Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

01-04-2005, piątek

VIP HOUSE- otwarcie klubu EGO

Cosmo, Katowice
DJs:
Jungle Jerry [Kuala Lumpur/Malezja]
K1 Kriz [Białystok]
Gogo [EGO/ko.booking]
Siasia [EGO/ko.booking]
Whisper [EGO/ko.booking]
Roach [EGO/ko.booking]
In-sect [EGO/ko.booking]Bilet:
vip
Start: 21:00
Koniec: 06:00

zaproszenia można zamiawiać pod adresem : ego@egoclub.pl

Jungle Jerry

Wieloletnia gwiazda azjatyckiej sceny house, 10 lat grania przysporzyło mu miano „Maestro of Mix”, na co z pewnością zasłużył. Miał ogromny wpływ na azjatycką scenę i ona na niego, co odzwierciedla się w jego setach (house, tribal house i techno), pełnych etnicznych wydźwięków.
Podbój Malezji rozpoczął od Kuala Lumpur’skiego klubu „Fire”, następnie gościł w m.in. Silhouette, Underground, Energy, twelveSI, Elements, Backroom, Atmosphere i Nouvo.

Jako organizator sprawdził się przy tworzeniu takich projektach jak „IndependenDance” latem zeszłego roku w Geting Highlands oraz podczas tour „Uni-Sx” gdzie był pomysłodawcą promocji azjatyckich dj’i poprzez ich międzynarodową wymianę.
Jako dj grywał na setkach imprez w dziesiątkach klubów na całym świecie, od Niemiec po Japonię. W tym roku ma zaplanowane tour’y po Japonii i Europie zahaczając o Zurych i Katowice oczywiście.

Jako producent udzielał się na albumach: „Naughtius Maximus” oraz „Tricks & Tales”, a także przy produkcjach takich jak „A true look at” na Presence KL01 oraz jej kolejnej edycji Presence KL02 z utworem „Moving on”.
Współtworzył również ścieżkę muzyczną do Malezyjskiej mega produkcji filmowej - PUTERI GUNUNG LEDANG.
Obecnie jego produkcje pną się na listach rozgłośni radiowych; Hitz FM z „Music is my Life”. Jednak radio to nie jedyne media szeroko się o nim rozpisujące, od wielu lat, bowiem nie schodzi z czołówek wielu gazet i witryn internetowych (mtvasia.com, nuphorik.net, asiahype.com czy activateyourlife.com.my). Zawdzięcza to między innymi takim wyczynom, jak zeszłoroczny maraton „24-hour non-stop vinyl mixing challenge” dla Malaysia Book of Records, gdzie grał nieprzerwanie przez 24 godziny, co uplasowało go na pierwszym miejscu Malezyjskiej księgi Ginesa.

Jako światowej rangi dj grał u boku takich postaci jak: Paul Oakenfold, Robbie Nelson, Tom Wainright, Ashley Casselle, Guy Ornadel, Ministry of Sound, Rocky - Xpress 2, K-Klass, Slacker, 16B, Desyn Maseillo, Derrick May, DJ Disciple, Bob Sinclair, DJ Yellow, Pako & Fredrik, Shin Nishimura and Frank Muller.

K1-Kriz

K1-Kriz jest jednym z czołowych, polskich dj’i sceny house i techno.
Jego energetyczne sety i talent do wyczucia publiki zapewniają mu szereg, granych przez siebie imprez oraz miejsce w pierwszej dwudziestce dj’i wg „Lifa’a”.
Muzyką na dobre zainteresował się w 93’ roku grywając hip hop’y na tzw. domówkach. Z czasem przebywając w Holandii zaraził się Rave’m i Hard Core’m, wtedy to zaczął kupować pierwsze cd’ki Thunderdome i Terrordrom.
Jednak jego droga w muzyce ukształtował się dopiero podczas imprez cyklicznych "Party Zone" i "Techno Party" w białostockim „Gwincie”, w którym 3 lata rezydował jako DJ Kriz.
Tam też zainteresował się house’m i techno i tam też zaczął zabawę z vinylami. Dalsze lata już obfitowały w szereg sukcesów, m.in. został członkiem berlińskiej Red Bull Music Academy, gdzie zapoznawał się z tajnikami sztuki, pod okiem takich gwiazd jak: Claude Young, Westbam, Cristian Vogel, Invisible Skratch Piklz, Miss Djax oraz Jef. W 2000 roku zajął drugie miejsce podczas konkursu dj’ów na łódzkiej Paradzie Wolności.
Od 2000 roku wraz z dj’em Doxx’em założył formacje Play-boys, która organizuje imprezy „Playhouse”, „House Nation” w rodzimym Białymstoku.
Rok później rezydował w kołobrzeskim Amfiteatrze, wtedy też został rezydentem białostockiego klubu „Metro”.
Najważniejsze na imprezach, według niego jest muzyka i ludzie gotowi słuchać i chętni bawić się.
Obecnie grywa głównie w rodzinnym mieście, jednak spotkać go można w całej Polsce, gdzie rozsiewa swoje house’owo techniczne sety.

(na podstawie zebranych materiałów przygotował: Paweł)
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_