Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

22-03-2006

Techno Construction 4 @ Regres (17.03.2006) - fotorelacja part 2

Oto druga fotorelacja z piątkowej imprezy w Regresie, o której już wcześniej co nieco mogliście u nas poczytać. Kto był, ten wie jak było, a kogo nie było, tego zapraszamy do obejżenia zdjęć.
A co tam... zapraszamy wszystkich ;-)

21-03-2006

Festiwal Nowa Muzyka 2006

17. czerwca w klubie Elektro odbędzie się dość ważny i duży koncert. Kto na nim zagra jako główna gwiazda jeszcze owiane jest tajemnicą, tak samo jak nieznany jest support. A kto nim będzie, zależy m.in. od Was.

Do daty tej jeszcze daleko, ale czas ten zostanie spożytkowany niezwykle intensywnie. Jak?
Więc do rzeczy: wystartował konkurs "młodych talentów" organizowany właśnie przez klub Elektro i portal NowaMuzyka.pl. Do udziału zaproszeni są wszyscy młodzi, dopiero zaczynający karierę producenci obracający się w klimatach od elektroniki, przez eksperyment do post rocka. A co jest nagrodą? Właśnie możliwość zaprezentowania się 17.06 przed ważną gwiazdą i oczywiście publicznością, kiedy to odbędzie się finał konkursu. My mamy przyjemność paronować całemu przedsięwzięciu, tak więc o wszelkich, dalszych wiadomościach będziemy Was na bieżąco informować. A narazie po szczegóły odsyłamy do...

20-03-2006

Techno Construction 4 @ Regres (17.03.2006) - fotorelacja

Jak to zwykle u nas bywa, tydzień rozpoczynamy od fotorelacji. I tym razem nie jest inaczej, gdyż do naszej kolejcji doszły zdjęcia z piątkowej imprezy, jaka odbyła się w bytomskim Regresie. Techno Construction, bo taka jest właśnie nazwa tego wydarzenia, odbyło się już poraz czwarty w tym klubie. Zaproszeni dj'e i producenci prezentowali się na dwóch salkach. Na dużej ostre techniczne dźwięki serwowali Essence i Aloca, pochodzący z Trójmiasta, dj'e z Silence oraz rezydenci, natomiast mała salka wyjątkowo przedstawiała się w klimatach głównie experymentalno-ambientowych, gdzie swoje live acty prezentowali młodzi, ale bardzo zdolni artyści: Minoo i vIDMo, wraz z dj'ami z formacji Audision, Sn3jkiem, Erjotem i Lenckim.
Jak to wyglądało? Sprawdzcie sami odwiedzając galerię.

17-03-2006

No i mamy weekend!

Pewnie wszyscy czekają już ze zniecierpliwieniem na wiosnę, gdyż zima w tym roku jest bezlitosna. Narazie, zgodnie z najnowszymi prognozami pogody, nie zanosi się na ocieplenie, jednak, mimo że nie wiemy kiedy w końcu nadejdą ciepłe dni, jedno jest stałe, niezmienne i odbywa się zawsze co tydzień - oczywiście weekend!
W tym tygodniu, chcielibyśmy polecić Wam 3 jakże gorące wydarzenia:

UWAGA!!!, NASTĄPIŁA ZMIANA MIEJSCA imprezy z serii gigolo, o którym mieliście już okazję u nas poczytać. Impreza ta odbędzie się w klubie Sqandal, rezewacje i kupione bilety oraz program muzyczny (w tym scena d'n'b) są oczywiście aktualne:
Gigolo special night from New York, Sqandal, Katowice.

A teraz przechodzimy do połamanych klimatów. Już bez żadnych zmian, w INQ odbędzie się już kolejna drum'n'bassowa impreza, tym razem z udzialem brytyjskiego dj'a - Crisis Loan'a:
Social Security presents Crisis Loan - D&B for Soul, Inqbator, Katowice

A rybnicką Pozytywkę nawiedzi krakowski dj i producent Insaneman, który z pewnością rozgrzeje Was dobrymi m.in. house'owymi dźwiękami:
Lipstick Nignt, Pozytywka, Rybnik


Zapraszamy i życzymy dobrej zabawy!

