Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

10-06-2005, piątek

DJ Food @ Elektro

Elektro, Katowice
DJs:
DJ Food [Ninja Tune rec.]
DJ CueFx & Dominik Strycharski - flety
DJ BTR
DJ Kicó
Bilet:
25zł*
Start: 21:00

!!!Pierwszy i jedyny występ w Polsce!!!

*Rezerwacja biletów oraz info:
32 - 785 71 31
32 - 785 70 54
adam@jazzclub.pl

więcej na:
NinjaTune
JazzClub


Strictly Kev
Oddany Ninja, który wyszedł z cienia po latach solidnego DJowania z Coldcutem w niezliczonej ilości klubów i w ich cotygodniowym radiowym show "Solid Steel".
We wczesnych latach 90tych Kev spotkał Matta Blacka, zaczął projektować grafikę i rożne inne obrazki dla Ninja Tune oraz dobrał się z PC aby uformować 'publiczna' twarz DJ Food`a pojawiającego się za 4 deckami w klubach na całym świecie. Po pracy nad rozmaitościami Food`a i Coldcut`a spokrewnionymi z projektem PC, przygotowuje teraz dla nas kolejne danie...

Lekcja Historii.....
DJ Food był wieloma osobami do momentu kim jest teraz. Najlepszy opis to, po prostu 'pożywienie dla djow'. Proste jak odwrócenie płyty - przerzuć na druga stronę, a usłyszysz coś całkowicie innego.

Oryginalnie produkowany przez Coldcut projekt DJ FOOD rozpoczął się w 1990roku wraz z wypuszczeniem płyty Jazz Brakes Vol 3,ktory stal się najwcześniejszym albumowym sukcesem label`u. Złożyły się na niego nie tylko efektowna kolekcja breaków, loopoów i sampli idealnych do mixowania, remixowania i produkowania-ale również doskonała kolekcja funky jazzu & hip hopowych melodii, które można ciąć tak samo w klubach jak i w domowym zaciszu...
Kolejne albumy Jazz Brakes Vol 4 i 5 współtworzone z PC(DJ`em i producentem) udowodniły, że ich muzyka wyprzedza nasze czasy. Ostatni z albumów DJ Fooda wzbogacił swój smak o dodatki z kuchni latin, dub,techno, ambient, tribal, african i jungle przyprawiając to wszystko funk`iem.
Album 'A Recipe for Disaster' (październik `95) był świadomym zerwaniem z albumami Jazz Brakes aby umożliwić stworzenie tożsamości samodzielnego artysty
"Muzycznego Szefa Kuchni". No i w lutym `96 zaserwowano nam album 'Refried Food', który zawierał remixy track`ów ze wszystkich 6 LP. Nowy album PC i Strictly Keva był przygotowywany w ściśle tajnych kuchniach całego Londynu. Przy układaniu nowego menu pomagali rożni goście, m.in. Bundy K. Brown (ex-Tortoise, Directions in Music, Pullman) i Ken Nordine(jazzowy poeta lat` 60).

Ale kto naprawdę przygotowuje jedzenie ? Wiemy, że za początek całego kulinarnego zamieszania z seriami DJ FOOD na Jazz Brakes w latach `90 odpowiedzialni są Matt Black & Jonathan More (aka Coldcut). Po drodze spotkali Patricka Carpentera (PC) i wtedy luźno współpracująca ekipa zaczęła formować się w grupę podobnie myślących ludzi, którzy przybyli na imprezę w jednym celu. Na imprezie byli również Paul Brook, Paul Rabiger, Strictly Kev, Issac Elliston i in.

Podczas trzymania ręki na DJskim pulsie, Matt i Jon nie mogli i nie chcieli grac dwa razy tej samej nocy pod aliasami zarówno Coldut jak i Food. Zatem PC i Strictly wystąpili z szeregu by reprezentować Food`a na wszystkich klubowych stołach świata. Przepis się sprawdzał dopóki PC nie postanowił skupić się na swej współpracy z the Cinematic Orchestra, pozostawiając Strictly Keva by mógł sam mieszać na patelniach.

Dzis Kev jeździ po całym świecie i tworzy jedyne w swoim rodzaju zamieszanie za deckami. Jest niesamowicie wszechstronny, zarówno pod względem różnorodności serwowanych melodii jak i prezentowaniem swych umiejętności na deckach. Doprowadza tłumy do szaleństwa częstując ich mixamij azzu, funkowych break’ów, bootleg’ów, hip hopu rozbudowując seta do drum & bass`owego crescendo.
DJ Food to wybuchowa mieszanka, która wprawia innych DJi w zwątpienie !!!
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_