Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

05-12-2006

Rek+Roover+Loki B-Day - Zanzibar (02.12.2006) - fotorelacja

Obfity był miniony weekend w imprezy w naszym regionie. Imprezy były różne, w różnorodnych klimatach muzycznych, jednak jedna z nich wyróżniała się na tle innych z powodu okazji, z której została zorganizowana. W Zanzibarze w Chorzowie miały bowiem miejsce potrójne urodziny: Rek'a, Roovera i Loki. Urodzinowych gości było sporo, nie zabrakło także, jak to bywa na takich wydarzeniach, urodzinowych prezentów, jednak najlepszym chyba prezentem, nie tylko dla solenizantów były zaprezentowane sety, które znakomicie nakręciły całą imprezę, łącznie z "naszym" fotografem Świstakiem, która to przygotowała naprawdę obszerną fotorelację ;-).
Zapraszamy zatem do przypomnienia sobie tych kilku miłych chwil związanych z weekendowym szaleństwem, przy oglądaniu zdjęć.

05-12-2006

Electro Disco @ Regres (02.12.2006) - fotorelacja

Tej soboty w bytomskim klubie Regres odbyła się nowatorska impreza, której motywem przewodnim była odnowienie sceny Electro Disco.
Tego wieczora w salach klubu zagościły wybitne postacie owego nurtu, które warto wymienić - Artur8, Maximilian Skiba, Ladybug czy Pawel Blot
I choć mimo świetnie dobranego repertuaru frekwencja nie dopisała... być może następnym razem, między innymi za sprawą skromną, bo skromną, ale zawsze fotorelacji, to się zmieni.

Zapraszamy!

04-12-2006

UK drum&bass EBK (02.12.2006) - fotorelacja

Sobota 2-gi grudnia, to własnie dzień w którym klub Forte w Bytomiu był miejscem odwiedzin pewnego wyjątkowego anglika. Gośc ten, ze swoim już ponad 10-cio letnim doświadczeniem na scenie brytyjskiego drum'n'bassu miał okazję zawitać wlaśnie do nas! Mowa, naturalnie o EBK. Na imprezie zorganizowanej przez MDFK CRU, zagrał ponad 2-godzinnego seta. Usłyszeliśmy wiele nowowści, ale nie zabrakło też starych, dobrych utworów, które znakomicie podkręciły atmosferę. Mimo że ludzie nie za bardzo dopisali, wszyscy który byli, z pewnością zaliczą to wydarzenie do jak najbardziej udanych. Wielka szkoda, że nie możemy Wam w tym momencie zaprezenotwać graną muzykę, więc jedyne co nam pozostaje to zaprosić Was do galerii, gdzie czeka już świeżutka fotorelacja z tej imprezy.
Zapraszamy!

30-11-2006

!!! KONKURS !!! Rek, Roover, Loki B-Day party w Zanzibarze

Mamy dla Was 3 pojedyncze wejsciówki na wielką, urodzinową imprezę, która odbedzie się w nadchodzącą sobotę w chorzowskim Zanzibarze. Wielką, gdyż będą to potrójne urodziny: Roover`a - współzałożyciela ekip Other Sounds oraz aktualnie Seekwaves, Rek`a - członka Vinyltown, rezydenta Zanzibaru oraz Lokiego. Muzyka która będzie towarzyszyć urodzinowym harcom to mieszanka stylów prezentowanych przez wielu lokalnych DJ`i, którzy tej nocy wprawią parkiet w drżenie :-). Można będzie zatem usłyszeć dźwięki krążące wokół progressive, electro, breakbeat, house, a dla wielbicieli mocniejszego grania, również dawka drum'n'bass. Zapraszamy!

A teraz do rzeczy. Aby otrzymać zaproszenie, tym razem naprawdę nie trzeba się wiele wysilić, rozdawane są one w zamian tradycyjnych, urodzinowych cukierków ;-).
Piszcie na adres info@clubbing.slask.pl. W temacie podając Happy Birthday, a w treści swoje dane osobowe. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Powodzenia i miłej zabawy!

