Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

Tim Exile - Hanzo Steel Cuts EP

Label: Mosquito [msq023]

Jesienią ubiegłego roku została wydana nowa EPka dla wytwórni Cristiana Vogel'a i Si Begga Mosquito. Jest to juz 23 pozycja w dorobku tego labela. Tym razem swoją produkcję zaprezentował nam Tim Exile (znany takze jako Exile), bardziej kojarzony z drum'n'bass'owa sceną i produkcjami dla Moving Shadow czy też Beta Recordings.
Płyta ta jest jakby swego rodzaju eksperymentem, styl i gatunki kolejnych utworów są bardzo zróżnicowane. Można znaleść tutaj tracki abstrakcyjne, drum'n'bass'owe, a takze coś z pułki experymentalnej.
Odsłuchując stronę A mamy do czynienia z utworem "Deathface". To chyba najbardziej "szorstki" track jeśli chodzi o ta plyte, ale zarazem bardzo pasjonujacy i ciekawy, urozmaicony pieknymi dźwiękami i właśnie dzieki temu przypadł mi chyba najbardziej do gustu.
Dalej mamy okazje usłyszeć utwór "Inseminov" ktory jest istnym pomieszaniem styli, nie znaczy to jedank, że jest on w jakiś sposób przesycony. Można znaleść tutaj elementy funky, electroclashu, a także nuskool'u. Ma wyszukane brzmienie, swietny do zabawy.
Przechodząc na strone B spotykamy sie juz z innym stylem, bardziej drum'n'bassowym, odmiennym niż na stronie A. Mamy tutaj kolejne 2 utwory. Pierwszy "Perstalt", jest szybki i bardzo żywiołowy, utrzymany w konwencji drum'n'bass'owej, zadowoliłyby chyba nawet najbardziej wybrednych fanów tego rodzaju brzmień. Podobnie jak "Sticky Buds" - melodia, szybkie tempo z domieszką nowoczesnych dźwiekow.

Trudno określić tą płytę jednym słowem tak samo jak trudno zdefiniować jej rodzaj i gatunek.
Takie pomieszanie styli napewno ma swoje plusy, płyta może trafić do większej rzeszy odbiorców i każdy znajdzie na niej coś dla siebie, ale może to mieć także odmienny wpływ na ludzi, którzy nie przepadaja za takimi "eksperymentami" i właśnie przez to mam co do tej produkcji mieszane uczucia.
Pierwszy track jest bardzo dobry jeśli chodzi o nu skoolowe brzmienie, pozostałe zaś odchodza od tego gatunku, wiec może to nieco odpychac tych którym nie przypadaja do gustu energiczne i żywiolowe dnb'owe dzwieki.
Jeśli chodzi o mnie chętnie nabyłbym tą płytę choćby tylko dla pierwszego utworu.

Tracklista:
A1 Deathface
A2 Inseminov
B1 Peristalt
B2 Sticky Buds

holev
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_