Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

25-06-2005, sobota

Miller Time

zamknięty / ex.Lemon, Gliwice
DJs:
Angelo Mike [Sentence/JPA/GrooveControl/Klatka]
R.Sinner [Fantomas Crew]
Ian Blond [ex.Lemon/Fabric/Czechy]
David Drum [ex.Lemon]

+ vocal Dominique [MadsDames]
Bilet:
free
Start: 21:00
Koniec: 06:00

ANGELO MIKE

Angelo Mike to DJ o nieskazitelnej formie...jego mixy są niezykle energetyczne i przypominają pracę robota, który przez parę godzin precyzyjnie wkonuje działanie - teoretycznie niewykonalne dla człowieka :) Atutem jego grania są: precyzja i szybkość miksowania, niekonwencjonalność, profesjonalizm, a przede wszystkim umiejętność zbudowania pozytywnej atmosfery. Angelo gra od 6 - ciu lat, grywał na tak znaczących imprezach jak: ASTRAL PROJECT PARTY TOUR' 98; PARADA WOLNOŚCI' 98; PARADA WOLNOŚCI' 99; TECHNO DANCE MISSION' 98; DJ CLUB TOUR' 98,99,2000; ELECTRIC MILLENIUM 99 / 00; 01 New Year Eve Close Party; EUPHORIA 2001; VELVET PLANET - Forty Legionów; SMIRNOFF>On DJ's koktail; PARADA WOLNOŚCI 2001, suportował gwiazy wielkiego kalibru : JOSH WINK; CHRISTIAN SMITH; WESTBAM; TAUCHER; JANA CLEMEN. Prywatnie jest przemiłym człowiekiem i zawsze otwartym na działania clubbingowe.


R.SINNER
Minął niespełna rok odkąd po raz pierwszy stanął za adapterami. Od początku współpracujący z nim ludzie widzieli w nim wielki talent i ogromne możliwości. Należało ten talent wydobyć na światło dzienne. Tu z pomocą przyszła agencja artystyczna "Fantomas",która wyłowiła R.Sinnera spośród morza początkujących DJ i dała mu szanse zaistnienia. R.Sinner w pełni wykorzystał daną mu szanse i ugruntowuje pozycje najlepszego progresywnego DJ na Śląsku.
Jego możliwości zostały docenione przez czołówkę polskich DJ z którymi miał okazję zagrać : Angelo Mike - zaprosił go aby zagrał na imprezie z cyklu Sentence Progressive Night w warszawskiej Klatce , Easy i Hywel - prowadzący audycję Playmix w Radiostacji zaproponowali R.Sinner'owi wyemitowanie jego seta na antenie.
Styl miksowania można porównać do stylu Sashy i Johna Digweeda, którzy zresztą są jego idolami. Znakiem rozpoznawczym jest bardzo płynne miksowanie i nie zauważalne dla przeciętnego clubbersa, przejścia z utworu w utwór. Poza tym stara się nie grac wielkich hitów, aż do znudzenia-co można zarzucić wielu DJ, ale na każda imprezę przygotowuje kilka nowości. Ostatnio R.Sinner zafascynowany jest twórczością Gabriel&Dresden, Yunus'a i Subsky'a.
Jeżeli chcesz brać udział wielkim wydarzeniu artystycznym, to radzę przeglądać booking R.Sinnera i pojawiać się na imprezach z jego udziałem...NAPRAWDĘ WARTO!


IAN BLOND
Ian Blond rozpoczął przygodę z graniem z 1989 roku, pomagając starszym DJ'om i sukcesywnie się usamodzielniał. Tak otworzył sobie drogę do ostrawskich klubów i dyskotek, w których można było grać z gramofonów. Trwało to do roku 1994, gdy wyłowił go właściciel klubu z Dortmundu, w którym po wyjezdzie do Niemiec poznał tajniki prawdziwego clubbingu.
Grał wtedy trance i techno by po powrocie przenieść światowe trendy na rynek czeski. Wówczas nurt typowo undergroundowy propagował w klubie T.N.T. w Ostravie i występował gościnnie w Polsce i na Słowacji. Od roku 2000 jest rezydentem klubu FABRIC. w swojej karierze grał na imprezach z największymi gwiazdami światowego clubbingu, takimi jak: Sven Vaeth, Layo and Bushwacka, Paul Oakenfold, Junior Sanchez, David Morales... Od października 2004 roku jest rezydentem klubu ex.Lemon.DAVID DRUM
David za dj'sjką konsoletą zadebiutował w połowie 2003 roku, w klubie Forte, na imprezie organizowanej przez Silence Agency z okazji Dnii Bytomia. Parę miesięcy później został zaproszony przez kolektyw Midnight Groove do cyklu imprez o tej samej nazwie w katowickiej Scenie Gugalander. Zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz sympatia śląskiej publiczności, pozwoliły mu zostać stałym gościem innego katowickiego, kultowego klubu - Inqbatora, na comiesięcznych imprezach Silence Tech Night - jednych z najbardziej znanych i identyfikowalnych na Śląsku.
Pod koniec 2004 roku David był przez krótki czas rezydentem nowego rybnickiego klubu - Pozytywka. Jednak w październiku tegoż roku został zaproszony przez dja Cure'a do rezydowania w gliwickim ex.Lemonie.
W tamtym okresie jego set 'From Dusk Till Dawn #3' był odtwarzany na
antenie Programu 3 Polskiego Radia, gdzie miał także okazję gościć
w audycji Klubowe Granie Sebastiana Korsaka. Obecnie działalność Davida
związana jest z ex.Lemonem, co umożliwia mu bezpośredni kontakt i granie u boku najbardziej znanych postaci polskiej, jak i zagranicznej sceny klubowej.
Muzyka którą gra, to przeważnie pozbawione melodyjności, underground'owe
brzmienia w tanecznym wydaniu. Spośród płyt w takich klimatach jak dark house, progressive i tech house wybiera zawsze te najbardziej ciemne, o minimalowym charakterze kawałki, często z obecnymi samplowanymi wokalami. Ogólnie swój klimat muzyczny określa jako dark progressive, na czele z takimi wytwórniami jak m.in. Saw, Bedrock, Dorigen.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_