Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

21-02-2007

SoundForSoul Special - Liquidowe Urodziny: kolejna fotorelacja

Wczoraj publikowaliśmy zdjęcia z imprezy z Zanzibaru, urodzinowej imprezy należało by dodać, wykonane ręką/okiem Zefela. Dzisiaj natomiast zobaczcie, jak wyglądało to wydarzenie z nieco odmiennej, bardziej kobiecej strony ;-). Przedstwaiamy fotorelację popełnioną przez Świstaka.
Enjoy!

20-02-2007

SoundForSoul Special - Liquidowe Urodziny

Jak co tydzień po weekendzie, prezentujemy Wam relacje, a właściwie fotorelacje z tego co działo się w naszych śląskich klubach. Tym razem chcielibyśmy pokazać Wam zdjęcia z urodzinowej imprezy, jaka odbyła się w minioną sobotę w Zanzibarze, w Chorzowie. Swoje już kolejne 18-ste ;-) urodziny obchodził Teq. Impreza oczywiście, jak na upodobania solenizanta przystało, była w klimacie liquid funk'owych drum'n'bassów. Swoje sety zaprezenowali m.in Sensimilia (Kraków), DocDaName (Kraków), Mess (Przemyśl) oraz Koto (Kraków).

Zapraszamy do galerii, gdzie czekają już zdjęcia autorstwa Zefela.

19-02-2007

Zmiany w kalendarium Mega Clubu

Informujemy, że do końca lutego wszystkie imprezy, jakie miały odbyć się w Mega Clubie zostały odwołane. Kolejna edycja Tresor Night została przeniesiona z 24-tego lutego prawdopodobnie na 17-tego marca. Gościem głównym tego wydarzenia, tak jak wcześniej zapowiadano ma być Steward Walker. Nie znana jest natomiast dokładna data koncertu Dreadzone, który miał mieć miejsce w piątek 23-ego lutego. Wiemy, że odbędzie się on na wiosnę, ale O wszelkich szczegółach dotyczących obu imprez bedziemy jeszcze informować.

16-02-2007

Coke Live Fresh Noise - Nowe brzmienia – młodzi twórcy

To program społeczno-muzyczny, dający młodym muzykom szansę na rozwój ich umiejętności i współpracę z najlepszymi w branży fachowcami.

Adresowany jest do wszystkich tych, którzy kochają muzykę, próbują swoich sił w warunkach „domowych”, a chcieliby móc tworzyć ją na bardziej profesjonalnym poziomie.

15-02-2007

fotorelacja z imprezy z Luomo (09.02.2007) w Elektro

Jak już wspominaliśmy, w zeszłym tygodniu odbyły się dwa koncerty z udziałem finlandskiego producenta - Vladislava Delaya aka Luomo. Oba odbyły się w klubie Elektro w Katowicach. W naszj galeri znazlazły się już zdjęcia z pierwszego koncertu (który wykonawca ten dał pod pseudonimem Vladislav Delay), a teraz prezentujemy fotki z piątkowej imprezy, w klimatach bardziej taneczno-klubowych, którą rozkręcał Luomo wraz K.Mill'em i Coffie.
Zapraszamy!

14-02-2007

!!! UWAGA KONKURS !!! Leo Laker i Tomash Gee w Forte

Już w tą sobotę odbędzie sie kolejna impreza z cyklu Draft Techno w klubie Forte w Bytomiu. Edycja wyjątkowa, bowiem w jej ramach zagra jedna z czołowych postaci europejskiej sceny cięższego techno - Leo Laker. Jest on założycielem własnego labelu Nordic Rhytm, ma na także swoim koncie także kilka pozycji, które ukazały się na niemieckim Tresorze oraz na labelu 4 x 4 Recordings (jako Switchblade). Obok tej postaci usłyszymy też Tomasha Gee.

Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na tą imprezę. Piszcie na adres: info@clubbing.slask.pl, koniecznie podając swoje imię i nazwisko, w tytule Leo Laker, a w treści odpowiedź na pytanie:
Ile płyt/epek Leo wydał na Tresorze?

