Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

24-03-2008

Zdobądź zaproszenie na "Are U Avangard?"

Po serii letnich imprez nad morzem, cykl ‘Are U Avangard?’ od kilku miesięcy gości na parkietach najlepszych polskich klubów. Tym razem odbędzie się w katowickim Megaclubie i to z wyjątkowo mocnym i licznym składem didżejskim. Usłyszymy bowiem djów Glasse, Decoy, Tenessee, K.mill i Peres. Wsperani będą przez dwie wokalistki: Rassę i Martę Dusznicką. Sprawi to, że tej nocy usłyszycie to, co najciekawsze w dzisiejszej muzyce klubowej.

Możesz się tam znaleźć, ponieważ mamy dla Was aż 4 podwójne zaproszenia na tą imprezę. Jak je zdobyć? Wystarczy napisać do nas na adres: info@clubbing.slask.pl, w tytule maila podając hasło: Are U Avangard?, a w treści imię i nazwisko. Po zaproszeniu otrzymają osoby które się do nas zgłoszą: jako pierwsza, druga, ostatnia i przedostatnia. Termin wysyłania zgłoszeń upływa w czwartek o godz. 22. Zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową.
Powodzenia!

22-03-2008

Fotorelacja z Yazzu

...a konkretniej z ostatniej drum'n'bassowej imprezy, która odbyła się w tym klubie. Mowa o Jungle Step - zorganizowanej przez MDFK Cru. Słyszeliśmy djów Analogz, Maszróm oraz Kabaka, a na mikrofonie MC Pinky'ego. Fotki nadesłał do nas Dodyan.
Zapraszamy!

21-03-2008

Dekadencja w rytmie starych hitów - KONKURS!

Nie masz co robić podczas przerwy wielkanocnej? Masz ochotę wyrwać się z rodzinnych spotkań i pobujać przy dobrej muzyce? W Niedzielę Wielkanocną zapraszamy wszystkich do klubu Dekadencja w Katowicach, w którym Glasse, Easy i K.Mill tej nocy grać będą tylko stare, dobre klubowe kawałki. Bez wątpienia zrobi się więc bardzo sentymentalnie.

Jeśli chcesz się tam wybrać najpierw napisz do nas na adres: info@clubbing.slask.pl.
Mamy 2 podwójne zaproszenia na tą imprezę i chętnie je komuś oddamy. Tym razem wystarczy jedynie się do nas zgłosić i podać swoje imię i nazwisko. W temacie maila prosimy podać hasło Stare Hity. Po zaproszeniu otrzymają osoby, które napiszą do nas jako pierwsze.
Powodzenia!

20-03-2008

Festiwal Nowa Muzyka poraz kolejny

Już trzecia edycja Festiwalu Nowa Muzyka przed nami. Tak jak i w zeszłym roku, tak i w tym wydarzenie to odbędzie się w Cieszynie, na terenie boiska i Campingu nad Olzą. Impreza ta potrwa trzy dni: od 27. do 29. czerwca.

Znane są już pierwsze szczegóły dotyczące tegorocznego line up'u. W ramach Festiwalu usłyszymy przedstawicieli Warp Records: Chrisa Clarka oraz Jamiego Lidella. Obaj promować będą swoje najnowsze, wydane już w 2008 roku albumy. Zapowiada się więc bardzo ciekawie.
Bilety na tą imprezę kosztują do 8. czerwca na jeden dzień 55 zł, a od 9. czerwca - 65 zł. Karnet na całe wydarzenie do 8. czrewca kosztuje 135 zł i 155 zł po 9.

Dalszych informacji oczekujcie już niebawem, a narazie po szczegóły odsyłamy na oficjalną stronę Festiwalu.

19-03-2008

Wywiad z Autechre

Jaki mają stosunek do własnej twórczości?
Jak oceniają swoje pierwsze płyty?
Dlaczego grają w ciemnościach?
Co czytają?
Jakie filmy oglądają?
I wreszcie co sądzą o mp3?

Na te i na wiele innych pytań znajdziecie odpowiedzi w wywiadzie przeprowadzonym z Autechre dla portalu Nowamuzyka.pl, a który my również mamy zaszczyt prezentować na naszych łamach.
Rozmowa ta odbyła się na żywo przed występem duetu, 10. marca w Galerii Szyb Wilson w Katowicach i dowodzi, jak otwarci i serdeczni są Sean Booth i Rob Brown - członkowie grupy Autechre.

Gorąco zapraszamy do lektury!

