clubbing, muzyka klubowa Imprezy Kluby DJ"" Galeria, fotki Forum muzyczne Katalog stron
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 


Budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum clubbing.slask.pl Strona Główna -> bla bla bla bla
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KarolinG7



Dołączył: 12 Gru 2018
Posty: 4

PostWysłany: 14-Gru-2018 13:37:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak budowałem swój dom to skorzystałem z pomocy firmy budowlanej Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paniasia7



Dołączył: 14 Gru 2018
Posty: 4

PostWysłany: 14-Gru-2018 18:35:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też zaczynam budowę domu!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anabelle



Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 68

PostWysłany: 19-Gru-2018 00:02:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do budowy to ja również sie nad nia zastanawiam, jednak nie mam w ogóle zdolności projektowych i chyba z tym udam sie do specjalistów jakimi są http://www.stekra.pl/ Jest to bardzo dobra firma której zlece chyba też wykonanie inspekcji budowlanej by uniknąć jakichkolwiek niedogodności.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
roszpunka



Dołączył: 05 Cze 2018
Posty: 327

PostWysłany: 21-Gru-2018 12:49:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No może to jeszcze za wcześnie, żeby wyskakiwać z takimi pytaniami... Ale i na to przyjdzie czas. Czy już myśleliście nad dekoracjami do swojego domu. Bardzo modne jest umieszczanie zdjęć w antyramy link . Także warto byłoby postawić na coś takiego. Mimo, że taka oprawa jest minimalistyczna to ma ona swój urok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hercia88



Dołączył: 20 Gru 2018
Posty: 54

PostWysłany: 02-Sty-2019 12:14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli budować dom, to obecnie warto rozważyć wdrożenie wszelkich nowoczesnych rozwiązań. Ciekawą opcją są domy oszczędne energetycznie, które wykorzystują odnawialne źródła energii, najlepiej w połączeniu z magazynami energii. WIęcej o tym wszystkim przeczytacie tutaj: http://trendywenergetyce.pl/magazyny-energii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
olek0902



Dołączył: 28 Sie 2018
Posty: 142

PostWysłany: 09-Sty-2019 16:17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi rodzice teraz na stare lata postanowili sprzedać mieszkanie w bloku i wybudować się. Zdecydowali się na budowę domu drewnianego, postawienie takiego domu jest szybkie i nie wymaga tylu pieniędzy co domu murowanego. Tutaj możecie poczytać o tym trochę więcej https://mawit.com.pl/aktualnosci/projekty-domow-drewnianych-szkieletowych/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pimpim



Dołączył: 06 Sty 2019
Posty: 4

PostWysłany: 10-Sty-2019 16:12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdybym wiedział, że przy tym tyle roboty to kupiłbym gotowy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piątek



Dołączył: 11 Sty 2019
Posty: 4

PostWysłany: 11-Sty-2019 14:31:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na wiosnę będę zajmować się elewacją domu i zastanawiam się nad wykonaniem jej z drewna. Sprawdziłem sobie ofertę http://naelewacje.pl/ i wydaje mi się korzystna, a przede wszystkim przykładowe realizacje wyglądają obłędnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mont6



Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 3

PostWysłany: 14-Sty-2019 11:26:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pomyśleć o zabezpieczeniu się przeciwko pożarowi Smile budując swój dom skorzystałem z usług i narzędzi od firmy firestop.pl i mogę z czystym sumieniem polecić Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ilonaimm



Dołączył: 28 Sty 2019
Posty: 5

PostWysłany: 01-Lut-2019 17:00:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Wam. Szukam właśnie jakiegoś sprawdzonego, i co bardzo ważne, ekologicznego sposobu na ogrzanie domu... Czy macie może w tym zakresie jakąś wiedzę i doświadczenie? Ostatnio bardzo dużo dobrego czytałem o gruntowych pompach ciepła... Czy ktoś z Was miał z nimi styczność? Ciekawa opcja wydaje się być w tej firmie z pomorskiego https://gejzer.com/ Mają spore doświadczenie, bo działają już od trzydziestu lat. Do tego wszystkiego własny i sprawdzony produkt, który wytrzymuje nawet do kilkudziesięciu lat... No i dofinansowanie można dostać (właśnie, przy okazji – ktoś z Was starał się może o tego typu dofinansowanie?). Jakie jest Wasze zdanie o tym? Z góry wielkie dzięki za sprawdzone porady w tym temacie Smile
_________________
Człowiek – dla celów wyższych – gotów jest wzbudzić w sobie najniższe instynkty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Patricio_22



Dołączył: 01 Lut 2019
Posty: 4

PostWysłany: 01-Lut-2019 20:40:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy budowie domu lepiej skorzystać z pomocy jakiejś firmy budowlanej Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dzoanna



Dołączył: 06 Cze 2018
Posty: 121

PostWysłany: 17-Lut-2019 16:45:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wiosnę zaczynamy z rodziną budowę nowego domu. Potrzebny nam będzie energooszczędny ceramiczny system kominowy. Najlepiej jakiegoś sprawdzonego producenta. Na przykład firmy Schiedel https://www.schiedel.com/pl/ . Krewni korzystali już z ich oferty i bardzo sobie chwalą jakość i trwałość produktu . Zależy mi na rzetelności i doświadczeniu sprzedawcy, dlatego kupię waśnie u nich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mczay



Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 341

PostWysłany: 24-Lut-2019 18:21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że budowę domu warto powierzyć profesjonalistom. To samo dotyczy kwestii audiowizualnych. Szukając ich warto rozważyć skorzystanie z oferty firmy https://instalacje.nautilus.net.pl/uslugi/naglosnienie - jest niezwykle obszerna (można się z nią zapoznać po przejściu na stronę internetową firmy).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fiona34



Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 159

PostWysłany: 04-Mar-2019 14:11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do ogrzewania to jak chodzi o dom jednorodzinny to polecam Ci zainteresować się tą firma http://lpgdirect.pl/ Dzięki której mozesz mieć w domu bardzo ekonomiczną instalacje gazową która przyniesie nie tylko ciepło ale również twój portfel znacząco odsapnie. Z pewnością warto sie tym zainteresować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hercia88



Dołączył: 20 Gru 2018
Posty: 54

PostWysłany: 05-Mar-2019 09:56:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co ze schodami do domu? Jakie macie pomysły na tę jedną z najważniejszych części Waszych czterech kątów? Ja osobiście jestem za klasycznymi, drewnianymi schodami zabiegowymi, ale marzą mi się kręcone. O kamiennych w ogóle nie myślę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum clubbing.slask.pl Strona Główna -> bla bla bla bla Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 4 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy




12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno



statystyki www stat.pl

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa serwisu
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group