29-11-2006

Electro Disco w Regresie

Fa.bryka Snuff, to manufaktura zajmująca się produkcją marzeń. Jej najnowszym dziełem będzie prototypowy projekt Electro Disco mający być, jak każe najlepsza tradycja, idealnym połączeniem tego, co stare z tym co nowe, unikalnej tradycji i futurystycznej nowoczesności. Dzięki wielkiej inwencji i zapałowi twórców, sukces będzie gwarantowany, głównie za sprawą importu najlepszych polskich dj'ów i producentów, których będzie można usłyszeć już 2'go grudnia w bytomskim Regresie.
Gwiazdami tegoż wieczoru będą: Artur8,
Maximilian Skiba, Pawel Blot, Chrono Bross, Ozz, Ladybug oraz AdamO.

Informujemy także, że istnieje możlwość rezerwacji tańszych biletów. Wystarczy napisać na adres elektro@sznajder.com i podać w mailu swoje dane osobowe.

Oraz aby jeszcze bardziej zachęcić Was do tego wydarzenia, zapraszamy do posłuchania setów niektórych z zaproszonych gości, ale to i również szersze o nich informacje znajdziecie w 'czytaj więcej...'

28-11-2006

Conterforce Drum&Bass Night @ Zanzibar (25.11.2006) - fotorelacja

Mamy za sobą już kolejny, może troszkę spokojniejszy niż zwykle, mimo że andrzejkowy, weekend. Jak wiadomo wiele wydarzeń się nie odbyło, jednak nie wszystkie. W Chorzowie w Zanzibarze, miała miejsce impreza Conterforce Drum&Bass Night, którą odwiedził gość aż z Belgii - Crossfire. Jak to zwykle bywa w przypadku zapraszanych gości, zagrał znakomicie, jednak jak mówią sami uczestnicy tego wydarzenia, prawdziwą "gwiazdą wieczoru" był Kamolsky.

Co się tam działo? Jak to wyglądało? I wreszcie jak bawlili się zgomadzeni tam ludzie?
Mamy nadzieję, że na te pytania odpowie Wam fotorelacja, którą przygotowała dla Was Świstak.

Zapraszamy!

23-11-2006

!! UWAGA !!

W związku z żałobą narodową ogłaszamy, że pewne imprezy w ten weekend się nie odbędą.

Przesunięty został koncert Smolika, który miał się odbyć w piątek w Elektro. Organizatorzy zapraszają na niego 15. grudnia. Bilety i rezerwacje oczywiście zachowują ważność, ale jeśli komuś termin nie odpowiada, możliwy jest zwrot biletów w Hipnozie lub w Elektro.

W wyznaczonym terminie nie odbędzie się też impreza Gigolo, która miała mieć miejsce w sobotę, w stołówce Uniwersytetu Śląskiego. Narazie nie wiadomo dokładnie jaki będzie nowy termin, choć przewidziany jest na styczeń/luty.

Informujemy, że odwołana została także piątkowa impreza w Inqbatorze - M.o.M # 01 - rzodkiewka & agata b-day party. Kolejny termin niestety nieznany.

23-11-2006

Crossfire w Zanzibarze

Jak co roku, koniec listopada kojarzony jest w klubach szczególnie z jednym rodzajem imprez - z Andrzejkami. Wydarzeń Ci u nas dostatek z tej okazji, jednak my chcielibyśmy polecić Wam jedno, jakie odbędzie się w sobotę w Chorzowie, w Zanzibarze. Gościem głównym tej imprezy będzie belginjski dj i producent Crossfire, który swoją karierę muzyczną rozpoczął już w wieku 17 lat, jednak dopiero kilka lat później został doceniony i zauważony przez Trace'a - szefa labelu DSCI4. Dalsze losy Crossfire'a potoczyły się już bardzo szybko, a obecnie swoją miłość do techstepowych brzmień prezentuje w klubach całej Europy, jednocześnie szefując swojej wytwórni Crossfire Recordings.

23-11-2006

Silence Tech Night @ Mega Club - Katowice (18.11.2006) - fotorelacja part 2

Mamy już czwartek, a więc pora myśleć o planach na nadchodzący weekend. Jednak zanim zajrzycie do działu 'imprezy' aby coś dla siebie wybrać, chcielibyśmy przypomnieć jeszcze, jak wyglądał weekend ubiegły. Do sporej już kolekcji galerii, doszła jeszcze jedna - z sobotniej imprezy w Mega z Makatonem, o której już co nieco dwa dni temu pisaliśmy. Tak więc zapraszamy, tym razem do Świstakowych fotek.

22-11-2006

The Cinematic Orchestra w Katowicach!

