clubbing, muzyka klubowa Imprezy Kluby DJ"" Galeria, fotki Forum muzyczne Katalog stron
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 


Czas pomyśleć o walentynkach
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum clubbing.slask.pl Strona Główna -> bla bla bla bla
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tardsun1979



Dołączył: 30 Sty 2017
Posty: 5
Skąd: San Jose

PostWysłany: 30-Sty-2017 14:29:30    Temat postu: Czas pomyśleć o walentynkach Odpowiedz z cytatem

Zbliżają się walentynki- święto zakochanych. Próbowaliście je urządzić w domu? Nastrojowa kolacja we dwoje, zwłaszcza wtedy, kiedy was dwoje na co dzień ciężko pracuje i nie ma czasu ani głowy na romantyczne t?te-?-t?te. A przy tym nie ma wcale ochoty wydawać na drogie hotele. Wyobraźmy sobie, że menu kolacyjne mamy już opanowane. Owoce morza bądź inne egzotyczne specjały niedostępne na co dzień już postanowione.Trunki czekają od dawna w lodówce. A pozostaje tylko na przyjęcie święta miłości postarać się o nastrojową dekorację pokoju. Wymaga to trochę wysiłku, ale pamięć wspomagana ewentualną dokumentacją zdjęciową pozostanie z nami na dłużej. Nie trzeba przy tym zmieniać całego wnętrza. Wystarczy kilka dodatków pasujących do stylu dotychczasowego wnętrza. Z walentynkami kojarzymy czerwone serduszka , których w sklepach jest zatrzęsienie. Dobrze sprawdzą się czerwone poduszki w kształcie serca, miękkie narzuty oraz podkładki i serwetki z miłosnym motywem i oczywiście czerwone róże. Jeśli planujemy walentynkową kolację. Na stole nie może zabraknąć romantycznych świec. Wyższa szkoła jazdy to przygotowanie całej serduszkowej zastawy stołowej. Osobiście bardzo lubię kwiaty, więc w takiej scenerii nie mogłoby ich zabraknąć. I niekoniecznie te słynne rozsypane tu i ówdzie płatki róż.
_________________
http://www.klinikavectusgdansk.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenaMichalak



Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 131

PostWysłany: 04-Kwi-2017 21:21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie o prezentach dla kobiet warto myśleć nie tylko przy okazji Walentynek. Z resztą takie niespodzianki zawsze są mile widziane. Sam np. ucieszyłabym się bardzo, gdybym otrzymała voucher np. do http://lespa.pl/ . Można tam bowiem skorzystać z wielu zabiegów kosmetycznych, a także z zakresu medycyny estetycznej, czy też masaż. Jak dla mnie ta ostatnia opcja byłaby wręcz idealna:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
niurkas



Dołączył: 25 Cze 2017
Posty: 4

PostWysłany: 26-Cze-2017 16:25:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Seans w kinie albo wizyta w teatrze są fajnym prezentem, ale trochę banalnym. Druga połówka może pomyśleć, że nie miałeś pomysłu innego i szkoda ci kasy na nią. Jeżeli jesteś facetem, zafunduj swojej kobiecie np. jakiś masaż profesjonalny, w tej klinice na przykład takie robią http://dream-med.pl. Gwarantuje, że będzie zadowolona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Magdula88



Dołączył: 29 Kwi 2017
Posty: 32

PostWysłany: 11-Sty-2018 15:07:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz czas najwyższy, luty coraz bliżej Very Happy Ale żeby pomyśleć o planach na walentynki trzeba pierwsza znaleźć swoją walentynkę. Dlatego też zarejstrowałam się na portalu https://www.mydwoje.pl/szczesliwe-historie-mydwoje-pl nie licze na cuda, na jakąś wielką miłość już na walentynki ale w miłosci potrzebna jest cierpliwość i mam nadzieje że to ona będzie kluczem do mojego sukcesu sercowego Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Voldomi22



Dołączył: 12 Sty 2018
Posty: 2

PostWysłany: 12-Sty-2018 16:51:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze dopiero święta się skończyły a tu walentynki :/

