Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

24-10-2009, sobota

Electronic Meeting II

Oko Miasta, Katowice
DJs:
Live act:
Zova
Minoo
Vasen Piparjuuri

Djs:
Imp & Riot

VJ. Jan Dybała
Bilet:
5 zł
Start: 21:00

Zova – Radek Łabuś (ur.1980 w Gorzowie Wlkp.) Pierwsze produkcje mixtape montował jako 14 latek na dwu kasetowej wieży, Działał jako muzyk na polskiej scenie Pc tworząc brzmienia na trackerach. W 1997 udzielał się jako producent (Swan) oraz beatbox-er w hiphopowej gorzowskiej grupie 1DS. Jest autorem muzyki do przedstawień teatralnych, dla Teatru Kreatury „Odkrycie walca” - Maski’03, Teatru Strefa Ciszy „DNA” - Malta 04, Teatru Ba-Ku „Schron” Malta’09. Założył projekt Zova, na początku za tą nazwą stało trzech kolegów z Gorzowa: Radek Łabuś, Błażej Król i Kuba Pęksa. Jeszcze w starym składzie projekt zadebiutował utworem "Czasami", który znalazł się na kompilacji Radiowej Trójki Minimax III. Ostatecznie przekształcił się on w solowy projekt Łabusia. W 2008 roku nakładem niezależnej polskiej wytwórni 80bpm . net


Minoo – muzyczny projekt Pawła Pruskiego skupiający się głównie wokół dźwięków eksperymentalnej elektroniki oraz jazzu. W 2008 r. nakładem wytwórni EtaLabel ukazał się debiutancki album - Material Spirit. Płyta ta była odzwierciedleniem wizji dotyczącej duchowości w muzyce. Od początku 2008 roku nawiązana została również współpraca z chińskim producentem Sin:Nedem w ramach polsko-chińskiego projektu CHoP. Owocem tej współpracy jest album „Improvision” wydany w wytwórni WePlay!(Hong-Kong), oraz chińska trasa koncertowa składająca się z 6 koncertów promujących wspólny projekt. Jest również współzałożycielem cyklu eksperymentalnych koncertów MetaMusica. W swoich solowych live-actach stara się łączyć jazzowy groove z nowoczesną elektroniką bazująca na połamanych bitach, ciętych samplach i elementach improwizacji.


Vasen Piparjuuri - od wczesnych lat zainteresowany muzyką i jej peryferiami. Pierwszy instrument pianino, nastepnie Casio SK-1, w latach 90 tych Yamaha SU-10. Obecnie tworzy na komputerze PC. Z jednej strony zafascynowany emocjonalnym wymiarem utworów muzycznych, z drugiej strony ich obiektywną, formalną strukturą. Współinicjator projektu MetaMusica.


VJ. Jan Dybała - od trzech lat jako VJ rozwija umiejętność używania minimalnych środków do precyzyjnego wykreślania bitów w czasie. Rezygnuje z narracji skupiając się na graficznym i rytmicznym aspekcie obrazu, który buduje "od zera" podczas każdego występu. Działa w składzie duetu Chine vs. JD Video (minimal techno live act) zespołu RGBoy (8bit, live electronics) i kolektywu Elektronik Zoo, dla których tworzy indywidualny materiał.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_