Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

12-01-2009

Animacyjne Bassturbacje - kolejna edycja

Dziś chcielibyśmy polecić Wam ciekawe wydarzenie, jakie odbędzie się w najbliższą środę w Cieszynie, w klubie Stary Targ. Impreza, którą mamy na myśli to Animacyjne Bassturbacje. Będzie to specjalna edycja, podczas której nacisk kładziony będzie nie tyle na stronę muzyczną imprezy, ale także na wizualizacje. Usłyszymy/zobaczymy 3 tzw. "special vizual-audio sets", w wykonaniu trzech pojektów AV (Agr... feat. Bliss, Froste feat. Karlyk i Dominator feat. Babik), starających się idealnie z schynchronizować obraz z dźwiękiem.
Muzyka standardowo oscylować będzie wokół połamańców.
Wstęp na imprezę jest za darmo.
Polecamy i zapraszamy!

11-01-2009

Fotorelacja z junglowych dubstepów (z Desto) z Zanzibaru

Od dziś można już oglądać zdjęca z wczorajszej imprezy, która odbyła się w Chorzowie w klubie Zanzibar. Była to impreza w klimacie dubstep, ale nie zabrakło również odrobiny jungle. Gościem specjalnym tego wydarzenia był Desto, który przyjechał do nas aż z chłodnej Finlandii.
Zapraszamy do galerii.

08-01-2009

M.o.M#23 Bubble Bass Kanji Kinetic

Grupa MoM ma już 2 lata doświadczenia w organizacji cyklicznych imprez w Katowicach. Na kolejną z nich, która odbędzie się 10. stycznia w Inqbatorze, zaprosili specjalnego gościa z Wielkiej Brytanii - Kanji Kinetic. Jego początkową pasją było sklejanie dźwięków z gatunku drum’n’bass, szybko jednak przestawił się na energetyczne brzmienia 4x4 oraz dubstepy z silnymi wpływami old school rave’u. Kanji ma za sobą fenomenalny debiut na winylu Shock Tactics EP, który zdobył uznanie takich postaci jak Si Begg, Radioactive Man czy Blackmass Plastic. Jako support wystąpią tej nocy dj’e z krakowskiego kolektywu FLWNKZ.
Zapraszamy!

06-01-2009

Jungle & Dubstep Invasion z Desto - KONKURS!

Coraz częściej na naszej śląskiej scenie klubowej możemy posłuchać dźwięków z gatunku dupstep. Tym razem w połączeniu z junglem dosięgnie nas w Chorzowie dubstepowa inwazja. Jako gwiazda główna wieczoru wystąpi dj i producent Desto, pochodzący z Finlandii. Ex B-boy, dawniej silnie związany z środowiskiem hip hopowym, grywał funk, soul i hip hop w Finlandi, Rosji, Szwecji i Norwegi. Ostatnio stał się nową twarzą na międzynarodowej scenie dubstepowej, w dużej mierze dzięki jego pierwszej EP, wydanej za pośrednictwem...
No właśnie...
Takie jest nasze pytanie konkursowe:
O jaką wytwórnię chodzi?

Do zgarnięcia 2 pojedyncze zaproszenia do Zanzibaru na sobotnią imprezę. Zgłoszenia prosimy przysyłać na adres: info@clubbing.slask.pl. W tytule wpiszcie Desto, w treści oprócz odpowiedzi imię i nazwisko. Zwycięzców wyłonimy dorgą losowania w piątek o godz. 18.
Powodzenia!

31-12-2008

Nowe fotorelacje w dziale 'galeria'

Potężna dawka fotek z grudniowych imprez napłynęła od was w ostatnich dniach, tak więc prezentujemy Wam dzisiaj fotorelacje z czterech imprez, jakie odbyły się w naszym regionie.

Nadesłane przez Mr.Floppy:
Welcome To The Jungle z klubu Skup Kultury w Tychach
Drum Market Project/Jungle Night 4 z klubu Iluzjon w Jaworznie
Ho,ho Merry Jungle z chorzowskiego Zanzibaru

A także dwie fotorelacje wykonane okiem dwóch uroczych pań: Agi i Renaty z imprezy Trailer Trash #2 & Inesd B'Day Bash, która miała miejsce 20 grudnia w Skupie Kultury w Tychach.
Zapraszamy!