16-03-2006

Tresor Night with Neil Landstrumm @ Krzysztofory - Kraków (11.03.2006) - fotorelacja part 3

Co tu dużo mówić, to już ostatnia partia fotek z sobotniego, jakże wartego dłuższych wspomnień, wielkiego jak na poziom artystyczny, eventu. Neil Landstrumm nie często odwiedza nasz kraj, a my mieliśmy przyjemność tam być i słyszeć, nic więc dziwnego, że "fotopamiątka" z tej imprezy jest aż tak obfita! Tym razem galeria powstała pod bacznym okiem donic'a.
Zapraszamy.

15-03-2006

Gigolo special night from New York

W najbliższą sobotę na stołówce Uniwersytetu Śląskiego swoje specjały serwować będzie mistrz kuchni spod szyldu wyśmienitej wytwórni Gigolo Records – Elbee Bad. Podróż w kulinarny świat electro clash związana jest z promocją najnowszego materiału, który już niebawem ukaże się na longplay’u nakładem Lasergun Rec.
Poza wysmakowanymi porcjami elektronicznych brzmień, które artysta przyrządzi na żywo, zobaczyć będzie można niezwykłe show, jakie na każdą okazje przygotowuje ów Pan. Ceniony za talent muzyczny swoją pozycję umacnia dzięki zręcznej aranżacji występu, w którym to bierze czynny udział wraz z publicznością – tańczy, śpiewa, gra i przede wszystkim dobrze się bawi – jak jego fani!

Tym samym, jeśli nie znałeś wcześniej postać Elbee Bad, nie może Cię zabraknąć na tej imprezie, jeśli natomiast jest Ci już znany to, nic nie stoi na przeszkodzi by przekonać się, co za cudo wysmaży tym razem ;)

15-03-2006

Tresor Night with Neil Landstrumm @ Krzysztofory - Kraków (11.03.2006) - fotorelacja part 2

To już druga część fotorelacji, z sobotniego wypadu poza śląską ziemię. Naturalnie chodzi o imprezę z Neil'em Lanstrummem w Krakowskich Krzysztoforach. Impreza ta odbyła się jakże by inaczej, pod szyldem Tresor Night, a jak wyglądało to okiem kolejnego fotografa zobaczcie sami. Zdjęcia wykonał i do nas nadesłał Hemorrhage.

Zapraszamy do galerii!

14-03-2006

Synthetic City 9 with Corrupt Souls @ Maska (11.03.2006) - fotorelacja part 2

Oto druga część fotorelacji z sobotniej drum'n'bassowej imprezy w Masce. Tym razem zajmiemy Wam "trochę" więcej czasu ;-), przy porannej kawie, gdyż galeria jest bardzo obfita. Jak tam było? Ilu ludzi szalało na parkiecie? Odpowiedzi na te pytanie na pewno znajdziecie klikajac w 'czytaj więcej...'. Zapraszamy więc do naszej galerii i życzymy miłego oglądania...

13-03-2006

Synthetic City 9 with Corrupt Souls @ Maska (11.03.2006) - fotorelacja

Maska odsłania nam swoje kolejne oblicze. Tym razem "nieco" bardziej zdecydowanie, zapraszając w swoje progi znego dj'a i producenta drum'n'bass z kolektywu Corrupt Souls. Imprezę tą oczywiście mamy już za sobą. Zaproszeni goście pokazali się ze swojej najlepszej strony, prezentując niezwykle dynamiczne i mroczne odmiany d'n'b. I tym razem nie możemy uraczyć Was setami z tego wydarzenia, ale za to w zamian możemy zaprosić Was do galerii, gdzie znajdują się zdjęcia z tej niezwykłej imprezy.

13-03-2006

Tresor Night with Neil Landstrumm @ Krzysztofory - Kraków (11.03.2006) - fotorelacja

Grupa ludzi ciągle poszukująca nowych wrażeń, tym razem w składzie 3-osobowym, ruszyła w sobotę 11.03 na swoje kolejne łowy. Postanowili ruszyć trochę w świat, poza granice naszego śląskiego clubbingu. Padło na krakowskie Krzysztofory, które gościły tego dnia, chyba wszystkim doskonale znanego, Neila Landstrumma, więc tym bardziej nie mogło tam zabraknąć naszego czujnego "śląskiego obiektywu". Tego, co zastali na miejscu nasi wędrowcy nie da się opisać w paru słowach, a już napewno i tym razem nie przybliżymy Wam tutaj strony muzycznej tego wydarzenia. Jednak z całą pewnościa "łowy" te można uznać za udane, co sami możecie sprawdzić odwiedzając naszą galerię, gdzie zamieszczamy fotorelację z tego właśnie wydarzenia...

