Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

14-10-2005, piątek

Reni Jusis

Zamknięty / Sqandal, Katowice
DJs:
Reni Jusis

Teston
X.Pablo
Bilet:
czytaj więcej

Reni Jusis koncert: od 22.30

po koncercie >>>

resident night: Teston & X.Pablo

bilety w przedsprzedaży: 20 i 25 pln
w dniu imprezy: 25 i 30 pln


Reni Jusis - wokalistka, kompozytorka, prekursorka muzyki tanecznej w Polsce. Ma na swoim koncie 4 albumy. Jej ostatnia płyta "Trans Misja" została nagrodzona Fryderykiem za najleszą płytę taneczną, a teledyski do singli "Ostatni Raz" i "It's not enough" zdobyły Grand Prix na festiwalu Yach 2004. Obecnie pracuje nad nowym, klubowym albumem.


Reni Jusis – jest jedną z niewielu artystek, która w swej karierze artystycznej nie ogranicza się do jednego wizerunku i stylu, ale cały czas poszukuje i podąża za najciekawszymi kierunkami w muzyce. Ma na swoim koncie 4 płyty i współpracę z największymi legendami muzycznej sceny, między innymi z Michałem Urbaniakiem , Marcinem Pospieszalskim i Urszulą Dudziak.

„Trans Misja” to nie tylko przekazywanie myśli, dźwięków i obrazów, to również misja wprowadzania publiczności w trans...
Ostatni album Reni Jusis można określić jako elektroniczny i wyjątkowo taneczny pop. Artystka sięgnęła po nowe elektroniczne brzmienia zestawiając je z dźwiękami przesterowanych gitar i mocnymi beatami house i elektro. Niezwykle przestrzenne aranżacje i wyjątkowo osobiste wyznania czynią ostatnią płytę tajemniczą i zmysłową. Na płycie znalazło się 11 premierowych utworów. Tym razem równolegle powstał materiał z remiksami, który został wydany na płycie winylowej.

Biografia. Rok 1998 - obsypana Fryderykami za płytę "Zakręcona" w kategoriach: "piosenka roku", "fonograficzny debiut roku" i "album roku" wokalistka zaczyna poszukiwać nowych form ekspresji i stylów muzycznych. I tak za płytę "Era Renifera" zdobywa uznanie jury francuskiego festiwalu "Printemps de Bourges" zajmując pierwsze miejsce, a w roku 2000 jako jedyny polski artysta bierze udział w gali Europejskich Nagród MTV w Sztokholmie. W listopadzie 2001 Reni ponownie zostaje nominowana przez MTV do nagrody "najlepszy polski wykonawca" i tym samym otrzymuje zaproszenie do Frankfurtu. Wiosną 2002 roku 150 tysięcy polskich internautów wraz z programem TVP2 "Trzydzieści Ton" uznało album Reni pt.: "Elektrenika" za najlepszą płytę dance, a Polska Akademia Fonograficzna wyróżniła Artystkę nominacjami do nagrody "Fryderyk 2001" w kategoriach: "wokalistka roku" oraz "album roku dance, techno i elektronika". 23 sierpnia 2003 miała miejsce premiera najnowszego albumu Reni Jusis zatytułowanego „Trans Misja”. Album został doskonale przyjęty przez dziennikarzy i fanów. Ostatni album zdobył Fryderyka 2003 za „Album roku – muzyka klubowa”, Grand Prix na festiwalu polskich videoklipów Yach 2004 za teledysk „Ostatni raz” i Yacha za reżyserię dla klipu „ It’s not enough” i kolejną nominację do MTV Awards Roma 2004.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_