Elektronik Zoo / Oto Studio)
Cris Mouton (Transfigurato Cru/Oto Studio)
Feelaz (Extension)
Esmonitesso (Plateaux/Oto Studio/Ku-Deta)
Chrono Bross [Olivia Ungaro & Kinzo Chrome] (Oto Studio)
Matik Automatik [Transfigurato Cru/Oto Studio]
Crisp & Sibi [Tsykadelicious]
i Przyjaciele

Visual/Artists:
Oto Studio Vj’s Team
Bilet:
40 zł przedsprzedaż / 60 zł w dniu imprezy
Start: 18:00
Koniec: 09:00

Fundacja Plateaux - Oto Studio
Firma „Carmen” / Klub Lochy
MOKSiR Chrzanów
Prezentują:

Otology Summer Jam. . . czyli specjalne wakacyjne wydanie cyklu Otology - Otology Summer Jam, które odbędzie się w malowniczej scenerii południowej Polski w dawnej siedzibie biskupów krakowskich – zamku Lipowiec, jednej z atrakcji turystycznych powiatu chrzanowskiego. Od godzin popołudniowych do białego rana z głośników będzie płynąć najwyższych lotów taneczna elektronika, którą zaprezentują światowej sławy gwiazdy kultury niezależnej, wspomagane przez najciekawszych przedstawicieli polskiej sceny niezależnej elektroniki. Niecodzienne wydarzenie kulturalne najwyższej jakości.

Bilety :
Przedsprzedaż : 40 zł
info. / rezerwacja : tel. 794-110-640 / mail : summerjam@wp.pl / web:
www.otologysummerjam.plBio:

Dapayk & Padberg

Niklas Worgt to bardzo doświadczony producent pochodzący z Berlina.
Udziela się na niemieckiej scenie elektronicznej już ponad 15 lat i w tym czasie tworzył pod wieloma aliasami. Najbardziej znanym z nich jest na pewno Dapayk pod którym wydawał większość swoich nagrań w tym tysiącleciu. Zarówno jako Dapayk Solo jak i wspólne wydawnictwa ze swoją partnerką życiową Evą Padberg jako Dapayk & Padberg - są zawsze wydarzeniami.
Ich współpraca rozpoczęła się w 2003 roku, kiedy to Eva Padberg (znana na całym świecie top-modelka), która miała już na swoim koncie szereg praw graficznych dla ukazujących się wydawnictw Dapayka (od połowy lat 90tych), zaczęła odkrywać swoje muzyczne i wokalne zdolności właśnie w projekcie Dapayk & Padberg . Praca na prowadzonymi przez nich wytwórniami i kariera modelki pochłania mnóstwo czasu, jak choćby związane z tym podróże między apartamentami w Nowym Jorku i Berlinie. Mimo to, Eva znajduje czas i siły, by wspomóc swojego partnera w niezwykłym projekcie. Muzyka Dapayk & Padberg zwiera w sobie szereg pomysłów Evy, wraz z jej czasem mówionymi, czasem śpiewanymi wokalizami, doprawione kreatywnością I geniuszem producenckim Niklasa i przetworzonymi przez nich rozlicznymi inspiracjami i wspólnymi korzeniami muzycznymi. Wystarczy tu wspomnieć o ich wspólnym albumie "Close Up", który znalazł się w Top 10 roku 2005 roku wszystkich najważniejszych niemieckich magazynów poświęconych muzyce elektronicznej (Groove, De:Bug & Raveline), a sam Niklas od tamtej pory należy bezsprzecznie do czołówki berlińskich producentów i występuję ze swoimi live actami na całym świecie. Zarówno następca "Close Up", czyli zeszłoroczny album "Black Beauty" jak i wydany wcześniej solowy album Dapayk'a "Impulsion Parasite" świetnie ukazują, jak powinien brzmieć różnorodny choć nadal bardzo taneczny album 21 wieku! Nie są to po prostu zestawienia 8 minimalowych sztosów firmowanych jako album, a zdecydowanie bardziej różnorodne zestawy opowiadające swoistą historię z pogranicza nowoczesnej elektroniki, glitch, minimalu, breaków i jak to określa sam autor "frickelsound"!
Oprócz zajmowania się produkcją i występami na żywo Niklas prowadzi bardzo prężnie działającą wytwórnię Mo's Ferry Productions wraz z dwoma sublabelami Rrygular i Fenou, na których wydawał m.in. takie postacie jak Troy Pierce czy Butane. W kwietniu tego roku wydał album "Boissche Untiefen", tym razem pod pseudonimem Marek Bois. Do tej pory większość wydawnictw pod tym aliasem wychodziła dla kultowego Trapeza, lecz autorski album artysta zdecydował się wydać dla własnego Rrygular i jest delikatnie mówiąc miażdżącym przykładem dokąd zmierza współczesny berliński sound!


