Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

20-09-2009

Aphex Twin zwieńczeniem 7.edycji Sacrum Profanum

Wypełniona po brzegi hala ocynowni AcelorMittal ugościła w piątek i sobotę wirtuoza muzyki elektronicznej pod postacią samego Aphexa Twina. Ten 38-letni artysta znany ze swoich zaskakujących poczynań w świecie muzyki, zaskoczył także podczas wsytępów w Krakowie, zarówno pod względem dźwiękowym jak i wizualnym. Nie zabrakło także elementów kontrowersji, do których zdąrzył przyzywczaić nas Richard. Sobotni występ artysty zakończył tegoroczną edycję festiwalu Sacrum Profanum i ze spokojem możemy stwierdzić, że festiwal był prawdziwym zetknięciem dwóch skrajnych światów brytyjskiej muzyki współczesnej.

Zapraszamy do przeczytania naszej relacji z obu wydarzeń.

14-09-2009

Sacrum Profanum oficjalnie otwarte!

13 września przed godziną 20, prezydent miasta Krakowa, po swoim przemówieniu do publiczności wypełniającej halę ocynowni chemicznej po brzegi, oficjalnie otworzył 7.edycję festiwalu Sacrum Porfanum. Od tego momentu wszystkimi emocjami i wrażliwością dźwiękową ludzi, zaopiekowała się brytyjska grupa The Cinematic Orchestra wraz z Sinfoniettą Cracovia, tworząc niepowtarzalny klimat od pierwszych minut festiwalu. Po dwugodzinnym koncercie przyszedł czas na coś totalnie odmiennego, jakby z drugiego krańca tej brytyjskiej muzyki i kultury współczesnej. W Teatrze Łaźnia Nowa, swój audiowizualny show zaprezentował wszystkim Chris Cunningham.

Zapraszamy do galerii, gdzie ukazały się zdjęcia z koncertu inauguracyjnego oraz do przeczytania krótkiej relacja z obu wydarzeń w "czytaj więcej". Na oficjalnej stronie festiwalu, możecie także zobaczyć zapis wideo z niedzielnego koncertu.

12-09-2009

7 edycja Sacrum Porfanum - wielkie odliczanie!

Już jutro rusza jeden z najbardziej wyczekiwanych festiwali w Polsce - Sacrum Profanum. Siódmą edycję tego wydarzenia rozpocznie swoim występem o godzinie 20, The Cinematic Orchestra (lider i założyciel Jason Swinscoe od wczoraj jest już w Krakowie) w towarzystwie Sinfonietta Cracovia. Zaraz po tym, o godzinie 23, w Teatrze Łaźnia Nowa, będzie okazja do podziwiania live video performance w wykonaniu Chrisa Cunninghama. Podczas 7 dni trwania festiwalu, Kraków przeniesie się w świat brytyjskiej muzyki współczesnej.

Informacje organizacyjne oraz opis miejsc koncertów, a także informacje o noclegach, znajdziecie jak zwykle na oficjalnej stronie festiwalu Sacrum Profanum.
Zapraszamy

11-09-2009

Conrad Kemp B-Day Chocolate 3dition

Conrad Kemp, działacz w szerokim ujęciu, na scenie muzyki technicznej, zaprasza na swoje urodziny. Impreza odbędzie się 12 września, w sobotę, w klubie Czekolada w Chorzowie. Na dwóch scenach zagra w sumie 18 DJ’ów. Górny parkiet ochrzczony jako „Milk Chocolate Stage” rozbrzmiewać będzie w takt dokonań muzycznych obu płci, tj. Karoli, Meg Cocaine, Ann-D, S.Martina, Housefuckers i innych. Mroczniejsze dźwięki popłyną natomiast z dolnych głośników, czyli na „Dark Chocolate Stage”. Tam usłyszymy m.in.: Naira z UK, Grzegorza Es, Beeswaxa oraz Siasię, który specjalnie na tą noc przybędzie z Berlina.
Polecamy i zapraszamy!

10-09-2009

Nowy cykl: 120-160 w Master Club

Ledwie otworzono podwoje Master Clubu w Jaworznie, a już miejsce to może pochwalić się ciekawym programem imprezowym.
Dzisiaj chcielibyśmy polecić Wam pierwszą imprezę z cyklu "120-160", która odbędzie się już jutro w tym klubie. Cykl ten organizowany jest przez kolektyw Technical Sound. Jak wynika z nazwy imprezy podczas każdej z edycji usłyszeć będzie można wszelakie odmiany muzyki elektronicznej (w granicach 120-160 bpm). Od house, progressive, minimal, tech-house, breakbeat, dnb, aż po cięższe brzmienia techno i schranz. Na imprezach 120-160 gościć będą przedstawiciele polskiej sceny klubowej zarówno ci jeszcze rozwijający się, jak i również osoby znane i zasłużone w kształtowaniu kultury klubowej w Polsce.
Imprezy odbywać się będą cyklicznie raz w miesiącu w Master Clubie w Jaworznie. Już jutro zagrają dla Was Karola z Krakowa, Tom De Mach, Neo i Martinez.

