Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

15-05-2008

Stealpot zagra w Rondzie Sztuki - KONKURS!

W sobotę w Rondzie Sztuki wystąpi grupa Stealpot. Są już oni bardzo dobrze znani naszej publiczności, jednak mało kto wie, że ich koncerty bywają również w wersji tanecznej. Takie właśnie wydarzenie czeka nas w Katowicach. Usłyszymy oczywiści m.in. głowny "trzon" grupy - Szymona Folwarcznego wraz z wokaliską Anną Ruttar. Po ich koncercie, wraz z eksperymentalnym występem usłyszymy Locomotivesun.

Ogłaszamy konkurs. Do wygrania 2 podwójne zaproszenia. Adres zgłoszeniowy: info@clubbing.slask.pl, a pytanie konkursowe jest następujące:
Jaki tytuł nosi debiutancka płyta Locomotivesun i kiedy się ona pokaże lub pokazała?

Czkeamy do soboty godziny 12. Zaproszenia rozdamy drogą losowania. Zwycięzcy dostaną powiadomienie na adres e-mail.

15-05-2008

Electronic Sounds Detonation v2 - fotorelacja

Clubbingowa galeria wzbogaciła się dzisiaj o jeszcze jedną fotorelację (ale nie ostatną, jaką pokażemy jeszcze w tym tygodniu). Tym razem znalazły się w niej zdjęcia z sobotniej techno-imprezy, organizowanej przez Pure.Sounds z Tychów, a która obyła sie w tyskim kinie Andromeda.
Impreza wypadła znakomicie zarówno pod względem muzycznym, jak i organizacyjnym, do tego podziwialiśmy bardzo ciekawe wizualizacje. Dowodem na te komplementy z naszej strony byli licznie zgromadzenie klubowicze, którzy przy tej wielkości miejsca, momentami niemal całkowicie zapełniali parkiet. Chętnie podzielimy się wrażeniami z tego wydarzenia, a niech opiszą je zdjęcia, do obejrzenia których serdecznie zapraszamy!

14-05-2008

Strefa AV - płyta DVD

Strefa AV to kolejny projekt Galerii Szara we współpracy z naszymi południowymi sąsiadami. Tym razem organizatorzy postanowili skonfrontować artystów eksperymentujących z materią dźwięku i obrazu video. Miały już miejsce warsztaty, wykłady, koncerty oraz projekcje filmowe, natomiast podsumowaniem całego projektu jest wydawnictwo DVD STREFA AV. Zawartość płyty i katalogu to w większości premierowe nagrania, czasem specjalnie stworzone na potrzeby projektu, utwory audio, teledyski, vj sety, videoart.

Niewątpliwą gwiazdą zaproszoną do nagrania jest Otto Van Schirach, ale w jej ramach zaprezentują się również tacy polscy i czescy artyści jak C.H. District, The Complainer & The Compaliners, 8rolek, czy Guma Guar.

14-05-2008

Nowe zdjęcia w dziale 'galeria'

M.o.M meets Minimalna Prawda - oto impreza, która odbyła się w piątek w klubie Inqbator w Katowicach. Organizowała ją ekipa M.o.M (jak sama nazwa wskazuje), a tym razem jej gościem specjalnym był Petebe znany również jako Pete Bull z warszwskiego kolektywu Minimalna Prawda. Oprócz niego słyszeliśmy również live act w wykonaniu Pr1mo, a także sety chłopałow z M.o.M - Razora Radish i Hakufishin'a.

Zapraszamy do galerii, gdzie czekają już na Was zdjęcia, wykonane przez Julie.narogu.

13-05-2008

Drum'n'Bass dj’s battles II - fotorelacja

Rok temu w Mikołowie, w klubie Fraktal djska bitwa miała charakter międzynarodowy - Czesi vs Polacy. W tym roku mieliśmy typową wojnę płci, do batali bowiem stanęli "nasi" ekstra-faceci z ekipy Zawias Cru przeciwko ogólnopolskiemu zespołowi super-kobiet: Mi-ce, Push i Nuki. Ciężko stwierdzić, która drużyna wyszła zwycięzko z całej potyczki. Jedno jest pewne wszyscy grający zafundowali imprezowiczom znakomity klimat, co widać na fotkach. A fotorelację, którą możecie już oglądać na naszych łamach, po długiej przerwie przygotował dla nas Zefel.
Zapraszamy!

09-05-2008

Electronic Sounds Detonation v2 już jutro!

Tyskie kino Andromeda nie poraz pierwszy zamieni się w klub muzyczny, w którym rozbrzmiewać będą ostrzejsze odmiany muzyki techno. Mniej więcej rok temu miała tam miejsce pierwsza edycja imprezy Electronic Sounds Detonation, w ramach której słyszeliśmy m.in. DJ Clodagh.