Jeff Samuel

Grając od 9 lat zdobył sobie sławę DJa, który miksując głęboki tech-house, techno czy minimal zawsze czyni to w sposób, który można określić tylko jako “funky”.
Jako producent zadebiutował w 1999 singlem “Bidoba” zremiksowanym przez Michaela Mayera, następne produkcje pokazywały sie na takich wytwórniach, jak Trapez, Poker Flat, Emoticon, Karloff, Spectral Sound czy Morris/Audio. Niemiecki magazyn de:bug określił go jako “amerykańska odpowiedz na Dr. Rockita”, zaś jego płyty na stale goszczą w setach Djów tej klasy, co Sven Vath, Richie Hawtin, Ricardo Villalobos, Steve Bug, Claude Young czy Timo Maas. Poza graniem zajmuje sie także opracowywaniem efektów dźwiękowych do gier komputerowych.


From Karaoke To Stardom

Pod ta nazwa nie kryje sie nic związanego z japońską wersją śpiewania. Jest to pełne ciekawych, głębokich, czasem twardych dźwięków minimalowe brzmienie rodem z Paryża, ktore w natłoku prostych klik klik pik pik bzz bzz bam'owych kawałków robi duze wrażenie.
From Karaoke To Stardom to pochodzący z Paryża, 30letni producent. Przez długi okres czasu związany bardziej z gitarowym brzmieniem, w pewnym momencie zakochał sie w elektronice takiej jak Autechre, Alva Noto czy Pan Sonic i gitara poszła w odstawkę, a na jej miejscu pojawił sie komputer, odkrycie labeli takich jak Force Inc czy Contex i myśl, ze tempo 4 na 4 wcale nie jest takie glupie. Na nowo wiec poznawał Plastikmana, Detroit i Berlin, czego efektem było znalezienie własnego brzmienia w tym "four to the floor" nurcie.
Pierwsza epka wydana została na poczatku 2006 roku na labelu Rygular - młodszym bracie słynnego Mo's Ferry, którego szefem jest nie kto inny jak Dapayk. Kolejne epki wydane były na Living Records i Apnea - na której czele stoi z kolei kolejny mistrz - Alex Under. W marcu 2007 From Karaoke To Stardom wydal swoj pierwszy album: Undo Redo Weirdo, który jako 3 oddzielne winyle i jeden zmiksowany Cdek rozszedł sie w zadziwiającym, jak na debiutanta nakładzie. Najnowsza ep'ka wydana znów pod skrzydłami Alexa Undera na Apnea pojawi sie tej jesieni. W drodze sa tez remixy na Adjunct i Cray1 Lab Works.
Grajac live acty dookoła Europy w Niemczech, Hiszpani, Danii, Gruzji, zahaczajac po drodze o Argentyne, Karaoke dociera wreszcie do Polski, żeby na imprezach w Lodzi i Warszawie pokazać inny wymiar live-actow, opierających sie na nietuzinkowych loopach, które przyprawiają o ciarki i nie pozostawiają nikogo obojętnym.


