Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

28-11-2009, sobota

Gigolo Exclusive

Flow Club, Katowice
DJs:
Filippo Moscatello aka DJ Naughty

support:
Coffie
Electroblack
Bilet:
20 zł / 30 zł
Start: 20:00

Ten pochodzący z Sycylii producent wychował się na najpopularniejszych we Włoszech odmianach muzyce tanecznej: italodisco i electro.

Nic więc dziwnego, że pod pseudonimem DJ Naughty, od początku swej działalności nawiązywał do poznanych w młodości gatunków. I świetnie trafił w swój czas - pierwszy singiel wydany przez założoną przez DJ Hella w 1996 wytwórnię Gigolo, zawierał właśnie jego nagranie: "Boing Bum Tschag". W tym samym okresie został takźe Fillippo w zasadzie autorem i producentem pierwszego albumu DJ Hell'a.

Debiutancki album włoskiego artysty - Disco Volante - jak wskazywał już sam tytuł, był hołdem dla klasycznego disco, przefiltrowanego przez nowocześniejsze brzmienia soul i house. Późniejsze płyty, szczególnie te nagrywane dla kolejnej wytwórni - Eskimo, pokazywały zwrot DJ Naughty`ego nie tyklo w stronę electro ale przede wszystkim nowoczesnego popu nacechowanego jednak cały czas tanecznym DNA.

W roku 2009 pojawił sie kolejny album Moscatello i ponownie postanowił on zredefiniować swoją karierę. Zrezygnował z pseudonimu i zdecydował się poświęcić muzyce z której emanuje klubowyi house. Oczywiście uważny słuchacz odnajdzie ciagle tam wszystkie pikantne domieszki stylu Włocha, który ciagle jest najlepszym przykładem tego co robił Versace w modzie a wiec genialnego muzycznego eklektyzmu.

Dzisiaj Moscatello jako dj i postać wymieniany jest obok najwiekszych postaci Gigolo, Hacker'a czy Carrety. Moscatello wielokrotnie gościł w największych klubach Polski. Był również gwiazdą pierwszego festiwalu muzyki elektronicznej w Płocku. Zawsze jego sety wzbudzały ogrome zainteresowanie zarówno słuchaczy jak i DJ dla których zawsze będzie on mistrzem konsolety.

(materiały organizatora)
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_