Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

12-02-2009

Big Bud zagra w Zanzibarze

Liczne inspiracje muzyką jazz, soul, funk i reggae perfekcyjnie połączone z głębokimi liniami bassu – tak w skrócie można przedstawić styl jednego z najbardziej rozpoznawalnych na scenie drum’n’bass producentów. Big Bud (bo o nim mowa) jest niezwykle płodnym artystą, który działa od 15 lat i wciąż nie ma dosyć. Co się dziwić, gdy jego cieszące się uznaniem produkcje wydawane były nawet poprzez legendarną Good Looking Rec.
Tej samej nocy, w Zanzibarze wystąpi też łódzka formacja live-act’owa – Razorpoint. Jak sami twierdzą, ich muzyka to szeroko pojęty drum’n’bass – od techstepu, neurofunku, trance'n'bass, nu electro aż po atmosferic czy liquid.

Jeśli więc lubisz połamane rytmy, w najbliższą sobotnią noc w Zanzibarze z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Zapraszamy!

11-02-2009

KONKURS! - 40 Stopni Projekt w klubie Czekolada

40 Stopni Projekt powstał spontanicznie w czerwcu 2006 roku. Wokalistką i twarzą kolektywu jest doskonale wszystkim znana Marysia Sadowska. O podkłady muzyczne podczas ich występów dbają Tenessee i Ricardo, a całości dopełnia dźwięk saksofonu Dawida Polkowskiego vel Banana. Razem tworzą coś oryginalnego, coś co ma szanse zaspokoić gusta najbardziej wymagających klubowiczów, zasłuchanych w klasycznych odmianach muzyki house, ale i nie stroniących od koncertów na żywo z udziałem żywych instrumentów i wokalu.

Zapraszamy 21. lutego do chorzowskiej Czekolady na występ tego kolektywu. Przy okazji, ogłaszamy konkurs. Do wygrania są 4 pojedyncze zaproszenia na tą imprezę. Zgłoszenia tym razem prosimy wysyłać na adres: chorzow@klubczekolada.pl. W mailu wystarczy podać swoje imię i nazwisko, a w tytule "40 stopni projekt". Termin nadsyłania zgłoszeń mija 19. lutego o godz. 20. Wylosowani szczęśliwcy dostaną maila zwrotnego 20. lutego.

09-02-2009

Zgarnij wejściówkę do Ronda Sztuki...

...gdzie w najbliższą sobotę usłyszymy Novikę wraz z Beats Friendly. Chyba wszyscy fani Noviki znają ten kolektyw. Z resztą Kasia Nowicka występuje z nim jako wokalistka już od dobrych paru lat, a ekipa zawsze zaskakuje nas świeżością prezentowanych brzmień i pozytywnym klimatem imprez, które nakręcają. Jesteśmy wręcz pewni, że tak będzie i tym razem.

Chcemy Ci ułatwić pojawienie się na tej imprezie. Dzisiaj mamy do rozdania 2 podwójne zaproszenia do Ronda Sztuki w Katowicach. Chcesz któreś zdobyć? Napisz do nas na adres: info@clubbing.slask.pl. Hasło, które należy podać w tytule maila to Beats Friendly, a w treści jedynie swoje imię i nazwisko.
Po zaproszeniu otrzymają - druga i przedostatnia osoba, która się do nas zgłosi. Czekamy do soboty 14.02, godziny 12.
Powodzenia!

05-02-2009

Muzyczne piątki w Electric Cafe

W każdy piątek od godz. 21.00 swoją imponującą płytotekę prezentuje, edukując jednocześnie Dj Ladybug.
Tzw. "Biedrona" ma niesamowitą ilość unikatowych płyt, które kolekcjonuje od ponad 30 lat. Jedno jest pewne, usłyszeć taką muzykę można tylko w piątki w Electric Cafe, dlatego jeśli jesteś ciekawy co od tylu lat grywa się w klubach z "czarnulek", nie może Cię tam zabraknąć. Dodatkowo na naszych łamach prezentujemy także bio Ladybug - klikaj w "czytaj więcej..."
Polecamy i zapraszamy!

