Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

05-09-2007

Pogoria Electro Breaks - fotorelacja

Pomimo dość chłodnej nocy, to wydarzenie które obdyło się w ostatni piątek wakacji - 31.08, w plenerze, nad zalewem Pogoria w Dąbrowie Górniczej, znakomicie rozgrzało lokalny klimat imprezowy!
Słyszeliśmy nie tylko dj'ów z naszego regionu i bliskiego nam Krakowa, ale także niemieckiego dj i producenta o Azjatyckich korzeniach - Mohan Das aka Frankie Flowerz.
Nie chcemy za bardzo rozwodzić się nad przebiegiem tej imprezy. Jedno jest jednak pewne, była bardzo udana, co możecie sami zobaczyć na zdjęciach, które od dzisiaj znajdują się w naszej galerii, a to dzięki uprzejmości Dziuńka.

Zapraszamy!

04-09-2007

Plastic City - ZAPROSZENIA!!!

Metamorfozy to stare - odnowione miejsce w Katowicach, które po 3 letniej przerwie wraca na klubową mapę stolicy Śląska. Pierwszą imprezą, która się tam odbędzie, będzie Plastic City, nieco spontaniczne wydarzenie, zorganizowane w miejsce przeniesionego na inny termin Silesia Open Air.
W ramach tej imprezy usłyszymy już weterana śląskiej sceny house, mianowicie: Pulpa, a także X.Pablo, Flypera i Kida.

Mamy 4 podwójne zaproszenia na tą imprezę do zgarnięcia. Zgłoszenia prosimy kierować na maila: info@clubbing.slask.pl, w treści koniecznie podając imię i nazwisko, a w tytule hasło: house music.
Proste prawda? A więc do dzieła! Czekamy do piątku godz. 18. Kto pierwszy ten lepszy, powodzenia!

03-09-2007

Rondo Sztuki - nowe miejsce na imprezowej mapie Katowic

Rondo Sztuki a w szczególności "Kawiarnia Wielofunkcyjna" to alternatywa dla tych, którzy szukają niebanalnego sposobu na zabawę, to miejsce adresowane do entuzjastów wydarzeń przysparzających artystycznych i twórczych doznań. Ciekawi ludzie, niezwykły klimat, bogaty program artystyczny, to niewątpliwie główne atuty Ronda Sztuki. Ideą tego niekonwencjonalnego miejsca jest obcowanie z dobrą muzyką, kulturą i sztuką w szerokim tego słowa znaczeniu. Ten lokal to zjawisko kulturalne, jedyne w swoim rodzaju, na które mamy nadzieję wielu czekało.

Zapraszamy także do zapoznania się z programem artystyczno-imprezowym na wrzesień.

01-09-2007

Silesia Oper Air - odwołany

W imieniu organizatorów informujemy, że plener - Silesia Oper Air, który miał się odbyć 08-go września na terenie centrum hadnlowego Silesia City Center, z przyczyn pogodowych zostaje odwołany. Sami organizatorzy zapewniają, że odbędzie się on w odrobinę cieplejszym, bardziej dogodnym dla takich wydarzeń terminie, o czym napewno Was powiadomimy.

29-08-2007

Liquid Breaks Me! - zdjęcia

Gorąco było w ostatni weekend (nie to co teraz ;-) ), zarówno pod względem pogody, jak i imprez. Jedna z nich, z której zdjęcia prezentujemy dzisiaj na łamach naszego serwisu, obyła się w sobotę w klubie Zanzibar w Chorzowie. Była to impreza drum'n'bassowa, a konkretnie z przeważającą ilością dźwięków z gatunku liquid funk.
Jako gość główny zaproszony został zwycięzca dnb.pl dj's battle - Reza. Oprócz niego słyszeliśmy także Maika (oczywiście w wydaniu breakowym), Teq'a i Karlyka.
Zapraszamy do galerii!

27-08-2007

Pogoria Electro Breaks już w piątek!