10-03-2006

Synthetic City 9 @ Maska

Marcio Alvarado (dla nie wtajemniczonych połowa formacji Corrupt Souls), promując swoje energiczne, mocno techniczne oraz lekko funkowe brzmienie d'n'b, stara się dotrzeć do głębi umysłu swoich słuchaczy, tworząc specyficzny klimat, jaki panuje podczas jego setów. Tak też z pewnością zaprezentuje się w sobotę, na kolejnej odsłonie serii Synthetic City, zorganizowanej tym razem w Masce przez Neuropunks. Będzie on główną "gwiazdą" tego wydarzenia, ale oprócz niego, za deckami stanie także czeski dj Ibogain oraz stała ekpia z Neuropunków. Atrakcji więc nie zabraknie!
Zapraszamy.

09-03-2006

Divided Rhytms @ Dekadencja - KONKURS!!

Mamy do rozdzania 4 pojedyncze wejściówki na sobotnią imprezę z Dj'em Glasse, jaka odbędzie się w katowickiej Dekadencji. Aby którąś z nich zrobić, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Z jakim radiem, w latach 1999-2004 związany był dj Glasse?

Odpowiedzi prosimy nadsyłac na adres ceta@clubbing.slask.pl, w tytule maila pisząc "Dj Glasse". Nie zapomnijcie podać imienia i nazwiska. Tym razem decyduje kolejność zgłoszeń, więc kto pierwszy ten lepszy, a zwycięzców poinformujemy via mail.
Powodzenia!

08-03-2006

Silence Tech Night 31 (04.03.2006) - fotorelacja

Zapraszamy do naszej galerii, gdzie czeka na Was fotorelacja z niezwykle gorącej imprezy. Dlaczego gorącej? Bo były to podwójne urodziny, obchodzone zresztą bardzo hucznie! Wydarzenie to zaszczycił swoją obecnością, jak na taką imprezę przystało amerykański dj i producent, pochodzący dokładnie z Detroit - Donnel Knox. I aż się wprasza na nasze usta pytanie, jak to jest, że zima tak długo trzyma podczas gdy w naszych klubach panuje tak gorąca atmosfera?!

08-03-2006

nowy numer Pullz

Od jakiegoś czasu w internecie pokazuje się wirtualna gazetka o tematyce muzycznej, a konkretniej elektroniczno-muzycznej. Mowa o magazynie Pullz. Chcielibyśmy poinformować Was, że właśnie wyszedł kolejny numer, tym razem pierwszy, ale w 2006 roku. Znajdziecie w nim, między innymi wywiady i prezentacje takich producentów i DJ-ów jak: Oliver Ho, The Crystal Method, Jeff Bennett, Howie B, Pr0t0n, DJ Push, Mellow Yakuza, Playaman. Ponadto testy: Ableton Live 5, M-Audio O2, Numark 5000FX. Numer ten znajduje się do popbrania na stonie Pullz'a
Z pewnością każdy znajdzie coś. ciekawego dla siebie, tak więc życzymy miłej lektury.

06-03-2006

Apparat @ Elektro (04.03.2006) - fotorelacja

Miniona sobota zapisała się w historii klubu Elektro mocnym akcentem. Tego dnia dał tam swój jedyny koncert w Polsce Sasha Ring czyli Apparat. Wydarzenie to supportował C.H.District, którego perfekcyjnie dopracowany live jak zwykle rozruszał zgromadzoną publikę. Wśród znanych kawałków nie zabrakło też nowości. Śmiało można też powiedzieć, że sam Apparat z pewnością nikogo nie zawiódł. Oprócz dobrego, idm'owego live'a (w którym to również nie zabrakło urozmaicenia pod względem świeżości materiału), dało się odczuć pozytywne wibracje płynące od samego artysty poprzez niesamowity entuzjazm i jego pasję do muzyki. Do tego dodać należy jeszcze świetne visualizacje wyświetlane na 3-ech telebimach i mamy naprawdę udaną imprezę.

I w tym momencie nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was do galerii, gdzie czeka fotorelacja z tego koncertu.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 |
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_