Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

C4

Adres

Częstochowa, Club4 "C4" Al. NMP3

Dojazd

Ze wszystkich stron Częstochowy MPK: 14,19,23,25,30,69

E-mail

club4@poczta.neostrada.pl, club4@neostrada.pl

Godziny otwarcia

Pn-Nd 24h

Ilość miejsc

pomieści około 300-350 -ilość miejsc ograniczona.

Klimat muzyczny

Imprezy cykliczne: Pn-czw - Friendly week (mgliste i zakrapiane spotkania w gronie przyjaciół, przy najlepszych rytmach muzyki House i Chillout), Czw. co dwa tyg. - deepflava lounge (muza: deep.chill & jazzy house), Pt - Sb - Naprzemian imprezy z najlepsz

Wystrój

Klimat klubu, orginalny i intymny, odpowiednia gra świateł i wystrój wnętrza tworzą to miejsce niepowtarzalnym. Miejsca nawet do najdzikszych harców nie brakuje, a intymnych kątów z wygodnymi lożami,także jest dostatek. Imprezy urozmaicaja vizualizacje na

Rezydenci

Manti aka. Manteusz (C4 res.), Lemon aka. Martin Gray (www.gardenbeat.pl/C4 res.), S.Driver (www.gardenbeat.pl/C4 res.), Slava (City of angels/C4 res./Dublin), Gazz (city of anfels/C4 res./Dublin)

Cena piwa

4 zł - 10 zł

Cena drinków

5- 25zł

Coś na ząb

Specjalność zakładu Drink C4@UPDATE Krupnik.

Specjalność zakładu

Drink C4@ORGAZM

Imprezy cykliczne

Pn "DJ GRA" Gazz&Slava(City of Angel); zw. "Friendly Thursday" Grają zaprzyjaźnieni DJ`s; Pt nie poprzedzające sobotnich imprez "OPEN DECK`s"

Karty płatnicze

Nie (2 x bankomat w pobliżu;)

Parking

Jest ok. 30

Inne

Dla posiadaczy Kart klubowych - różne promocje.

Club 4 w Częstochowie istnieje od 2003 roku. W początkowej formie nie powstał z założeniem organizowania imprez i zapraszania Dj`s,było to miejsce o nieokreslonym charakterze działania. Jednakże fakt iz Club4 nie znajduje sie w centrum miasta, wpłynął na decyzje wlascicieli,którzy z miłosci do muzyki i kultury w szybkim czasie postanowili nadać mu konkretny kierunek, którego priorytetem była muzyka,klimat i selekcja. Poczatkowo z braku kontaktów właściciele nastawili sie głownie na imprezy organizowamne przez dj`s grajacych muzyke w stylu minimal,techno.Jednak po pewnym czasie wlasciciele nie do konca zadowoleni byli z atmosfery panujacej na tych imprezach jak rowniez z samej organizacji. Imprezy odbywały sie co 2 tygodnie przez okolo 3 miesiace. w tym czasie jednak myślano ciagle nad czyms nowym. wkoncu znalazl sie ktos kto posaiadajac juz doswiadczenie w branzy, mnóstwo pomysłow i energii do działania postanowil wyciagnac pomocna dłon i wyjsc z propozycja organizacji imprez o wszelkich odmianach muzyki house - był to DJ MANTI. W późniejszym czasie organizacją imprez zajął się równiez Dj LEMON. Tak zaczeła się historia Clubu4, który dzięki życzliwości i zakceptowaniu wśród grona osób bawiących się na imprezach - mimo nie najlepszego usytuawania - zacząl rosnąc w siłe. W 2004 Club4 przeszedł gruntowną przebudowe, pojawiły sie Vizualizacje. Dzięki mobilizacji, wytrwałości i pomocy wielu zaprzyjaźnionych osób w chwili obecnej Club4 jest jedynym z niewielu miejsc w Częstochowie, gdzie dzięki wyselekcjonowanemu gronu osób można bez obaw i w klimatycznej atmosferze swobodnie pobawić się przy muzyce House i wszystkich jej możliwych odmianach.
Do tej pory mieliśmy zaszczyt gościć większość polskiej smitanki Dj`skiej. W 2006r. wychodząc naprzeciw oczekiwanią ludzi C4 zmeniło miejsce swojej jakże szlachetnej dzialalności :D, obecnie znajduje się w słynnych Częstochowskich Alejach, a konkretniej NMP3.
Club4 od samego poczatku umożliwiał również rozwój artystyczny nowym talentą - muzyka,obraz.

Szczególne podziękowania:

Manti
Lemon
Ex-Or
Stress
L-Seth
S.Driver
oraz założycielom częstochowskiego portalu internetowego www.clubbing.czest.pl

Brak nadchodzących imprez w naszej bazie dotyczących tego klubu.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_