W najbliższy piątek odbędzie się powtórka imprezy, jaka miała miejsce nad zalewem Pogoria w Dąbrowie Górniczej. Impreza ta, organizowana przez Fabrykę Snuff, ma szansę na stałe zagościć w wakacyjnym repertuarze Śląska, tym bardziej, że zainteresowanie imprezą jest spore, a także jest to jeden z ostatnich, ciekawszych plenerów w tym roku.
Usłyszymy producenta z Niemiec - Mohan Das aka Frankie Flowerz, CH District, OZZ'a, Ladybug'a, AdamaO i Philla.
Zapraszamy!

Uwaga! Zapraszamy na specjalną promo listę. Wyślij imiona i nazwiska Twoje i Twoich przyjaciół na adres: elektro@sznajder.com
Każdy z listy wchodzi za 7 zł. Pamiętaj jednak, że:
- kto pierwszy, ten lepszy - miejsca na liście mogą się wyczerpać...
- lista działa na bramce do godz. 23.00 - nie spóźnij się
- na zgłoszenia organizatorzy czekają max. do godz. 12.00 w piątek 31 sierpnia!!

21-08-2007

Fotki z Ampstronga (ASC) już dostępne!

Miniony weekend był dla nas dość wyjątkowy, zaniosło nas bowiem aż do Zakopanego, gdzie w miejscowym klubie - Ampstrong, miała miejsce szczególna impreza. Dlaczego? Ponieważ wystąpił w naszym kraju ze swoim setem amerykański dj i producent - ASC. Pomimo swojej muzycznej wszechstronności, zaprezentował on seta głównie w klimacie atmospheric drum'n'bass.

Tyle słowem wstępu. Teraz nie pozostaje nam już nic innego, jak zaprosić was do galerii, gdzie czekają już fotki z tej właśnie imprezy.

15-08-2007

What is Fun!

Przed nami kolejny wakacyjny weekend, tak więc znów nadarza się okazja, aby zaprosić wszystkich na kolejną imprezę, która odbędzie się 18.08 w gliwickim klubie Quasar. Będzie to już trzecia odsłona z kategorii "What is Fun", tym razem tworzona wspólnie przez agencję Quick Finder & klub Quasar. Tej nocy zabawiać muzyką nas będą głównie goście z Czeskiego miasta - Ostrava. Powiązani są oni z agencją Innocence.cz, a mowa o E-Phunk i Fall. Dj'e ci preferują muzykę w rytmach house i techhouse, łączoną z vocalem, funky i tribalem. Wspomagani oni będą przez naszego rodaka dj i producenta Foly. Jesteśmy zdania, że rozwialiśmy już wszelkie wątpilowści związane ze sposobem spędzenia tej sobotniej nocy ;-). Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

13-08-2007

Intensive Therapy - fotorelacja

Prezentujemy Wam zdjęcia z imprezy, jaka odbyła się w minioną sobotę w Rybniku, w klubie Velvet Undergound. Była ona w klimacie coraz mniej u nas popularnym - dark, minimal techno oraz deep progressive. Wydarzenie to organizowane było przez lokalną ekipę Intensive, a swoje sety zaprezentowali jej członkowie: Greenwood, Kyle Roustin, Mike Sanniel oraz Pirx. Na wyróżnienie oprócz oczywiście znakomitej muzyki na wysokim poziomie, zasługiwały klimatyczne i mechaniczne wizualizacje stworzone, a także prezentowane przez (...) i Fly Honey.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które mamy nadzieję, choć odrobinę oddadzą klimat tej nocy.

06-08-2007

Future Noise - zdjęcia

W minioną sobotę, zgodnie z zapowiedzią (patrz niżej), w Inqbatorze odbyła się drum'n'bassowa impreza Future Noise. Zdaniem wielu była to jedna z lepszych pod względem poziomu muzycznego imprez z tego klimatu, jakie odbyły się w ostatnim czasie w naszym regionie. Ciężkie, mroczne sety w stylu neurofunk, techstep, darkstep i momentami breakcore wyciągnęły na parkiet chyba każdego. Mowa oczywiście o parkiecie głównym. Mała salka z kolei, rozbrzmiewała dźwiękami w przeróżnych odmianach elektroniki z przewagą electro, w tym swój live act zaprezentował Chine.
Od dzisiaj jest okazja, aby wrócić pamięcią do tej soboty, bowiem w dziale galeria pojawiła się fotorelacja z tego wydarzenia. Miłego oglądania!