Na odpowiedzi czekamy do piątku godz. 18. Zaproszenia rozdamy drogą losowania, a zwycięzcy zostaną powiadomieni via mail.

14-02-2007

Technical Noise III B-Day Edition (10.02.2007) - kolejna fotorelacja

Wczoraj publikowaliśmy dwie fotorelacje z sobotiej, urodzinowej, drum'n'bassowej imprezy, jaka odbyła się w Inqbatorze. Dzisiaj, już bez zbędnych komentarzy informujemy, że w naszej galerii pojawiła się trzecia część zdjęć z tego wydarzenia. Tym razem są one autorstwa Cloudy.
Enjoy!

13-02-2007

Uwaga!! zmiana miejsca imprezy z Ozgur Canem!

Informujemy, że impreza, jaka miała odbyć się w Nowym Mega Clubie w sobotę 17-tego lutego, została przeniesiona do klubu Elektro w Katowicach! Oprócz zmiany lokalizacji, wszystkie informacje dotyczące tej imprezy pozostają aktualne, ale ze względu na ograniczona ilość miejsc do 300, biletów w rezerwacji mailowej jest tylko 100. Reszta biletów dostępna będzie w dniu imprezy w Elektro.

13-02-2007

Technical Noise III B-Day Edition (10.02.2007) - fotorelacja pierwsza

Miniony weekend był wyjątkowy dla trzech solenizantów (Mephy, Ava i Yamanbass), którzy swoje urodziny, jakże hucznie obchodzili w Inqbatorze. Świętowanie odbyło się przy okazji trzeciej edycji imprezy Technical Noise, w ramach której zagrało kilkunastu dj'i w tym przedstawiciel krakowskiego Absurd Squadu Nitrogen Tri Hydride oraz Escape z Wrocławia. Impreza odbyła się oczywiście na dwóch salach, które tym razem śmiało mogły ze sobą konkurować zarówno pod względem klimatu i jak i grających.

Ofiar w ludziach ponoć nie stwierdzono ;-), ale najlepiej zobaczcie sami na zdjęciach autorstwa Judasza i Zefela.

12-02-2007

Vladislav Delay w Elektro (08.02.2007) - fotorelacja

Rzadko się zdarza, że jeden artysta daje dwa koncerty pod rząd w tym samym miejscu, ale pod dwoma różnymi pseudonimami. Taka sytuacja mieła miejsce pod koniec tygodnia w katowickim klubie Elektro, w którym wystąpił fiński producent Sasu Ripatti aka Vladislav Delay lub Luomo. W czwartek mieliśmy przyjemność posłuchać go w wersji ambientowo-dubowej, oczywiście pod pseudonimem Vladislav Delay. Choć frekwencja niedopisała, ci którzy przybyli nie mogą czuć się zawiedzeni, bowiem Delay prezentując swój materiał nie stronił od improwizacji, bawiąc się na żywo dźwiękiem oraz trzymając się charakterystycznego dla siebie stylu. Ogólnie wysłuchaliśmy dobrego, godzinnego koncertu.

09-02-2007

Neuropunks DnB Session w Łaziskach

Jeśli jeszcze nie masz planów na dzisiejszy wieczór/noc i lubisz połmane rytmy w klimacie drum'n'bass, to bardzo dobrze! Mamy bowiem propozycję spędzenia jej na imprezie, która odbędzie się właśnie dzisiaj w klubie Black or White w Łaziskach Górnych. Oprócz ekipy Neuropunks, która będzie gospodarzem tego wydarzenia, zgara także Jazzu, interesująca postać zajmująca się dj'ką od ok. 5 lat, jest także czynnym działaczem propagującym ogólno pojętą kulturę w Mielcu, organizując wraz z grupą "Paszcza" koncerty, wernisaże, imprezy, czy przeglądy twórczości niezależnej. Obecnie zaczyna też stawiać pierwsze kroki w producji.

W Łaziskach będziemy mieli okazję posłuchać go jako dj'a, więc zapewne czeka nas duża dawka dobrej muzyki.
Zapraszamy!

08-02-2007

Buzzin Fly znów odwiedza Dekadencje + KONKURS!!