W tym roku, już jutro, organizatorzy postarali się jeszcze bardziej. Zaprosili do Tychów weterana londyńskiej sceny techno - Anta, a także mistrza w miksowaniu z 3 decków - Jeffa Amadeusa, a wraz z Cripem, którego również w sobotę usłyszymy, są niezastąpieniu w setach z 4 decków! To tylko część składu przewidzianego na tą noc. O reszcie poczytać możecie na naszych łamach.
Warto dodać, że o oprawę wizualną całego wydarzenia zadbają członkowie M3:Visuals - Neon i Trotula, którzy stoczą wizualną bitwę na dużym ekranie.

Serdecznie zapraszamy!

08-05-2008

Electric Cafe - nowy klub na Śląsku

10. maja, w sobotę odbędzie się otwarcie nowego miejsca na imprezowej mapie naszego regionu - Electric Cafe. Miejsce to może nie jest do końca "nowe", bo klub ten powstał w miejscu starego ZanziBaru w Jaworznie, ale można powiedzieć, że klub ten odrodził się na nowo, jako jak narazie imprezownia nastawiona na muzykę elektroniczną z gatunków electro, ale także minimal, experimental czy idm.

Na najbliższych imprezach, które zaplanowane są w tym miejscu wystąpią zarówno doskonale znane (Bangkok Impact), jak i mniej znane gwiazdy muzyki elektronicznej.
Natomiast na imprezie inauguracyjnej usłyszymy wykonawcę, który przyjedzie do nas prosto z Argentyny - Santosa Resiak.
Zapraszamy!

07-05-2008

Gigolo Exclusive w Rondzie Sztuki - KONKURS!!

Paul Mogg jest jednym z lepiej znanych przedstawicieli Psychonauts. Wszyscy zainteresowani na pewno znakomicie go znają, w swoich setach nie boi się on bowiem używać kontrastowych połączeń. Bez wahania łączy ambitne kawałki z klubowymi killerami, dzięki czemu uzyskuje zaskoczenie i buduje nową "jakość". Gwarantuje to niezwykłą, absolutnie niebanalną, a jednocześnie bez dwóch zdań szalenie energetyczną zabawę. I na taką możecie się nastawić w najbliższą sobotę w Rondzie Sztuki.

Do wygrania w konkursie mamy 2 podwójne zaproszenia. Aby je otrzymać należy odpowiedzieć na pytanie:
Z jakimi europejskimi miastami jest obecnie najbardziej związany Paul Mogg?
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: info@clubbing.slask.pl. W tytule wpiszcie Paul Mogg, w treści również imię i nazwisko. W sobotę o godz. 12 rozstrzygnięcie, wylosowani zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową.

06-05-2008

KONKURS!! Elektronik Zoo kolejna edycja

Milos to dj i producent, który pierwszy raz za gramofonami stanął w 2000 roku. Jest rezydentem w najlepszym klubie w Bratysławie - Sub Club, gdzie organizuje cykliczne imprezy Leporelo/Milkshake Nights, na których gościł wielu znanych wykonawców muzyki elektronicznej. Grał na imprezach w wielu klubach na terenie całej Europy. Od kilku lat czynnie i z dużym powodzeniem tworzy również własną muzykę, którą wydaje nakładem takich wytwórni jak LFB, Süd Electronic czy Telegraph. W najbliższą sobotę usłyszymy tego artystę w klubie Elektro podczas kolejnej edycji Elektronik Zoo.

Do wygrania 2 pojedyncze wejściówki. Pytanie jest następujące: Na jakim labelu ukazała się pierwsza EPka Milosa? Podaj nazwę.
Odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem prosimy posyłać na info@clubbing.slask.pl. W tytule należy wpisać Milos. Czekamy do soboty godz. 12. Po tym terminie wśród prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy zaproszenia.

04-05-2008

Drum n Bass dj’s battles II - dziewczyny vs chłopacy - KONKURS!

Po roku od ostatniego versusa z czeskim składem Bastard crew, mikołowski Fraktal znów zamieni się w pole bitwy. Tym razem na arenie bitewnej zmierzą się ze sobą ekipy - bezkompromisowych i niebezpiecznych dziewczyn z bezwzględnie wyrachowanymi chłopakami. To będzie prawdziwa wojna płci! Front piękności reprezentować będą Mi-ka (Warszawa), Push (Kraków) i Nuki (Katowice), a na przeciw nim staną mężni przedstawiciele Zawias Cru: Noico, Babik i Karlyk.