05-02-2009

Kolejne zdjęcia w 'galerii'

Zapraszamy do działu "galeria", gdzie oglądać już można kolejną fotorelację wykonaną w miniony weekend. Odwiedziliśmy klub Zanzibar, w którym zagrała wręcz kultowa postać sceny drum'n'bass, uważany za twórcę gatunku neurofunk - TeeBee.

03-02-2009

Fotorelacja z występu Luomo

Dzisiaj ukazały się na naszych łamach kolejne zdjęcia. Tym razem z imprezy, która miała miejsce w ostatni weekend w katowickim klubie Elektro, której gwiazdą główną był Sasu Ripatti, znany pod wieloma pseudnimami m.in. jako Luomo. Pod takim właśnie pseudonimem zaproezentował się w Elektro, pokazując przez to swoje bardziej taneczne oblicze.
Koncert ten promował najnowszy album tego wykonawcy - „Convivial”.

Zapraszamy do galerii!

02-02-2009

Nowe zdjęcia w dziale 'galeria'

Zaprazamy do działu "galeria" gdzie od dziś oglądać możecie fotorelację z koncertu, który jakiś czas temu odbył się w Jaworznie w klubie Electric Cafe. Był to występ grupy Hellmute. Zapraszmy również na youtube, do zapoznania się z krótkim fragmentem tego koncertu.

29-01-2009

TeeBee już w sobotę w Zanzibarze

Prawdziwym fanom drum’and’bassowych brzmień, nie musimy szczególnie przedstawiać tak kultowej postaci. Zresztą próbując wymienić samą jego dyskografię, zabrakłoby nam miejsca na resztę. Założyciel wytwórni Subtitles, znany z ciężkiego, mrocznego i ekstremalnie połamanego grania, ale także z lżejszych, jazzujących i inspirowanych trip hopem utworów.
TeeBee, bo o nim tu mowa, swoje sety ubarwia dodatkowo soczystym i profesjonalnym skreczem, dzięki czemu jego występ staje się jeszcze bardziej energiczny, jeśli jest to w ogóle możliwe.

Już w najbliższą sobotę zapraszamy więc do Chorzowa, do klubu Zanzibar! Będziemy mieli okazję posłuchać TeeBee'ego poraz pierwszy na Śląsku!

27-01-2009

Luomo w Elektro - KONKURS!

Sasu Ripatti, znany szerzej jako Vladislav Delay, bądź Luomo, po raz kolejny odwiedzi nasz region. 31. stycznia w katowickim klubie Elektro, zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty - "Convival". W budowaniu niepowtarzalnego klimatu muzycznego na nowym krążku, pomagali artyście Jake’a Shearsa z Scissor Sisters, legendarny Robert Owens oraz Apparat. Utwory z albumu określane są jako muzyka taneczna z duszą. Już teraz mówi się, że to płyta, która powinna obudzić nieco ospały ostatnio nastrój tanecznego popu. Pewne jest, że 31. stycznia w Elektro, Luomo nie pozwoli zasnąć nikomu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać 2 zaproszenia na tą imprezę.
Pytanie konkursowe: Pod jakimi pseudonimami (oprócz wymienionych powyżej!) występuje jeszcze Sasu Ripatti? - wystarczy podać 2.
Losowanie w piątek o godzinie 22. Maile z odpowiedzią i imieniem i nazwiskiem prosimy nadsyłać na adres: info@clubbing.slask.pl.

26-01-2009

Dział 'galeria' - nowe fotorelacje...

...z dwóch imprez w klimacie drum'n'bass, które odbyły się w ostatni weekend naszym regionie. Pierwsza fotorelacja została wykonana w piątek częstochowskiej Ru.Rze. Natomiast druga, jaką chcemy Wam pokazać, jest z Inqbatora, gdzie odbyła się kolejna impreza z cyklu Jungle Noise.
Zapraszamy.

20-01-2009

Wygraj wejściówkę na imprezę z Rhythm Technologies!

