Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

25-06-2005, sobota

Miller Fresh special edition @ Mega Club

Stary Mega Club, Katowice
DJs:
SLACKER [Bedrock/Wielka Brytania]
Glasse [Import/Warszawa]
Easy [Import/Warszawa]
&
Grom [Luiphobia]-bębny live
R. Sinner [Fantomas Crew]

scena fresh:
Fresh [Sfinks/Sopot]
MalFunkTion [MegaClub/Fantomas]
BTR [Silesian Bunkiet Union]
Kolina [Fantomas Crew] -skrzypce
Łysy & Hiszpan [Bongosy]

wizualizacje:
Taxi Drivers
Bilet:
czytaj więcej...
Start: 21:00

bilety w cenie:
15 zł,- przedsprzedaż
20 zł,- w dniu imprezy
w cenie biletu dwa piwa Miller !!!

SLACKER
Slacker [UK] (Snem McCauley) obecnie większość swego czasu spędza podróżując po świecie, prezentując swój unikalny styl - mieszaninę funky i energetycznego progressive. Ten styl propaguje tworząc również muzykę pod pseudonimami Slacker lub Head Honcho, którą wydaje m.in. w swojej wytwórni Jukebox In the Sky. W połowie lat osiemdziesiątych, znany pod pseudonimem Streets Ahead, należał do czołówki brytyjskich DJ zajmujących się scratchem. Jego umiejętności zaowocowały wielokrotnymi występami w pirackim radio LWR w audycjach Tima Westwooda. Później grywał w legendarnym Hammersmith Palais na battle-parties z innymi scratcherami. Wtedy też zajmował się produkcją razem z Profesorem Griffem (Public Enemy) oraz Timem Simenonem (Bomb the Bass).

Studiując w Brighton w wolnych chwilach zajmował się produkcją muzyki, organizacją klubowych imprez z Normanem Cookiem (Fatboy Slim) jak i w squatach, gdzie często grywał razem z Carlem Coxem. Niedługo później zajął się remiksowaniem utworów Jamesa Browna, Roaxane Shante, Digital Underground i wielu innych. Wtedy też zaczęły się jego podróże po świecie – występował m.in. z Bomb The Bass w Europie i z Normanem Cookiem na imprezach Beats International w Afryce. Na początku lat 90-tych, razem z muzykiem Simonem Rogersem (Steiger) założyli grupę Ramp. Stworzyli takie klasyki jak „Rock the Discotek” czy „Stomp” (wydane w Loaded) i wiele remiksów dla takich producentów jak D:Ream, Grace Jones, Sister Sledge, Armand Van Helden, Strike, Boy Gorge i wielu innych. Powoli zaczynał tworzyć sam, rzeźbiąc swój unikalny styl. Jego utwory zawierały cięższe brzmienia, którymi był inspirowany wyjazdami na Goa i do Tajlandii. Jako pierwsze pojawiły się „Feel Space” i „Jukebox In The Sky”, później okrzyknięty klubowym hitem ”Flying Baby”. Jego trzecim solowym singlem był „Scared”, który początkowo był testowany na imprezach tylko przez Sashę, ale było to wystarczająco dużo, by przez pięć miesięcy narobić nie lada zamieszania. W 1997 roku był w pierwszej 30 TOP UK HITS! Kolejna produkcja „Your Face” wywarła podobne wrażenia. Później sławne „Psychonaut” i wiele remiksów takich sław jak Prodigy ugruntowało jego pozycję na rynku muzycznym. Pod koniec lat 90-tych odszedł na chwilę od produkowania na rzecz swojej miłości do decków. Wiele podróżował. Objął rezydentury w legendarnym Grovejet w Majami jak i w Limie w Peru. Jednakże już niedługo później zremiksował „Voices” dla Bedrock, „Zerotonine” dla Junkie XL, „Roaches” dla Trancesetters, jak i „In this World” dla Mobiego.
W 2001 reaktywował swoją wytwórnię „Jukebox in the Sky”. Od tamtego czasu wydał „Fusion / The Sound of Slacker” oraz powszechnie znane „Looky Thing”, które szybko stały się hitami. W 2003 roku powstały „A Million Dreams”, jak również ”Medicine”. Ostatnio zostały wydane „What a Dream” oraz „Turning to Air”. Slacker to bez wątpienia DJ i producent światowej klasy. Jego remiksy i produkcje były zawarte na wielu kompilacjach światowej sławy m.in. Global Underground 008 – Nick Warren, Global Underground 022 – Dave Seaman, Nocturnal Frequencies 2 – Danny Howells). Jest artystą, którego występ w Polsce wzbudzi wielkie zainteresowanie zarówno wśród clubberów jak i mediów.info:
www.millerfresh.pl
www.megaclub.pl
www.fantomas.com.pl
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_