18-03-2008

Dick4Dick - fotorelacje

Szał półnagich, męskich ciał! Tak by w skrócie można określić koncert, który odbył się w sobotę w klubie Elektro w Katowicach. Gwiazdą tego wydarzenia była formacja Dick4Dick, znana przede wszystkim z bardzo żywiołowych występów na żywo, ale również z interesujących producji - ostatnio nieco bardziej akustycznych, nawiązujących nawet do punkrocka.
Elektro w ten wieczór zostało rozgrzane do czerwoności! Bardzo licznie zgromadzona publiczność znakomicie się bawiła, a chłopaki udowodnili, że są prawdziwymi profesjonalistami w tym co robią - nie przeszkodziła im bowiem w występie nawet krótka przerwa w dostawie prądu.
Zapraszamy do galerii. Znajdują się w niej tym razem aż dwie fotorelacje.
Jedną znajdziecie tutaj, a drugą tutaj.

17-03-2008

M.o.M#15 ::MoM meets Extension - fotorelacja

Piętnasta edycja imprez z cyklu M.o.M już za nami. Piątkowy wieczór w katowickim Inqubatorze pozwolił nam na szybkie i pozytywne rozpoczęcie minionego już weekendu. Tym razem na Śląsk zaproszeni zostali dj Feelaz (Extension.pl) oraz Rice, obydwaj z Poznania. Już nie pierwszy raz mogliśmy się przekonać, że praktyka czyni mistrza, patrząc na poczynania pana Feelaza. Jednak parkiet małej sali inqubatorowej zapełnił się już przed jego występem dzięki djowi Rice, który serwując nam lekcję historii nu skool techno, nie pozwalał ani na moment odsapnąć szalejącym osobnikom. Podczas tego wieczoru mogliśmy także usłyszeć członków MoM, oraz dj,a Impa. Z całą pewnością batalię M.o.M vs Extension można uznać za udaną i zremisowaną.

Zapraszamy do naszej galerii, gdzie znajdziecie fotorelację z tego wydarzenia.

16-03-2008

Kolejna galeria z koncertu Autechre

Informujemy, że w naszej galerii pojawiła się kolejna fotorelacja z poniedziałkowego koncertu grupy Autechre. Przypominamy, że miał on miejsce w Galerii Szyb Wilson w Katowicach. Był to pierwszy i jedyny koncert tego duetu w naszym kraju! Zobaczcie jak wydarzenie to uchwycił swoim "okiem" Dodyan.
Zapraszamy!

12-03-2008

I już po występie Autechre... fotorelacja

Maszyny, mechanika, industrial powróciły po wielu latach do szybu Wilsona, jednak tym razem jedynie za sprawą muzyki. Wiele miesięcy wyczekiwania, wiele miesięcy zniecierpliwienia = 1 godzina znakomitego występu. Od godz. 23 do północy brytyjski duet Autechre, przy całkowicie wyłączonym oświetleniu (zapewne by wyostrzyć do maksimum zmysł słuchu) prezentował swojego live act'a. Oczekiwania były różne, wielu spodziewało się abstrakcji krążącej po nieznanych korytarzach naszych umysłów, inni z koleji doskonale wiedzieli, że Autechre to nie tylko tego typu dźwięki, to także puls i energia, która znajduje swoje ujście w występach na żywo.

Klimat tego miejsca i koncertu był niepowtarzalny, jednak dołożyliśmy wszelkich starań by choć odrobinę go zobrazować. Jak to wyszło? Oceńcie sami. Zapraszamy do naszej galerii, gdzie znajduje się już fotorelacja z tego wydarzenia.

11-03-2008

Dick4Dick - KONKURS!

Czterech dzikich samców, znanych szerszej publiczności jako Dick4Dick już w sobotę zawita do Elektro w Katowicach. Formacja ta, choć nieco szokująca w swym stylu występów, niezmiennie bawi panie (i panów róznież) już od 2004 roku, dając od tego czasu wiele koncertów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Pomino obecnie bardziej akustycznej formy, ich początki sięgają nurtu klasycznego elektro, i właśnie o te początki chcielibyśmy zapytać w pytaniu konkursowym. Ponieważ mamy 1 podwójne zaproszenie "na zbyciu", chętnie oddamy je osobie, która zgłosi się do nas i odpowie prawidłowo na pytanie: Na jakim labelu wyszedł pierwszy album Dicków i jaki jest tytuł tej płyty?

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: info@clubbing.slask.pl. W treści koniecznie musi się znaleźć imię i nazwisko wraz z prawidłową odpowiedzią. Czekamy do piątku godz. 18. Po tym terminie odbędzie się losowanie. Zwycięzca zostanie powiadomiony via mail.