SLG

Łukasz Seliga, łódzki muzyk i producent. Nigdy nie występował jako DJ, natomiast pragnął grać własną muzykę na żywo, dlatego skoncentrował się na doskonaleniu swoich live-actów, dzięki czemu jest on W chwili obecnej niewątpliwie jednym z czołowych minimal- tech-housowych live performerów w Polsce. Wypracował swój charakterystyczny styl łączący swobodnie surowość minimal techno z żywym, funkowym groovem i inspiracjami estetyką Glitch/IDM.
Stara się unikać monotonii i zaskakiwać, zachowując przy tym konsekwentnie własne, rozpoznawalne brzmienie, także w jego produkcjach i występach nie ma miejsca na nudę, a można odnaleźć całą gamę różnorodnych nastrojów.
W połowie 2005 roku zadebiutował pierwszymi winylowymi EPkami - Berliński label Trenton wydał EPke " Split EP", przygotowaną przez SLG wspólnie z przyjaciółmi ze Szczecina - 3 Channels. Wkrótce później, wytwórnia Level Records z Duesseldorfu, publikowała jego debiutancki solowy materiał - "Quarter Past Eleven", który został bardzo ciepło przyjęty. Recenzenci okrzyknęli płytę "ekscytująco świeżą interpretacją głębokiego minimal-house", niemiecki magazyn Groove umieścił ją na 21 pozycji swej prestiżowej listy Top 50, i znalazła się w wielu DJ chart'ach. Latem 2006 rozpoczął współpracę ze
znaną wytwórnią Trapez z Kolonii, gdzie w połowie sierpnia ukazała się epka "Nine Hours", a w grudniu kolejna - "Caffeine" , którą grali dosłownie wszyscy czołowi DJ'e - dzięki tym płytom zyskuje coraz większa reputację na europejskiej techno scenie, co owocuje coraz częstszymi występami na całym świecie, m.in. w Tokyo, Shanghaiu, Berlinie, Frankfurcie, Kolonii, Wiedniu, Londynie, Dublinie, Amsterdamie, Mediolanie, Rzymie, Florencji,
Bolonii, Sztokholmie, Genewie, Lausanne, Moskwie, Bukareszcie ...
Macierzystą wytwórnią staje się Trapez, ale zaczyna też współpracę z Channels Rec. - wytwórnią 3channels, oraz labelem Mike'a Shannon'a - Cynosure.
Jako, ze w wystepowaniu w klubach liczy sie przede wszystkim dobra zabawa, wiec aby tej zabawy miec jeszcze wiecej, w polowie 2008 roku decyduje się oprócz grania live-actów wystepowac także jako DJ, a z racji na jego rozległe zainteresowania muzyczne, w jego DJ setach można sie spodziewać na pewno nie ogranych hitów, zaś niebanalnej i eklektycznej mieszaniny stylów od deep-house po detroit techno, z minimalną tylko ilościa minimalu, za to na pewno z dużą dawką funkowej energii - bo "Funk" to słowo klucz, jeśli chodzi o podejście Łukasza do techno i house'u/

biografie reszty artystów dostępne na : www.otostudio.org


Dojazd:

Około 8 km na południe od Chrzanowa, przy skrzyżowaniu dróg wojewódzkich nr 780 (Kraków -
Chełmek) i 781 (Chrzanów - Zator), znajdują się ruiny Zamku Lipowiec. Usytuowane są one na wysokim, wapiennym wzniesieniu zachodniej części grzbietu Tenczyńskiego. Góra zamkowa o wysokości 362 m n.p.m. piętrzy się nad wsią Babice i powstałym w roku 1973 w Wygiełzowie (dawniej Lipowcu) Nadwiślańskim Parkiem Etnograficznym.

Samochodem - z Katowic i Krakowa autostradą A4 do Chrzanowa, tam należy kierować się w stronę Centrum, za centrum handlowym MAX skręcić w lewo (ul. Szpitalna) i tą drogą (781) poruszać się 11 km na południe, aż do Wygiełzowa, na skrzyżowaniu (rondo) z drogą 780 skręcić w lewo, po około 800 metrach można zaparkować swój wehikuł.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_