Korzystając z okazji pragniemy złożyć wszystkim naszym czytelnikom najlepsze noworoczne życzenia :-)

27-12-2008

ElektroHipnotyczny Sylwester!

Przez ostatnich klika lat zdążyliśmy się przyzwyczaić do doskonałego, sylwestrowego kolażu katowickich klubów – Elektro i Jazz Clubu Hipnoza. W tym przypadku trudno zresztą mówić o przyzwyczajeniu. Trafniejszym zdaje się być mówienie o tęsknocie przed i zaraz po... za kolejnym Sylwestrem.
I w tym roku nie będzie inaczej. Przygotowano bowiem dla Was świetną imprezę z bardzo dobrą obsadą muzyczną. Na dwóch poziomach zagrają między innymi wydający swoje produkcje poprzez kultową wytwórnię Ninja Tune – Dj Food & DK oraz Igor Pudło – członek kolektywu Skalpel.
W Elektro natomiast usłyszymy Simbada, Maceo Wyro i Bartozzi.
Serdecznie zapraszamy!

26-12-2008

Kolejna sylwestrowa propozycja

Dwie czwarte reggae i cztery ósme drum’n’bassu oraz trzysta sześćdziesiąty szósty dzień roku równa się: Bassylwester w klubie Zanzibar w Chorzowie! Jeśli lubisz połamane rytmy, a jednocześnie nie stronisz od pozytywnych wibracji, jakie niesie ze sobą reggae, ta impreza jest dla Ciebie. Zagra dla Was Wspólny Mianownik SoundSystem. Śląska ekipa ściśle związana ze sceną hiphop, reggae, dancehall i funk. Mieli już przyjemność grania u boku takich sound systemów jak: Farmazon Sound System z Londynu, czeskich Bashment Pirates i General Kryshpin, a także Jah Division Sound System ze Słowacji. Drugą muzyczną połówkę tej imprezy wypełnią drum’n’bassem dje Vertical Sleeper (+ bębny na żywo), Mess, Garbush i Kamolsky, a na mikrofonie usłyszymy Mc Kalinę.
Polecamy i zapraszamy!

25-12-2008

Sylwester - pierwsza propozycja

"I Love Tokyo” to nie tylko najbardziej klubowy sylwester w Krakowie. To kompleksowe wydarzenie muzyczno – artystyczne będące inauguracją festiwalowego cyklu „4 Seasons of House Music” który niebawem stanie się symbolem muzyki elektronicznej i poprowadzi nas przez klimat takich miast jak Paryż, Nowy Jork oraz Berlin.
Dwie sceny muzyczne, plejada zagranicznych oraz polskich artystów, starannie wyselekcjonowane towarzystwo, bogaty program artystyczny, gigantyczna przestrzeń Fortu Twierdzy Kraków... Ta wybuchowa mieszanka jest gwarantem dobrej zabawy!
To wszystko w połączeniu z obrazem w postaci wizualizacji oraz przewijającymi się elementami kulturowymi przybliży ujęcia nowoczesnego Tokyo.
Zapraszamy!

17-12-2008

Zapraszamy do Skupu Kultury...

Trailer Trash #2 & Inesd B'Day Bash - oto impreza, która odbędzie się w najbliższą sobotę w tyskim Skupie Kultury. Jako gwóźdź programu wystąpi Czarny aka Black.Art. Wykonawca ten zrzeszony jest w warszawskim kolektywie – Horyzont, udziela się także w Neuroshoked. W Tychach wystąpi ze swoim „Pure 100% Only Hardware Live PA”, który energią płynącą z hard i acid techno potrafiłby wyciągnąć na parkiet nawet nieboszczyka. Na dokładkę setami acid / uk techno poderwą Was do tańca Rust i Bedlak, reprezentanci ekipy Sleepwalkers. Ale to nie wszystko! Imprezę rozkręci Mackie Ferrara, prezentując progresywnego seta, na końcu natomiast odrobiną schranzu dobije zgromadzonych debiutująca za dekami Trish D z Krakowa.
Polecamy i zapraszamy!

15-12-2008

Aktualizacja działu 'galeria'

Dwie fotorelacje - tyle przybyło u nas dokumentacji fotograficznych po minionym weekendzie. Mamy przyjemność zaprezentwać Wam zdjęcia z piątkowej, urodzinowej imprezy MoM z Inqbatora, a w sobotę odwiedziliśmy klub Zanzibar w Chorzowie, gdzie zagrała gwiazda międzynarodowej sceny drum'n'bass - Panacea.
Serdecznie zapraszamy do galerii!

