clubbing, muzyka klubowa Imprezy Kluby DJ"" Galeria, fotki Forum muzyczne Katalog stron
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 


fotki z silence
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum clubbing.slask.pl Strona Główna -> Komentarze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rUrU:)



Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 4

PostWysłany: 07-Lip-2005 20:57:18    Temat postu: fotki z silence Odpowiedz z cytatem

NIe wiem kto robil foty na silence 23 ale sa niezle slabe hehe sam bym lepiej pstryknol je hihi Very Happy
_________________
Music in my Mind Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alice
Site Admin


Dołączył: 03 Mar 2005
Posty: 753
Skąd: stąd

PostWysłany: 07-Lip-2005 21:09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

więc mój drogi z dziką niecierpliwością czekamy na Twoje fotoartystyczne dokoniania z kolejnych imprez Smile
_________________
...Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cetoslava



Dołączył: 04 Mar 2005
Posty: 498
Skąd: clubbing.slask / Katowice

PostWysłany: 07-Lip-2005 21:21:12    Temat postu: Re: fotki z silence Odpowiedz z cytatem

rUrU:) napisał:
NIe wiem kto robil foty na silence 23 ale sa niezle slabe hehe sam bym lepiej pstryknol je hihi Very Happy
slabe, bo...?? prosze o fachowy komentarz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
roover



Dołączył: 05 Mar 2005
Posty: 445
Skąd: .seekwaves.

PostWysłany: 08-Lip-2005 07:14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słabe bo pewnie nie ma jego oblicza na nich... Razz a w ogóle nie masz się co przejmować Kasiu.. Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rUrU:)



Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 4

PostWysłany: 08-Lip-2005 13:19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm no slabe mi sie wydaja w porownaniu do wczesniejszysz fotorelacji jakie widzialem , slabe ujecia, zaciemnione malo oddajace klimat w klubie :>:> heh
_________________
Music in my Mind Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł



Dołączył: 04 Mar 2005
Posty: 117

PostWysłany: 08-Lip-2005 14:11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rUrU:) napisał:
hmm no slabe mi sie wydaja w porownaniu do wczesniejszysz fotorelacji jakie widzialem , slabe ujecia, zaciemnione malo oddajace klimat w klubie :>:> heh


dir rUrU:)
niektórzy spośród nas wyzbywają się lansu:]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cetoslava



Dołączył: 04 Mar 2005
Posty: 498
Skąd: clubbing.slask / Katowice

PostWysłany: 08-Lip-2005 14:44:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rUrU:) napisał:
hmm no slabe mi sie wydaja w porownaniu do wczesniejszysz fotorelacji jakie widzialem , slabe ujecia, zaciemnione malo oddajace klimat w klubie :>:> heh
hm... moze i masz racje, ale wez pod uwage ze tym razem impreza odbywala sie tylko na jednej sali, a wiec bylo o wiele mniej mozliwosci robienia roznorodnych ujec. bylo tez mniej ludzi.
po za tym czasami dym bardzo utrudnia fotografowanie. no i mozna powiedziec, ze mam taki styl, ze staram sie nie uzywac lampy, raczej korzystam z oswietlenia w klubie, cykam ludzi podczas zabawy, unikam pozowania, ladnego usmiechania sie itp. poza tym klimat imprezy byl zdecydowanie inny od klimatu kolorowego INQ, dlatego foty sa zaciemnione. muzyka tam grana jak najbardziej sprzyja takiemu wlasnie podejsciu do sprawy. i takie bylo moje zamierzenie. nie podoba sie - trudno, nie mozna zadowolic wszystkich Smile .


Ostatnio zmieniony przez cetoslava dnia 08-Lip-2005 23:15:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jsm



Dołączył: 24 Mar 2005
Posty: 136

PostWysłany: 08-Lip-2005 17:51:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Cool Cool Cool zaciemnonie!!!, moim skromnym zadaniem, niewypałów nie umieszcza sie po prostu w ogólno dostępnej galerii, bądz stara sie je jakoś
poprawic prostym programem graficznym...
A dlaczego tak sie czepiam ?? bo po obejrzeniu 3 ciemnych fotek, dalej mi nie nie chce ogladać zwłaszcza ze mnie na tej imprze nie było...