Impreza ta odbędzie się już w sobotę i w związku z tym ogłaszamy konkurs. Do wygrania 2 podwójne zaproszenia.
Pytanie konkursowe: Wymień przynajmniej 3 śląskie kluby, w których organizują, bądź organizowali imprezy członkowie Zawias Cru.
Na odpowiedzi (przesyłane na maila info@clubbing.slask.pl), czekamy do piątku godz. 20. W tytule prosimy wpisać D'n'B Battle, w treści prócz odpowiedzi, imię i nazwisko. Wylosowani laureaci dostaną powiadomienia via mail.

30-04-2008

Jeff Amadeus i Ant 10. maja w Tychach!

Po ubiegłorocznym sukcesie zapraszamy ponownie na drugą odsłonę Electronic Sounds Detonation w tyskim kinie Andromeda. Tym razem powitamy aż 5 gości z zagranicy. Zagra dla nas Ant z legendarnego kolektywu Stay Up Forever – Londyn, mistrz gry z 3 gramofonów Jeff Amadeus, który wraz ze swoim przyjacielem Cripem – z Zurychu / Szwajcaria po raz pierwszy w Polsce zagrają seta na 4 gramofony i 2 miksery!
To nie koniec atrakcji, więcej o składzie dowiedzieć możecie się w samej zapowiedzi. A my mamy dla Was w konkursie 3 pojedyncze wejsciówki. Tym razem pytania konkursowe są 2:
1. Na jakich labelach wyjdą dwie najnowsze płyty Anta? Podaj nazwę.
2. Komu Jeff Amadeus dedykuje label Squat Records?


Na zgłoszenia (na adres: info@clubbing.slask.pl) czekamy do czwartku - 08. maja, godz. 22. Zwycięzców wyłonimy drogą losowania. Nie zapomnijcie o podaniu nam imienia i nazwiska!

29-04-2008

Me Myself And I - fotorelacja

W niedzielę, w Rondzie Sztuki w Katowicach odbył się koncert ciekawej grupy Me Myself And I. Dlaczego ciekawej? Ponieważ niemal w całości ich muzyka tworzona jest przy pomocy ust i głosu. Słyszeliśmy ok. godzinny występ tego tria, które przyjechało do nas z Wrocławia, pełen coverów i własnych aranżacji.
Od dzisiaj możecie na naszych łamach oglądać fotorelację z tego występu, do której serdecznie zapraszamy.

24-04-2008

Lucas Hulan już w sobotę

Rezydent czeskiego klubu Roxy już w najbliższą sobotę pojawi się za sterami Ronda Sztuki. Mowa oczywiście o Lucasie Hulan. To nie pierwsza jego wizyta w naszym regionie. Nie tak dawno temu, w zeszłym roku zagrał w klubie Dekadencja. Tym razem dj ten wystąpi w ramach imprezy Flight Club, a towarzyszyć mu będą K.Mill i MalFunkTion.

Do zgarnięcia są 2 podwójne wejściówki. Aby je otrzymać wystarczy tylko i wyłącznie do nas napisać na adres: info@clubbing.slask.pl. W tytule prosimy podać hasło Flight Club, a w treści imię i nazwisko. Liczy się kolejność zgłoszeń, więc radzimy się pospieszyć. Kto pierwszy ten lepszy!
Powodzenia!

24-04-2008

L.U.C. & Rah - fotorelacja z koncertu

Ich występ miał miejsce w minioną niedzielę w klubie Rondo Sztuki w Katowicach. Byl on o tyle oryginalny i różnił się przy tym od poprzedniego w Kinoteatrze Rialto, że oprócz tytułowych wykonawców na scenie pojawił się zawodowy mim "wypożyczony" z wrocławskiego teatru pantomimy. Naszej uwadzenie nie uszedł również świetny wokal Justyny Antoniak. Na codzień śpiewającej dla Teatru Muzycznego Capitol z Wrocławia.

Ten niezwykle ciekawy występ trwał ok. półtorej godziny. Wiele się podczas niego działo, a co dokładnie, zobaczyć możecie na przygotowanej fotorelacji, do obejrzenia której serdecznie zapraszamy!

23-04-2008

Kolejne zdjęcia w dziale 'galeria'

W minioną sobotę klub Inqbator w Katowicach, był miejscem, w którym odbyła się czwarta edycja drum'n'bassowej imprezy z cyklu Jungle Noise. Gośćmi specjalnymi tego wydania byli dje Kwazar z Warszawy i Magnetic z Częstochowy. Widać i polski skład potrafi przyciągnąć do klub tłumy, bowiem klub był wypełniony po brzegi. Jak można się spodziewać impreza wypadła znakomicie, a to nie tylko przez głównych gości grających na głównym parkiecie, na małym dużo ostrzejsze dźwięki - hardcore, breakcore, hardtek i darkstep prezentowali Szlacht, Kwasior, Maszróm i Kazu.
Zapraszamy do galerii z tej imprezy. Czeka na was obszerna fotorelacja.
Enjoy!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 |
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_