11-12-2008

Panacea już w ten weekend!!

Mathis Mootz – tak naprawdę nazywa się jedna z bardziej charyzmatycznych postaci światowej sceny drum’n’bass – Panacea. Każdy jego występ budzi ogromne zainteresowanie, przykuwając uwagę imprezowiczów nie tylko swym oryginalnym wyglądem, ale przede wszystkim unikatowym stylem, w którym łączy elementy hardcore techno, drum’n’bassu, jungle i industrialu w wybuchową niczym napalm mieszankę. Jest twarzą wytwórni Position Chrome, gdzie wydał już kilkanaście singli i albumów.

Już w najbliższą sobotę artysta ten wystąpi w klubie Zanzibar w Chorzowie. Wydarzenie to, szczególnie po udanym występie tego wykonawcy na tegorocznej edycji festiwalu Creamfileds, już narobiło sporego zamieszania wśród fanów muzyki drum’n’bass.

10-12-2008

Z cyklu - polecamy...

Czym jest M.o.M.? O sobie mówią: „Muzycznie M.o.M nie skupia się ścisłe na konkretnym nurcie muzycznym. Bardziej interesuje nas łączenie sprawdzonych parkietowych standardów z eksperymentalnym, świeżym i alternatywnym brzmieniem.” Tym razem nie będzie inaczej – urodzinowa impreza będzie totalnym mash-up'em stylów. Zagra na niej Mik Sync’. Należy on do pionierów poznańskiej sceny klubowej. Rezydując poznańskim imprezom z cyklu Tresor, dołączył do stajni artystów niezależnej wytwórni Currently Processing, gdzie wraz z Marcinem Czubalą edukował pierwszą falę zwolenników mocno zróżnicowanej muzyki tanecznej z naciskiem na techno.

Jeżeli więc chcecie się przekonać co w elektronice piszczy, piszczało i piszczeć będzie – impreza obowiązkowa, na którą zapraszamy już w nadchodzący piątek do klubu Inqbator.

09-12-2008

KONKURS! - Mnmlove w klubie Quasar

Piętnaście lat temu, gdy wśród komputerów wiodła jeszcze prym Amiga i Atari 14 letni Deckard tworzy swój pierwszy moduł. Trzy lata później zalicza swój pierwszy publiczny występ, a później było już z górki. Dziś obok produkcji zajmuje się również organizacją imprez, odpowiedzialny jest także za oprawę muzyczną do różnych wystaw i performance'ów. 13. w sobotę usłyszymy go klubie Quasar, gdzie zagra razem z Defkonem oraz krakowskim rodzeństwem Olivią Ungaro i Kinzo Chrome, którzy jako jedni z pierwszych rozpoczęli promowanie nowoczesnej muzyki elektronicznej, a ściśle mówiąc electro clash, italo electro, dirty disco, minimal, w Krakowie.

Chcesz się tam znaleźć? Pisz na adres: info@clubbing.slask.pl. Mamy do rozdania 3 podwójne zaproszenia. Wystarczy w tytule maila wpisać Mnmlove, a w treści imię i nazwisko. Po zaproszeniu otrzyma pierwsza i dwie ostatnie osoby, które do nas napiszą. Czekamy do piątku godz. 20.

07-12-2008

Nowe zdjęcia w 'galerii'

Tym razem chcielibyśmy pokazać Wam, jak wyglądała urodzinowa impreza Noico, która miała miejsce w minioną sobotę w klubie Fraktal w Mikołowie. Była to impreza, jakże by mogło być inaczej, drum'n'bassowa, a w jej ramach słyszeliśmy wielu djów prezentujących przeróżne, raczej mocniejsze odmiany tego gatuknu.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które nadełała do nas Mroczna.

03-12-2008

Andrzejki w Kapeluszu - zdjęcia

Wyjątkowa impreza andrzejkowa miała miejsce ostatniej soboty w Chorzowie, w WPKiW - w hali "Kapelusz". Z okazji tej specjalnej nocy zaproszeni zostali nie byle jacy goście - artyści spod szyldu Good Looking Records: LTJ Bukem, MC Conrad i Furney.
Prezentujemy Wam zdjęcia z tej właśnie imprezy, które od dziś znajdują się w naszej galerii.
Zapraszamy!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 |
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_