Zapraszamy!

29-08-2009

Fotorelacja z otwarcia klubu Nieformalnie

W zeszły piątek w Jaworznie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Klubowa część tamtejszej (i nie tylko) społeczności, świętowała narodziny nowego miejsca imprezowego w tym mieście. Z tej okazji, ekipa Neuropunks wspólnie z klubem, postanowiła zaprosić przedstawicieli sceny drum'n'bass: dj'a Ibogain (z czeskiego kolektywu Morebeat) oraz IZM'a.
Impreza wypadła znakomicie, jak widać na prezentowanych zdjęciach, zatem już w przyszłym miesiącu czeka nas w tym miejscu powrót starego, kultowego cyklu Synthetic City.
Więcej szczegółów już wkrótce, a na razie zapraszamy do galerii.

26-08-2009

Czwartkowe, przedfestiwalowe before-party

Choć oficjalne rozpoczęcie czwartej edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka odbędzie się dopiero w piatek, to już w najbliższy czwartek, 27 sierpnia zapraszamy Was na imprezy festiwalowe.

O godzinie 20:15 w Centrum Sztuki Filmowej Silesia odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu dokumentalnego "Będzie głośno", stanowiącego zapis rozmów z trzema niedoścignionymi mistrzami gry na gitarze elektrycznej - Jackiem White z The White Stripes, Jimmim Pagem z legendarnego Led Zeppelin oraz The Edgem z U2.
Tych, którzy nie są zaś zbytnio zainteresowani klasyką rocka, zapraszamy na ulicę 3-go Maja, gdzie we Flow Club odbędzie się pierwszy z festiwalowych koncertów, w czasie którego będzie można posłuchać doskonałego ethno electro w wykonaniu Gooral! Live, zdobywcy nominacji do Fryderyków i nagrody Machinera za debiut w 2007 r. Występowi, w którym dźwięki góralskich skrzypiec przeplatają się z elektronicznymi rytmami, towarzyszył będzie pokaz wizualizacji w wykonaniu jednego z najzdolniejszych animatorów młodego pokolenia - Michała Kopaniszyna.

19-08-2009

Otwarcie klubu Nieformalnie

Jaworzno wzbogaciło się o kolejne imprezowe miejsce. W najbliższy piątek nastąpi jego oficjalne, drum'n'bassowe otwarcie. Ekipa Neuropunks zaprasza na imprezę, której gościem specjalnym będzie Ibogain - członek grupy Morebeat, jednej z czołowych ekip muzycznych działających w Czechach. Ich produkcje ukazywały się na rynku poprzez kilka wytwórni: Citrus Rec., Fokuz, Spun...
Drugą specjalnie zaproszoną postacią będzie IZM - nasz rodak od lat mieszkający i prężnie działający na wyspach w wielu dziedzinach muzycznych.

Organizatorzy zapowiadają, że ta pierwsza impreza nie będzie jedyną w tym klimacie. Plany na przyszłość są poważne, ale o tym napiszemy kiedy indziej...

19-08-2009

Sacrum Profanum coraz bliżej!

Siódma edycja festiwalu Sacrum Porfanum zbliża się do nas wielkimi krokami. Już tylko niespełna miesiąc pozostało do występów takich tuzów sztuki współczesnej jak Richard David James czyli Aphex Twin, Chrisa Cunninghama, czy też The Cinematic Orchestra, a także wielu innych artystów zaproszonych przez organizatorów w tym roku.

Wszystkich, którzy nie ubezpieczyli się jeszcze w bilety na tegoroczną edycję festiwalu, odsyłamy do działu "bilety" na oficjalnej stronie Sacrum Profanum. Znajdziecie tam informacje na temat miejsc sprzedaży, a także możliwości nabycia specjalnych karnetów typu "Freak" lub "Modern Classic", przygotowanych dla osób zaintersowanych konkretnymi wydarzeniami.
Zapraszamy do oglądania spotu reklamowego festiwalu tutaj

18-08-2009

Zapraszamy na plażę....

...do chorzowskiego Parku Kultury i Wypoczynku, gdzie w klubie Sun Beach odbędzie się jedyna w swoim rodzaju, w naszym regionie, impreza na świeżym powietrzu w klimacie plażowym - Silesia Open Air.
Ideą SOA jest muzyczne zestawienie artystów reprezentujących różne style, dobra zabawa, a przy okazji propagowanie tego co jest świeże i wartościowe na polskiej scenie muzyki klubowej. Sun Beach Edition to muzyczne wariacje w 3 klimatach: soulfull/house, bassline/garage i dubstep. Całość dopełnia oprawa wizualna i niecodzienny beatbox’owy show. Kolejną atrakcją przygotowaną na tą noc (z racji, że pogoda ma dopisywać, jak na prawdziwe wakacje przystało) będą pokazy poi czyli tańca z ogniem.