Jak zostaliśmy poinformowani przez Jazz Club Hipnozę:
"Po długim okresie oczekiwania, okupionym wytrwałością, bojami oraz niespodziankami, w końcu będziemy mieli przyjemność zaprezentować Państwu na naszej scenie legendarny już zespół The Cinematic Orchestra.
Koncert odbędzie się 1 grudnia (piatek) i jest trzecim koncertem obok wcześniejszych odbywających się w Poznaniu i Warszawie.
Bilety w cenie 50 zł do nabycia w Jazz Clubie Hipnoza, przez internet na www.ticketportal.pl, oraz w katowickim i krakowskim Empiku."

22-11-2006

Zawias - continuous drumz @ Inqbator - Katowice (18.11.2006) - fotorelacja

I oto weekendowych galerii ciąg dalszy. Tym razem mamy przyjemność zaprezentować zdjęcia z imprezy, która odbyła się w sobotę w Inqbatorze. Chodzi oczywiście o kolejną już edycję Zawiasów, na których oba parkiety (mały i duży) rozbrzmiewały wszelkimi odmianami połamanych beatów.
Zapraszamy!

21-11-2006

Overkill Tour 18-11-2006 - fotorelacja

Sobotnia noc już za nami, a więc także Overkill tour zostaje tylko w naszych wspomnieniach. Każdy kto odwiedził w tym czasie katowicki klub Elektro, miał okazję podziwiać kunszt experymentalnej sceny elektornicznej, którą prezentował nam Tim Shaw aka Tim Exile, hałaśliwy muzyk i promotor Scotch Egg, a także artysta z północnej Anglii znany jako Ultre. Czy byli oni w stanie zaspokoić potrzeby muzyczne każdego z przybyłych? Tego nie jesteśmy w stanie określić, różni ludzie, różne gusta, a o nich nie chcemy tutaj dyskutować. Jedyną rzeczą nie do podwarzenia jest nasza fotorelacja przygotowana przez Deeye & Njubiego na którą zapraszamy !

20-11-2006

Silence Tech Night @ Mega Club - Katowice (18.11.2006) - fotorelacja

W minioną sobotę w Mega Clubie w Katowicach, odbyło się jedno z większych wydarzeń na śląskiej scenie technicznej. W klubie tym zagrał brytyjski producent, założyciel wytwórni Rodz-Konez - Makaton. Mieliśmy przyjemność posłuchać prawie godzinnego live act'a w jego wykonaniu, pełnego zarówno starych, dobrych utworów jak i nowości, które z pewnością zaostrzą apetyty na nową, szykowaną przez niego płytę. Oprócz wyżej wspomnianego wykonawcy, swoje sety zagrali Plus, Venom i Me-hall-ski, a drugiego live acta tej nocy zaprezentował D.Muller. Dolny parkiet za to rozbrzmiewał połanamymi dźwiękami w wykonaniu Riviji, Nuki i Kamolsky'ego.
Jak to zwykle u nas bywa, przygotowaliśmy dla Was fotorelację z tej imprezy, do obejrzenia której chcielibyśmy serdecznie wszystkich zaprosić.

17-11-2006

wieczorki z muzyką elektroniczną w Yazzie

Od dziś klub Yazz w Tarnowskich Górach (przy ulicy Piastowskiej 13) zaprasza wszystkich na wieczorki, z muzyką elektroniczną. Elektrotest, bo taka jest nazwa tego nowego cyklu, odbywać się będzie w każdy piątek, a mixowana na żywo muzyka będzie obracała się w klimacie idm, abstrakt, glitch, electro, acid jazz, downtempo, trip-hop, itp.

My również serdecznie zapraszamy!

16-11-2006

Steve Bailey aka Makaton - wywiad

Już w tą sobotę, w katowickim Mega Clubie, długo wyczekiwana impreza z udziałem Steve'a Bailey aka Makaton. Będzie to swego rodzaju "come back" grupy Silence!, która jest organizatorem tego wieczoru. Zatrzymajmy się więc na chwile przy głównej postaci tego wydarzenia, spróbójmy poznać go troche bliżej, nie tylko od strony muzycznej. Przygotowaliśmy dla Was wywiad, a nie było łatwo. Steve bronił się jak mógł, ale wkońcu udało nam się wydusić z niego pare odpowiedzi, które w pewien sposób odzwierciedlają także jego styl muzyczny: minimalny, mroczny i niesamowicie tajemniczy.
Zapraszamy więc wszystkich do krótkiej lektury!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 |
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_