02-08-2007

Future Noise - edycja pierwsza

Zapraszamy wszystkich miłośników połamanych rytmów na imprezę do klubu Inqubator, która odbędzie się w tą sobotę (04.08). Będzie to pierwsza edycja imprezy z cyklu Future Noise, tak więc, jak już sama nazwa wskazuje, spodziewać się można dźwięków w nieco bardziej technicznych i cięższych odmianach drum'n'bassu. W ramach tego wydarzenia zaprezentuje się młody, ale jakże interesujący polski twórca Switch Technique. Artysta ten ma już na swoim koncie pierwszy release, a kolejny ukaże się już wkrótce pod szyldem wytwórni Venom Inc.
Wraz z nim usłyszymy czołówkę śląskiej sceny d'n'b, mianowicie N0iD'a (Neuropunks), Mephy'ego (Drumsilezja), Nuki oraz Dirac'a.
Na drugiej, małej salce natomiast, klimat będzie dość odmienny, bo electro(niczny). A o jego utrzymanie zadbają live acty twórców z Mysłowic i Katowic.
Serdecznie zapraszamy i życzymy udanej imprezy!

24-07-2007

Jungle Noise I - fotorelacja

Weekend był niesamowicie gorący. Chodzi nam tu nie tylko, jak wiadomo o aurę, ale również o imprezy, które podczas niego miały miejsce w różnych częściach naszego regionu. Dzisiaj jednak mamy dla Was fotki z tylko jednej z nich - z Inqbatora. W klubie tym odbyła się pierwsza edycja imprezy Jungle Noise, która jak już sama nazwa wskazuje była w klimacie drum'n'bass. Zdjęcia przygotował dla Was Zefel, spodziewać się więc możecie naprawdę gorących fotek, szczególnie, że jak zwykle dużo na nich płci pięknej ;-).
Zapraszamy!

16-07-2007

Bassplosionight III - fotorelacje

Zapraszamy do zdjęć z wydarzenia, które miało miejsce w ubiegłą sobotę w Rybniku. Ta drum'n'bassowa impreza o nazwie Bassplisionight odbyła się w klubie Velvet Underground (dawny Mistery Pub), z udziałem zaproszonych gości z Krakowa - Blizzarda i Nitrogen Tri Hybride, Mysłowic - Mephy'ego i lokalnego dja - Mr.Q.

Czekają na Was dwie galerie z tego miejsca i imprezy, jedna autosrstwa cetoslavy oraz druga, wykonana przez Zefela.

Enjoy!

12-07-2007

Kolejne fotorelacje

Prezentujemy kolejne zdjęcia, tym razem z drugiego dnia Festiwalu Reporter Nowa Muzyka, który odbył się w miniony weekend w Cieszynie oraz z imprezy, która miała miejsce w piątek w mikołowkim Fraktalu - They Shoot Horses. Don't They?.

W niedzielę, w Cieszynie zagrał fenomenalny Amon Tobin, szalony Otto van Schirach, eksperymentalny Vex'd, nasz polski Fish wraz z zespołem oraz wielu innych polskich i zagraniczynych artystów! Nieczęsto gościmy w naszym kraju, w jednym miejscu tylu muzycznych znakomitości, a kolejna edycja festiwalu niestety dopiero za rok...

Na drugą galerię składają się fotki z Fraktala, z ostrzejszej imprezy w klimacie breakcore i hardtek organizowanej przez Red Orange.

Zapraszamy!

10-07-2007

FOTORELACJA: Reporter Festiwal Nowa Muzyka

Podczas gdy w rządzie afera goni aferę, Leppera odwołują za milionowe łapówki, Rydzyk szczuje Kaczyńską, Lipiec składa dymisję, Giertych nie kuma Gombrowicza, Piłka zawiśnie za białe....

... oderwijcie od tego całego syfu i poświęćcie swój cenny czas na obejrzenie galerii z wyjątkowego wydarzenia jakim niewątpliwie był Reporter Festiwal Nowa Muzyka...


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 |
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_