Serdecznie zapraszamy i polecamy tę imprezę!

16-07-2009

Tauron Videozone 2009

Tylko jeden dzień dzieli nas od rozpoczęcia II edycji Festiwalu Tauron Videozone, która wystartuje w najbliższy piątek o godz. 20 w hali MCKiS w Jaworznie. Dzięki swojej pojemnej formule w skład której wchodzą: konkurs, konferencja, występy gwiazd światowego formatu oraz warszaty, impreza będzie propagowała i eksplorowała wszystko to, co w sztuce nowych mediów istotne. Perfekcyjna oprawa imprezy: światła, lasery i pokazy pirotechniczne na zakończenie, a także występ Addictive TV i Bisou GTI, to jedne z wielu czynników, które nie pozwolą zapomnieć na długo o tym wydarzeniu.

Dokładny program imprezy znajdziecie na oficjalnej stronie festiwalu www.videozone.pl
Zapraszamy!

15-07-2009

Fotorelacja z Otology Summer Jam

W miniony weekend byliśmy świadkiem ciekawego, muzycznego wydarzenia. Nie dość, że odbyło się ono w oryginalnej scenerii średniowiecznego, jurajskiego Zamku Lipowiec, to jeszcze w jego ramach słyszeliśmy plejadę gwiazd muzyki elektronicznej (np. minimal, deep tech, electro). Można powiedzieć, że był to mały festiwal. Jako zagraniczni goście specjalni wystąpili: Dapayk & Padberg, Jeff Samuel oraz From Karaoke to Stardom. Oprócz nich zaprezentowało się sporo naszych polskich dobrych wykonawców i djów (m.in. SLG, Feelaz, Esmonitesso, Chrono Bross).
Ale dosyć już owijania w bawełnę... serdecznie zapraszamy do galerii, gdzie czekają już zdjęcia z tej imprezy.

14-07-2009

FlowerS - KONKURS!

Już w najbliższy piątek w katowickim klubie Flow, odbędzie się impreza pod nazwą FlowerS z udziałem dj'a Easy, nazywanego przez wielu prekursorem muzyki klubowej nad Wisłą. O dobrą atmosferę zadba także duet z Beats Friendly - Novika i Lexus.

Dla wszystkich pragnących rozpocząć pozytywnie weekend już od piątku, mamy 2 podwójne zaproszenia na ten wieczór. Wszystko co należy uczynić, to wysłać maila na adres:info@clubbing.slask.pl, w tytule wpisując Flowers, a w treści swoje imię i nazwisko. Na zgłoszenia czekamy do czwartku godz.22.
Powodzenia

13-07-2009

Tauron Festiwal Nowa Muzyka - line-up

Znany jest już szczegółowy line-up 4 edycji Festiwalu Nowa Muzyka. W pierwszym dniu na scenie live usłyszymy między innymi Pivota i Ebony Bones, a na scenie klubowej The Bug oraz iTAL tEK. Kolejny dzień to popisy na żywo Jona Hopkinsa i Fever Ray, a na zakończenie, w niedzielę, na scenie zagoszczą - zespół Múm i Pogodno. Podczas trwania festiwalu będzie także okazja do obejrzenia dwóch filmów muzycznych "Będzie Głośno" oraz "Berlin Calling", wyświetlanych w Centrum Sztuki Filmowej Silesia w Katowicach.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie festiwalu www.festiwalnowamuzyka.pl oraz w naszej bazie imprez dzień I, dzień II, dzień III.

07-07-2009

Otology Summer Jam na zamku Lipowiec

W malowniczej scenerii południowej Polski, dawnej siedzibie biskupów krakowskich – zamku Lipowiec, jednej z atrakcji turystycznych powiatu chrzanowskiego odbędzie się 11 lipca letnie wydanie cyklu Otology. Te niecodzienne wydarzenie kulturalne, zapewni wszystkim ogromną dawkę najwyższych lotów tanecznej elektroniki, serwowanej od samego południa do białego rana. Na scenie zaprezentują się gwiazdy kultury niezależnej światowej sławy m.in. para powiązana miłością do siebie oraz muzyki Dapayk & Padberg; Jeff Samuel, którego produkcje wydawały takie wytwórnie jak Trapez, Poker Flat, czy Spectral Sound, a także francuski producent kryjący się pod nazwą From Karaoke To Stardom. Zagraniczni wykonawcy wspomagani będą przez najciekawszych przedstawicieli polskiej sceny niezależnej elektroniki, wśród których znaleźli się SLG, Feelaz, duet Showcase!, Chine, Chrono Bross i wielu innych....
Polecamy i zapraszamy!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 |
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_