______________________________
R1 Trans firma transportowa z ofertą tanich przeprowadzek w Szczecinie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasza



Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 91

PostWysłany: 20-Sty-2018 15:02:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już zaplanowałam wyjazd na walentynki, jedziemy do Białki na narty i termy https://www.termabania.pl/. Wszystko udało się fajnie zgrać i to w ostatniej chwili bo jeszcze tydzień nigdzie bym nic nie zarezerwowała. Mój facet kocha góry a ciepłą wodą i baseny także obydwoje będziemy wniebowzięci. No i druga sprawa że będziemy razem, sami Smile jakbyśmy zostali w domu na 100% ktoś ze znajomych zaproponowałby wspólne wyjście a mój T. nie umie odmawiać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
filing



Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 68

PostWysłany: 29-Sty-2018 21:04:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w tym roku bez wymyślania i dziwowania ;p obydwoje jesteśmy w fazie postanowień noworocznych, więc prezenty ustalilismy ze beda zwiazane z aktywnoscia fizyczna. Tydzien temu zamowilam Mackowi z ithings.pl zegarek mierzący aktywnosc fizyczna i sen. W sumie poprosilam o taki sam, ale rózowy, wiec tym razem nie zaliczy wtopy z prezentem dla mnie ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
manys



Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 4

PostWysłany: 30-Sty-2018 17:02:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co myślicie o tym żeby zabrać moją żone do wodnego parku na waletynki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agathe89



Dołączył: 27 Cze 2017
Posty: 106

PostWysłany: 01-Lut-2018 10:06:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem niesamowicie szczęśliwa bo w te walentynki wreszcie nie będę sama Smile na https://kochaj.pl/ poznałam super faceta i będziemy je spędzać razem <3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kandis



Dołączył: 01 Lut 2018
Posty: 4

PostWysłany: 01-Lut-2018 16:51:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakie szczęście, że w końcu jestem singlem.... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cukierek



Dołączył: 03 Lut 2018
Posty: 4

PostWysłany: 03-Lut-2018 15:03:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Walentynki w domu to moim zdaniem bezsens. To taki jedyny dzień gdzie właśnie fajnie ubrać się ładnie i gdzieś wyjść..no ale każdy może mieć inne zdanie na ten temat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tinni



Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 4

PostWysłany: 08-Lut-2018 00:29:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Walentynki już za tydzień, a ja jak zwykle jeszcze nie mam prezentu dla swojej drugiej połówki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marian1981



Dołączył: 09 Lut 2018
Posty: 1

PostWysłany: 09-Lut-2018 11:17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś mi właśnie przypomnieli o tym, że za parę dni jest święto zakochanych. W ogóle wypadło mi to z głowy. Obawiam się, że już nie wyrobie się z zakupem odpowiedniego prezentu małżonce.
_________________
tanie strony internetowe - strony365.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jureczek



Dołączył: 09 Lut 2018
Posty: 10

PostWysłany: 09-Lut-2018 11:29:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam zamiast prezentu muszę zacząć partnerki szukać. Very Happy
_________________
stacja lutownicza, myjka ultradźwiękowa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
claudia31



Dołączył: 27 Maj 2016
Posty: 652

PostWysłany: 26-Lut-2018 19:54:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja się wam tutaj pochwalę, co mi kupił na walentynki mój nowy facet, Mirosław !! Smile Smile Nie dość, że zabrał mnie na kolacje do cudownej indyjskiej restauracji w centrum Warszawy, to jeszcze obdarował mnie cudownym zegarkiem. Dobrze wiedział, że mój ulubiony zegarek, to ten ze strony https://www.giacomo-design.com/pl/22-zegarki-damskie , no i go kupił Smile Mirosław jest naprawdę wspaniały, prawie tak jak ten mój nowy zegarek Smile !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum clubbing.slask.pl Strona Główna -> bla bla bla bla Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy




12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec &#8211; urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno



statystyki www stat.pl

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa serwisu
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group