10-03-2008

DE dnb jungle vs electro house - fotorelacja

Dwie sceny zupełnie odmienne muzycznie: electro-house'owa oraz drum'n'bassowa. Tak wyglądała mała batalia, jaka odbyła się w piątek w kamienicy Villa w Katowicach. Miała tam miejsce impreza Discover Europe (jest to także nazwa konkursu fotograficznego dla studentów, który już wkrótce wystartuje). Klub Villa ma dwa poziomy. Na jednym słyszeliśmy m.in.: dj'ów Kicó, Teq, Guzika i Nutza, na drugim natomiast nieco łagodniejsze dźwięki serwowali: Maik, Bo3o, Kashtan i Chine. Impreza wypadła bardzo ciekawie, a jak to wszystko wyglądało zobaczcie sami. Zapraszamy do galerii.

08-03-2008

Autechre już w poniedziałek!

Długo oczekinay koncert duetu Autechre odbędzie się w Katowicach już w najbliższy poniedziałek. Wydarzenie to będzie miało miejsce w Galerii Szyb Wilson. Dla tych, którzy nie zaopatrzyli się jeszcze w bilet, mamy dobrą wiadomość. Bilety będą dostępne jeszcze w dniu koncertu na miejscu, w Galerii Szyb Wilson. Informujemy również, że aby ułatwić powrót organizator imprezy zapewni specjalne bezpłatne autobusy kursujące po koncercie z Galerii do centrum Katowic (szczegóły dotyczące dojazdu znajdziecie w 'czytaj więcej').

Mamy także informację, że w poniedziałek, w dzienniku Polska Europa Świat opublikowany będzie jedyny w naszym kraju wywiad z Autechre, który telefonicznie przeprowadził Jacek Skolimowski.

Zapraszamy!

06-03-2008

Pain Pattern w Zero Instytut

Weekend się zbliża, więc mamy kolejną propozycję imprezową na nadchodzącą sobotę. W nowym, katowickim klubie Zero Instytut odbędzie się pierwsza w tym miejscu impreza organizowana przez ekipę MoM (MiędzyOczymaMgnieniami) - Meet-Our-Meat. Gościem specjalnym tego wydarzenia będzie Pain Pattern. Jest to młody, obiecujący producent pochodzący z Łodzi, ale od dwóch lat mieszkający w Surrey (UK). Jego styl muzyczny przyrównać można do nu skool i experimental techno i jak sam mówi, już w szkole podstawowej odkrył, że robienie spontanicznego hałasu jest jego przeznaczeniem.
Od jakiegoś czasu podsyła tracki do internetowego technopunk labelu "Daftwerk" prowadzonego przez Jasona Leacha byłego członka kolektywu Subhead.
Zapraszamy!

05-03-2008

Fotorelacja z Synthetic City 14

Tak, tak. Znów nowe fotki znalazły się w naszej galerii. Relacjonują one imprezę, która odbyła się w minioną sobotę w klubie Zero Instytut. Impreza ta, choć w bardzo kameralnym gronie, niezawiodła muzycznie nikogo, kto znalazł się tej nocy w klubie. Rusher bowiem, zagrał znakomitego i pełnego energii seta. Wręcz nie dało się zejść z parkietu!
Zobacznie sami jaki szaleli zgromadzeni w Zero Instytut klubowicze. Zapraszamy do galerii.

03-03-2008

KONKURS! - Good Looking znów w Elektro

Tym razem wystąpi u nas inny przedstawiciel tej wytwórni - Pete Rann. Prawie 20letnie doświadczenie djskie i od małego kształtowany gust muzyczny sprawiły, że producent ten został dostrzeżony i doceniony przez takich artystów jak LTJ Bukem czy Nookie. Można powiedzieć, że od współpracy z tymi twórcami zaczęła się prawdziwa kariera Pete'a. Teraz także my usłyszymy go w naszych progach. Już w sobotę zagra on w klubie Elektro w Katowicach, na imprezie o wdzięcznej nazwie - Music For Ladies ;-). Oprócz Pete'a Ranna usłyszymy Rosa i Wiosnę, a także Emczo.
Czekają na was 2 podwójne zaproszenia. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: info@clubbing.slask.pl. W tytule maila prosimy podać Pete Rann, a w treści imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie:
Wymień dwóch innych przedstawicieli Good Looking Rec., którzy grali już w Elektro, bądź w Hipnozie.

Czekamy do soboty godz. 12. Po tym terminie odbędzie się losowanie, a zwycięzcy otrzymają wiadomość na mail.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 |
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_