Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

Andy Page & Cristian Vogel - The Second Paper

Label: Noodles Institute Of Technology [nit01]

W październiku 2004 roku Noodles Institute of Technology, podlabel Noodles Discotheque "The stupidest recording label in the world", którego założycielem jest znany ze współpracy z Vogel'm Si Begg, wypuścił na światło dzienne nową płytę pod nazwa "The second paper". Tym razem projekt jest owocem współpracy dwóch panów, a mianowicie Andy Page'a i znanego juz prekursora nowoczesnych dzwięków Cristiana Vogel'a.
Jest skromnie jeżeli chodzi o ilosc utworów, bo mamy do czynienia niestety tylko z dwoma pozycjami, ale autorzy postarali sie o rekompensatę dąjac nam dawke wielu surowych dźwięków, ktorych pochodzenia często nie da sie określić. Można by powiedzieć, że w tym wypadku postawiono na jakość, a nie ilość.
Pierwszy utwór to zasługa Andy Page'a. Zatytułowany jest "Bisted and Twitter" i już od samego poczatku mamy doczynienia z surowym połamanym bitem "zaprzyjaźnionym" z perkusją w tle, towarzyszącą nam przez wiekszość czasu. Im dalej podążamy tym wiecej dźwieków do nas dociera. Po drodze jesteśmy atakowani różnego rodzaju urozmaicaczami, "świergotami" i motywem przypominajacym analogowe ćwierkanie, z reszta sam tytuł na to wskazuje.
Drugim i niestety już ostatnim utworem jest produkcja Cristiana Vogel'a "Room with a view".
Energiczny, experymentalny track utrzymany na poziomie, do którego zdążył już nas przyzwyczaić sam autor. Jak zwykle jest tu wiele przepysznych dźwieków, do tego prowadzący bassline, w połączeniu ze sobą tworzą niesamowity klimat.
Słuchając odniosłem wrażenie jakby niektóre dźwięki były inspirowane starymi nienasmarowanymi drzwiami, szafkami, czy też starą drewnianą podłogą trzeszczącą pod naciskiem cieżaru, ale czy tak jest naprawde tego nie jestem pewien, różnie można to interpretować. Oczywiście dochodzi to tego jeszcze wiele innych dźwieków.

Oba tracki tworzą bardzo dobrą całość, każdy jest inny, ale uzupełniają się wzajemnie, dzięki czemu tworzą świetny klimat, który potrafi dostarczyć wiele energi.
Wszystko jest przemyślane i solidnie wykonane na wysokim poziomie.

Tracklista:
A Andy Page - Bisted And Twitter
B Cristian Vogel - Room With A View

holev
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_