Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

27-11-2009, piątek

Furanum Records Night#2

Kocynder, Chorzów
DJs:
Main Stage (dark, industrial, offbeat, birmingham, experimental techno):
Charlton || Audio Assault, Arms, Return Records || Holandia
Daxi || Extreme-tech
Vervain || (#^%*$! !) ‘
Sooper || i-m.pl
Kszaq ||Furanum

Holly SH*T Room (minimal, tech-house, acid electro):
Alan || Holly Sh*t
Michau Wybraniec || Holly Sh*t
Hexen || Komora Rec. [live act]
Bilet:
15 zł / 10 zł w przedsprzedaży
Start: 22:00
Koniec: 06:00

Miłosników elektoronicznych dźwieków w mocnej i mrocznej wersji zapraszamy na drugą odslonę imprezy z cyklu 'Furanum Records Night', która odbędzie się 27-go listopada w chorzowskim klubie Kocynder.
Na imprezie gościć będziemy przedstawiciela holenderskiej sceny techno Charltona Ravenberga, który zaprezentuje nam swój dwugodzinny set. U jego boku po dłuższej przerwie wystąpi na specjalne zaproszenie Furanum Rec, pochodząca z Zabrza Daxi. Poza tym będzie można posłuchać Vervaina, krtóry zaprezentuja nam swojego seta. Oprócz wyżej wymienionych swoje umiejętności w kręceniu czarnulkami zaprezentuje nam przedstawiciel tyskiej sceny - Sooper. Skład grających na scenie głównej zamyka Kszaq, który jest jednocześnie jednym z pomysłodawcow i organizatorów imprezy.
Na małej sali o różnorodność brzmień zadba ekipa Holly Sh*t w składzie Michau Wybraniec i Alan oraz dodatkowo Hexen z Komora Rec., którzy ugoszczą klubowiczów dźwiękami minimal-tech, tech-house oraz acid electro.
ZAPRASZAMY


Charlton (Charlton Ravenberg)

Urodzony w 1982, karierę muzyczną rozpoczyna w 1999 roku, kiedy to pierwszy raz pojawił się na scenie holenderskiej jako DJ. Z czasem rozwijał swój warsztat DJ-ski,a w 2001 roku rozpoczął produkcję własnych utworów. Po ukończeniu szkoły na kierunku produkcji muzyki elektronicznej (Electronic Music Productions) rozpoczął produkcję pierwszego live PA, którego premiera miała miejsce w 2004 roku. Dzięki popularności jaką przyniosły mu jego produkcję oraz występy na żywo, był zapraszany na coraz to więcej imprez w całej Europie, aw 2005 toku został rezydentem "SubCulture" w Utrechcie. Do wzrostu zainteresowania osobą Charltona przyczyniła się zapewne jego pierwsza publikacja na kultowych labelu - Audio Assault/Arms. Wraz z Bas Mooy-em, zaczął produkować dla takich wytwórni jak Pohjola, Aftertaste, Lime Tree lub Labrynth, aby wymienić tylko kilka z listy. W 2006 r. współpraca między Bas Mooy i Charlton-em doprowadziła do powstania kolektywu Diabla Diezco. Projekt ten prezentuje muzykę z gatunku dark techno. W 2007 roku Charltona bierze udział w kolejnych międzynarodowych imprezach, w tym w Polsce i Czechach. W tym samym roku zostaje on również zaproszony na legendarny festiwal – Awakenings. Obecnie jako jeden z założycieli wytwórni Return Records wspiera rozwój sceny techno, współpracując zarówno z początkującymi jak i znanymi europejskimi producentami. Charlton wypracował swój styl muzyczny, który można opisać jako klasyczne techno w połączeniu z ciemnym off-beatowym rytmem, wypełnione ostrym i hipnotyzującym basem. Jego produkcje wniosły duży wkład w holenderską scenę techno i są grane przez wielu znanych DJ-i.


Daxi

Na pocztąku lat 90-tych zetknęła się z twórczością Liama Howletta i od tego czasu satysfakcjonują ją tylko elektroniczne brzmienia. W muzyce drażni ją prostota i pustka, lubi zaspakajać swoje wymagania, zawsze podąża za czymś nowym. Nie ogranicza się horyzontami, chłonie to, co uważa za dobre, gdzie odnajduje pożadaną głębię, przestrzeń, kontrast i wszystko to, co w muzyce kocha najbardziej. Gra od 2002 roku, ale nie uważa się za profesjonalistkę. W międzyczasie czynnie uczestniczyła i należała do kolektywu Extreme-Tech. Kocha minimalne, industrialne dźwięki i tak stara się grać. Jej ulubione wytwornie to między innymi: Emergence, Tsunami, Counterbalance, Blueprint, Tresor, Asymmetric, Furanum, Downwards, Rodz-Konez, Dynamic Tension, Pohjola, Mental Disorder, PSNZ.


(materiały organizatora)
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_