Można śmiało powiedzieć, że w Dekadencji w Katowicach odbywa się już cały cykl imprez, ponieważ po Alexie Santosie oraz Rocco, odbędzie się tam trzecia edycja imprezy z udziałem wykonawców z wytwórni Buzzin' Fly. Uświetni ją set Chrisa Woodwarda. Artysta ten graniem zajmuje się już 14 lat, a bardzo duży wpływ na jego sety miało Detroit techno, wytwórnia Paper Recordings, Berlin, Ben Watt, Carl Craig i dj Harvey. Tyle słowem wstępu.

Ogłaszamy konkurs, w którym do zgarnięcia są 2 podwójne zaproszenia w sobotę do Dekadencji. Piszcie na adres: info@clubbing.slask.pl, w tytule prosimy podać Buzzin' Fly a w treści oprócz danych osobowych (!!!), odpowiedź na pytanie:
Kto jest założycielem wytwórni Buzzin' Fly?

Decyduje kolejność zgłoszeń, a zwycięzcy, do soboty rano zostaną powiadomieni drogą mailową. Powodzenia!

07-02-2007

Showsomefever - Maik B-Day (03.02.2007) - fotorelacja

Tytułowemu Maikowi przybył kolejny rok na swoim życiowym liczniku, a my wzbogaciliśmy tym samym swoją galerię o kolejną fotorelację. Tym razem powstałe ujęcia pochodzą z chorzowskiego Zanzibaru, gdzie miała miejsce ów uroczystość. Takiego wydarzenia na pewno każdy mógłyby pozazdrościć. Był tort, napoje, oczywiście bezalkoholowe, znalazło się też pare wielbicielek solenizanta starających naprowadzić go na siebie bardzo wyszukanymi metodami. Wszystkich zgromadzonych kalorii, można było bez trudu pozbyć się podczas energicznych pląsów na parkiecie. Tej nocy prezentowano materiał z pogranicza m.in. muzyki house i progressive. Chcesz odnaleźć swoją twarz, powspominać, zaciągnąć porad odnośnie zwracania uwagi na siebie, bądź po prostu zrelaksować się przed monitorem? Masz ku temu świetną okazję, oglądając galerię której autorem jest także obecna tej nocy, Świstak.

Zapraszamy !!

06-02-2007

Uwaga! KONKURS!! Luomo @ Elektro

Wczoraj ogłaszaliśmy konkurs, w którym można wygrać 2 pojedyncze zaproszenia na czwartkowy koncert Vladislava Delay'a w Elektro (jeszcze trwa, więc zapraszamy), dzisiaj natomiast chcielibyśmy rozdać 2 pojedyncze wejściówki na koncert z udziałem tego samego artysty, ale pod pseudonimem Luomo. Koncert ten będzie w nieco bardziej klubowym klimacie. Odbędzie się on dzień później, w piątek, w tym samym klubie.

Piszcie standartowo na adres: info@clubbing.slask.pl, w tytule podając Luomo, a w treści odpowiedź na pytanie:
Kto jest autorem większości wokali na najnowszej płycie Luomo - Paper Tigers?

Czekamy tym razem do czwartku godz. 18. Wylosowani szczęśliwcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nie zapomnijcie o swoich danych!

06-02-2007

!!! KONKURS !!! EXTO Night w Tokarni

Raul Rincon w dniu dzisiejszym jest jedną z największych gwiazd house'owej sceny muzycznej. Będąc prawdziwym czarnoksiężnikiem studia nagrań, ma za sobą ponad 35 produkcji pod różnymi pseudonimami i około 90 re-mixów w współpracy ze znanymi artystami z różnych dziedzin muzyki. Tak w skrócie można opisać osobę, m.in. która zagra w piątek w tyskiej Tokarni. Wraz z nim usłyszeć będziemy mogli także Gilles aka G&G'a (Paryż/Francja).

Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na tą imprezę. Piszcie na adres: info@clubbing.slask.pl, w tytule koniecznie podając Exto, a w treści oprócz swoich danych, informację:
Wymień przynajmniej 3 tytuły remixowanych przez Raula Rincon'a utworów.

Na odpowiedzi czekamy do czwartku, godz. 18. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Powodzenia!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 |
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_