Razz Razz Razz Razz

ps. nie wiem ale foty ogląda sie chyba po to zeby podziwiać persony bawiace sie na imprze, mozna polać, popowdziwiać i takie tam...ale to moja widocznie subietywna popinia nie wiem nie znam sie nigdy nie pstykałem Very Happy fotek na imprezach masowych Razz Razz Razz Razz Razz


Ostatnio zmieniony przez jsm dnia 08-Lip-2005 23:34:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
roover



Dołączył: 05 Mar 2005
Posty: 445
Skąd: .seekwaves.

PostWysłany: 08-Lip-2005 21:15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się, że będziecie mieć większą przyjemność jeśli sami zrobicie na imprezie fotki niż jechać tak po Ceti - niech każdy robi sobie fotki jak chce - doceńcie chociaż to, że Kasia lata z tym aparatem, udostępnia foty żebyście sobie mogli polookać jak to było tu i tam...

Ceti, pozdro! Mi się zawsze podobają Twoje fotosy - pomimo, że nie jestem na nich aż tak lansowany.. Razz Razz Razz Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jsm



Dołączył: 24 Mar 2005
Posty: 136

PostWysłany: 08-Lip-2005 22:07:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albino

Ostatnio zmieniony przez jsm dnia 09-Lip-2005 00:28:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cetoslava



Dołączył: 04 Mar 2005
Posty: 498
Skąd: clubbing.slask / Katowice

PostWysłany: 08-Lip-2005 23:16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

roover napisał:
Ceti, pozdro! Mi się zawsze podobają Twoje fotosy - pomimo, że nie jestem na nich aż tak lansowany.. Razz Razz Razz Wink
dizekuje ci serdecznie roovi za slowa otuchy, jeszcze im pokaze na co mnie stac!!! Very Happy Very Happy Very Happy Razz Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rUrU:)



Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 4

PostWysłany: 09-Lip-2005 15:35:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe ktos cos napisal o lansie lol to robmy takie fotki ze wszyscy beda plecami do obiektywu heh zdiecia beda przyciemnione szaro bure wtedy bedzie bardzo undergroundowo hehehh Wink pozdro
_________________
Music in my Mind Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cetoslava



Dołączył: 04 Mar 2005
Posty: 498
Skąd: clubbing.slask / Katowice

PostWysłany: 09-Lip-2005 17:41:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rUrU:), ty widzisiz jakas impreze tak, a ja inaczej. mnie co innego siedzi w glowie, tobie co innego - na tym polega roznica Smile

pozdrawiam

p.s. o lansie rowniez nie wspominalam....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
harry angel



Dołączył: 08 Mar 2005
Posty: 157

PostWysłany: 11-Lip-2005 23:01:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak to jest - ludzi po imprezach chcą się oznaleść na zdjęciac i fajnie na nich wygladać - zas fotografowie chcą dac upust swoim artystycznym fantazjom ....

ja zrobić zeby wilk byl syty i owca cała???

najlepiej chyba zastosować genialną zasadę 80/20

80% - czystych , jasnych fotek dla ludzi - żeby oglądając je mogli widzieć swoje twarze
20% - artystycznych upustów - czyli prześwietleń , iedoświetleń, poruszeń i innych fajnych wzbogajacjących cały reportaż fotek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Trecorr



Dołączył: 18 Mar 2005
Posty: 99

PostWysłany: 13-Lip-2005 12:32:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotki sa dobre, a wszystkim nigdy sie nie dogodzi. Ceta, rób dalej swoje Smile Jest bardzo dobrze za kadym razem..
_________________

||| BOOKING ||| 607 317 260 |||
||| FREAK FACTORY |||
||| TRECORR.COM |||
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum clubbing.slask.pl Strona Główna -> Komentarze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy




12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno



statystyki www stat.pl

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa serwisu
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group