Mijają 4 lata odkąd kolektyw Pure Sounds rozpoczął swoją działalność. Z tej właśnie okazji już w sobotę zapraszamy na wspólne świętowanie w tyskim Skupie Kultury, gdzie gościem specjalnym imprezy będzie Irlandczyk – Barry Murphy, znany jako Rhythm Technologies!. Założyciel Damage Trax i Damage Acid, którego niepowtarzalny styl doceniły takie tuzy techno jak Aaron Liberator czy D.A.V.E. the Drummer. Swoje produkcje wydawał w takich labelach jak: Glitch, Yolk, Kick the drum czy Stay Up Forever. Do Tychów przyleci, aby zeprezentować swojego popisowego live seta.

3 pojedyncze zaproszenia - tyle możemy zaoferować Wam dzisiaj w konkursie. Wystarczy odpowiedzieć na 2 pytania:
Na jakich labelach już niedługo ukażą się nowe produkcje Rhythm Technologies?
Dodatkowo wymień co najmniej trzech zagranicznych artystów którzy gościli na imprezach organizowanych przez kolektyw Pure.Sounds.
Mail: info@clubbing.slask.pl.
Czekamy do godz. 18 w piątek.

15-01-2009

Koncert Hellmute - KONKURS!

W dzisiejszych czasach nie wyobrażamy sobie życia bez maszyn. Technologia ogarnęła nasz cały świat do tego stopnia, że w wielu kwestiach zaczęła nad nami dominować. Jaki byłby wynik w starciu człowieka z maszyną?. Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już w najbliższą sobotę w klubie Electric Cafe (Jaworzno). Grupa Hellmute postanowiła podjąc się tego ryzyka. Pięciu mężczyzn uzbrojonych w samplery, moduły brzmieniowe oraz klawiatury sterujące i przestrojone gitary, stworzyło oryginalne utwory. Muzyka została napisana do poezji, która w latach pięćdziesiątych zagrzewała do wytężonej pracy, służącej do wyprodukowania jeszcze większej ilości maszyn.

Sami możecie być świadkiem tego wydarzenia, ponieważ mamy dla Was 3 pojedyńcze zaproszenia na ten wieczór. Wystarczy napisać do nas na adres info@clubbing.slask.pl, w treści podając imię i nazwisko, a w tytule Hellmute. UWAGA! Kto pierwszy ten lepszy, więc śpieszcie się!

14-01-2009

Otology 07 (Oliver Hacke) - KONKURS!

Otology to cykl imprez organizowanych przez Oto Studio - oddział Fundacji Plateaux. Swe umiejętności prezentują tam specjalnie na te okazje zapraszani goście z zagranicy i Polski oraz producenci, dje i vje samego Oto Studio. Muzyka prezentowana na cyklach zadowoli najbardziej wymagających fanów elektroniki jak i tych którzy po prostu przychodzą na imprezę dobrze się bawić. Na kolejnej edycji imprezy o nazwie Otology gościem specjalnym będzie Oliver Hacke - dj i producent mieszkający w Niemczech, a wydający m.in. na znanym labelu Trapez.

Chcielibyśmy rozdać Wam 4 pojedyczne zaproszenia na to wydarzenie. Aby wygrać wystarczy do nas napisać, podać swoje imię i nazwisko oraz informacje:
Wymień przynajmniej 3 zagraniczne gwiazdy, jakie można było usłyszeć w ramach cyklu Otology.

Czekamy do piątku, godz. 22. Wśród prawidłowych odpowiedzi wylosujemy zwycięzców. Adres, na który należy wysłać zgłoszenie to: info@clubbing.slask.pl.

13-01-2009

Kolejne zdjęcia w 'galerii'

...tym razem z prezentujemy fotorelację z imprezy Distorted Minds, która odbyła się w minioną sobotę w Jaworznie, w klubie Master Club. Była to impreza drum'n'bassowa, a zdjęcia nadesłała do nas Mroczna.
Serdecznie zapraszamy do oglądania!

13-01-2009

Fotorelacja z 23 edycji MoM

Zapraszamy do kolejnej już w tym tygodniu fotorelacji, która dzisiaj znalazła się w naszej 'galerii'. Są to zdjęcia z kolejnej 23 (jak ten czas leci...) edycji imprezy z cyklu MoM, która odbyła się w ostatnią sobotę w Inqbatorze. Gwiazdą tego wydarzenia był brytyjczyk Kanji Kinetic.
Fotki oglądać możecic dzięki Julie.Narogu i Szczypie.
Zapraszamy!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 |
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_